Horoskop tygodniowy miłosny
Fot. stock.adobe
HOROSKOP VIVY!

Horoskop tygodniowy miłosny: sprawdź przepowiednię na ostatnie dni tego miesiąca

Tygodniowy horoskop miłosny na 22–28.02.2021

Redakcja VIVA! 22 lutego 2021 07:49
Horoskop tygodniowy miłosny
Fot. stock.adobe

Horoskop tygodniowy miłosny na 22–28.02.2021 ma dla znaków zodiaku kilka ciekawych niespodzianek. Jak ułoży się Twoje życie uczuciowe? Sprawdź, co przepowiadają Gwiazdy na nadchodzące dni lutego!

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: BARAN

Jeśli w ostatnim czasie pracowałaś nad rozwojem swojej relacji miłosnej, w tym tygodniu zauważysz, jak wiele osiągasz dzięki swoim wysiłkom. Gwiazdy nie wykluczają, że bliska osoba zaskoczy Cię wyznaniem, na które długo czekałaś. Także samotne Barany nie będą narzekać na brak powodzenia.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: BYK

Osoby spod znaku Byka powinny przygotować się na wiele niespodzianek, zarówno tych pozytywnych, jak i negatywnych. Horoskop przewiduje, że koniec miesiąca będzie dla Ciebie jednocześnie początkiem czegoś zupełnie nowego. Bez względu na okoliczności, kieruj się intuicją – na pewno Cię nie zawiedzie.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: BLIŹNIĘTA

Gwiazdy nie przewidują znaczących zmian w życiu osobistym osób spod znaku Bliźniąt. W tym tygodniu nie będziesz martwić się kłopotami miłosnymi, a nawet jeśli się pojawią, nie będą Twoim priorytetem. Pomimo to, nie ignoruj potrzeb drugiej połówki. Szczera rozmowa pozwoli zrozumieć, nad czym warto popracować.

ZOBACZ TEŻ: Horoskop tygodniowy na 22–28 lutego 2021

ZOBACZ TEŻ: Horoskop chiński na 2021 rok. Nadchodzą wielkie zmiany!

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: RAK

Tygodniowy horoskop miłosny pozytywnie zaskoczy szczególnie samotne przedstawicielki znaku. Koniec miesiąca okaże się doskonałym momentem na nowe znajomości, które rozwiną się w najlepszym kierunku. Romantyczna atmosfera najbliższych dni wpłynie na rozwój wszystkich związków osób spod znaku Raka.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: LEW

Lwy nie będą narzekać na miłość w tym tygodniu, jeśli nie ulegną własnym emocjom. Pamiętaj, że pozornie niewielka kłótnia może przerodzić się w poważną awanturę, która pociągnie za sobą przykre konsekwencje. Zachowaj spokój, a wszystko się ułoży tak, jakbyś tego chciała.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: PANNA

Horoskop miłosny na nadchodzące dni nie przewiduje znaczących zmian w Twoim życiu osobistym, ale jeśli jesteś w związku, prawdopodobnie zaczniesz zastanawiać się nad przyszłością swojej relacji, a wnioski Cię zaskoczą. Samotne Panny skoncentrują się w tym tygodniu na przyjaźni, a nie na miłości.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: WAGA

Przed Tobą bardzo spokojny tydzień, jeśli chodzi o sprawy prywatne. Nie wydarzy się nic, co jakkolwiek mogłoby wpłynąć na Twoje życie osobiste, dlatego nie będziesz narzekać na nastrój. Bliska osoba doceni, że jesteś obok.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: SKORPION

Koniec lutego nie będzie łatwy dla Skorpionów. Niektóre przedstawicielki znaku zaczną walczyć o obecny związek, ale inne podejmą trudną decyzję o rozstaniu. Jak ostrzegają Gwiazdy, nie powinnaś działać pod wpływem emocji, ale nie rezygnuj ze swoich postanowień, jeśli nie czujesz się dobrze w trwającej relacji.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: STRZELEC

Gwiazdy nie przewidują znaczących zmian w Twoim życiu uczuciowym, dlatego nie będziesz też narzekać na wahania nastroju. Romantyczne wieczory u boku ukochanej osoby skłonią Cię jednak do przemyśleń, które będą miały wpływ na Twoją przyszłość. Zanim zabierzesz się za realizację swoich pomysłów, poproś o radę.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: KOZIOROŻEC

Przed Tobą wspaniały tydzień, którego nie zapomnisz przez dłuższy czas! Bliska osoba zadba, abyś poczuła się naprawdę wyjątkowo, a jej romantyczne niespodzianki będą tego najlepszym dowodem. Także samotne Koziorożce nie będą narzekać – znajomość sprzed lat może rozwinąć się w nieoczekiwanym kierunku.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: WODNIK

Miłosny horoskop na ostatni tydzień lutego przepowiada Wodnikom spokojne dni. Sprawy uczuciowe nie będą jednak Twoim priorytetem, ale postaraj się tego nie okazywać, inaczej nie unikniesz nieporozumień w związku. Bliska osoba będzie miała dla Ciebie poradę, dzięki której pozbędziesz się kilku kłopotów.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: RYBY

Gwiazdy nie wykluczają, że postanowisz wprowadzić wielkie zmiany w swoim życiu prywatnym. Nie oznacza to jednak, że powinnaś podjąć decyzję o rozstaniu z kimś bliskim – raczej skoncentruj się na rozwoju relacji, a zacznie układać się tak, jakbyś tego chciała. 

Horoskop tygodniowy miłosny
Fot. stock.adobe

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.