Horoskop tygodniowy
Fot. stock.adobe.com
HOROSKOP VIVY!

Horoskop tygodniowy na pierwsze dni kwietnia. W jakim nastroju powitasz nowy miesiąc?

Tygodniowy horoskop na 29.03–4.04.2021

Redakcja VIVA! 28 marca 2021 06:39
Horoskop tygodniowy
Fot. stock.adobe.com

Horoskop tygodniowy na 29.03–4.04.2021 zachęci znaki zodiaku do samorozwoju. Nadchodzące dni będą owocne pod względem wszelkich decyzji zawodowych i finansowych. Gwiazdy nie przewidują kłopotów, ale polecają zachować rozwagę we wszystkich działaniach.

HOROSKOP TYGODNIOWY: BARAN

Nie będziesz narzekać na wydarzenia nadchodzącego tygodnia, jeśli zachowasz dystans. Nie słuchaj plotek i nie ingeruj w cudze życie, a nie sprowadzisz na siebie kłopotów. Jak podpowiadają Gwiazdy, skoncentruj się na swoich sprawach służbowych i finansowych, a początek nowego miesiąca pozytywnie Cię zaskoczy.

HOROSKOP TYGODNIOWY: BYK

Horoskop na najbliższe dni przepowiada Bykom spokojny i szczęśliwy czas. Pozytywne emocje naładują Cię energią i dodadzą optymizmu, co zmotywuje Cię do podjęcia słusznych decyzji zawodowych i prywatnych. Nie ulegaj niczyim namowom i nie zmieniaj swoich planów, a wszystko ułoży się tak, jakbyś tego chciała.

HOROSKOP TYGODNIOWY: BLIŹNIĘTA

Osoby spod znaku Bliźniąt powinny panować nad emocjami. Nie jest to dobry czas na burzliwe dyskusje o Twojej przyszłości zawodowej, dlatego powstrzymaj się od rozmów na ten temat. Pamiętaj również, że konsekwencje nieprzemyślanych działań i słów mogą Cię wiele kosztować.

ZOBACZ TEŻ: Horoskop tygodniowy miłosny ;na 29 marca – 4 kwietnia 2021 roku

HOROSKOP TYGODNIOWY: RAK

Gwiazdy ostrzegają, że nadchodzące dni mogą być trudne dla tych przedstawicielek znaku, które liczyły na sukces. Jak przepowiada horoskop tygodniowy, będziesz musiała zmierzyć się z przeszkodami na drodze do celu, ale nie rezygnuj z tej walki. Im więcej konsekwencji wykażesz, tym lepsze wrażenie zrobisz na innych.

HOROSKOP TYGODNIOWY: LEW

Przed Tobą dość spokojny i radosny tydzień. Gwiazdy nie przewidują znaczących zmian w Twoim życiu, ale podpowiadają jednocześnie, że nie powinnaś narzekać. Chwila relaksu wpłynie na Twoje samopoczucie w najlepszy możliwy sposób. Jedyne ostrzeżenie horoskopu – nie ufaj osobom, które obiecują zbyt wiele.

HOROSKOP TYGODNIOWY: PANNA

Horoskop na nadchodzące dni nie przewiduje znaczących zmian w Twoim życiu, zarówno zawodowym, jak i prywatnym. W tym tygodniu powinnaś zadbać o zdrowie i samopoczucie, aby nie stracić energii w najmniej odpowiednim momencie. Towarzystwo najbliższych Ci osób pozytywnie wpłynie na Twoje samopoczucie.

HOROSKOP TYGODNIOWY: WAGA

Gwiazdy przepowiadają sukces tym Wagom, które od dawna pracują nad rozwojem kariery. Jeśli wykazałaś się odpowiedzialnym podejściem do kwestii zawodowych, w tym tygodniu na pewno poczujesz się doceniona, a Twoje projekty będą miały szansę na realizację. Nie zmarnuj tej okazji od losu.

HOROSKOP TYGODNIOWY: SKORPION

Horoskop nie wyklucza, że na początku nowego miesiąca poznasz osobę, która będzie miała spory wpływ na Twoją przyszłość. Nie wymagaj jednak od tej znajomości zbyt wiele, ale sama postaraj się odkryć receptę na sukces. Unikaj jedynie nieprzemyślanych transakcji finansowych.

HOROSKOP TYGODNIOWY: STRZELEC

Przed Tobą bardzo spokojny tydzień. Wszystkie sprawy zaczną układać się zgodnie z Twoim planem, dlatego nie będziesz narzekać na nastrój i brak motywacji. Tak pozytywna atmosfera nadchodzących dni wpłynie na komunikację z otoczeniem, więc wykorzystaj okazję na odnowienie znajomości z kimś z przeszłości.

ZOBACZ TEŻ: Horoskop na wiosnę 2021: sprawdź, jakie niespodzianki skrywają nadchodzące miesiące

HOROSKOP TYGODNIOWY: KOZIOROŻEC

Ze względu na niespodziewane okoliczności, prawdopodobnie będziesz musiała zmienić swoje plany. Nie powinnaś jednak się tym przejmować – im więcej w Twoim życiu niespodzianek, tym lepiej dla Ciebie. Gwiazdy podpowiadają również, że to doskonały moment na podjęcie decyzji o przyszłości zawodowej.

HOROSKOP TYGODNIOWY: WODNIK

Osoby spod znaku Wodnika powinny wykazać się rozsądkiem. Jak ostrzega horoskop tygodniowy, początek miesiąca nie będzie sprzyjał słusznym decyzjom, dlatego nie jest to dobry czas na zmiany. Powstrzymaj się od rewolucji w swoim życiu, a już wkrótce zyskasz coś znacznie bardziej wartościowego.

HOROSKOP TYGODNIOWY: RYBY

Ryby nie będą narzekać na nudę, szczególnie w pracy. Nie zgadzaj się jednak na nadmiar obowiązków służbowych – zmęczenie i brak koncentracji negatywnie wpłyną na Twoje samopoczucie. Postara się również zachować równowagę pomiędzy życiem zawodowym i prywatnym, aby nie prowokować kłótni rodzinnych. 

Horoskop tygodniowy na 29.03–4.04.2021 roku dla każdego znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy
Fot. stock.adobe.com

Odkryj tajemnice horoskopów. Te książki wprowadzą Cię w niezwykły świat astrologii:

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…