Horoskop tygodniowy
Fot. stock.adobe
HOROSKOP VIVY!

Horoskop tygodniowy na pierwsze dni sierpnia. Przepowiednia dla każdego znaku zodiaku

Tygodniowy horoskop na 2–8.08.2021

Redakcja VIVA! 2 sierpnia 2021 09:44
Horoskop tygodniowy
Fot. stock.adobe

Horoskop tygodniowy na 2–8.08.2021 ostrzega, że nie jest to dobry czas na decyzje, które w jakikolwiek sposób mogłyby wpłynąć na przyszłość znaków zodiaku. Nadchodzące dni nie będą łatwe, ale rozsądne podejście do większości spraw pozwoli uchronić się przed błędami.

HOROSKOP TYGODNIOWY: BARAN

Gwiazdy przepowiadają dość trudny tydzień dla osób spod znaku Barana. Prawdopodobnie zauważysz, że problemy codziennych dni zaczynają Cię przerastać, a nastrój tylko się pogarsza... To czas, kiedy powinnaś zwrócić się po poradę do kogoś, kogo podziwiasz. Z pewnością odnajdziesz odpowiednie rozwiązanie.

HOROSKOP TYGODNIOWY: BYK

Przed Tobą tydzień odważnych decyzji i śmiałych zmian. Horoskop nie przewiduje większych kłopotów, ale ostrzega jednocześnie, że rozwaga powinna być dla Ciebie najważniejsza. Wykaż się odpowiedzialnością i wystrzegaj się niepewnych transakcji finansowych, a nie wpadniesz w kłopoty.

HOROSKOP TYGODNIOWY: BLIŹNIĘTA

Przed Tobą dość udany i spokojny tydzień. Gwiazdy ostrzegają jednak, że nie powinnaś ufać emocjom, także tym pozytywnym. Zachowaj jak największą ostrożność podczas komunikacji z otoczeniem, ponieważ nie wszyscy będą Ci przychylni. Niewykluczone, że odniesiesz sukces finansowy.

ZOBACZ: W jaki sposób znaki zodiaku okazują... miłość?

HOROSKOP TYGODNIOWY: RAK

Osoby spod znaku Raka nie będą narzekać na nadchodzący tydzień, jeśli wykorzystają swoje umiejętności i popracują nad pewnością siebie. Wykaż się kreatywnością, a ewentualne przeszkody na drodze do celu nie będą dla Ciebie problemem. Nowa propozycja współpracy może skłonić Cię do niespodziewanych zmian.

HOROSKOP TYGODNIOWY: LEW

Nie ulegaj emocjom i nie zmieniaj swoich planów w ostatniej chwili. Spontaniczne decyzje i nieprzemyślane działania mogą doprowadzić do niekorzystnej sytuacji, a konsekwencje będą dla Ciebie bolesne. Gwiazdy ostrzegają również, że nie powinnaś zdradzać swoich pomysłów, jeśli nie chcesz ich stracić.

HOROSKOP TYGODNIOWY: PANNA

Zgodnie z przepowiednią horoskopu na najbliższe dni, osoby spod znaku Panny nie będą miały powodów do zmartwień. W tym tygodniu skoncentrujesz się wyłącznie na swoim rozwoju, przez co będziesz miała sporą szansę na upragniony awans zawodowy. Popracuj jedynie nad pewnością siebie – uwierz, że wiele potrafisz.

HOROSKOP TYGODNIOWY: WAGA

Osoby spod znaku Wagi nie będą miały łatwego tygodnia. Gwiazdy nie wykluczają trudnych sytuacji, które wskażą Ci, gdzie popełniłaś błędy i czy możesz je naprawić. Wsparcie najbliższych będzie teraz nieocenione, dlatego popracuj nad komunikacją z otoczeniem. Nie licz na zmiany, dopóki nie poukładasz swoich spraw.

HOROSKOP TYGODNIOWY: SKORPION

Horoskop na nadchodzące dni nie przewiduje znaczących zmian w Twoim życiu, zarówno zawodowym, jak i prywatnym. Nie narzekaj na chwilową stagnację – wykorzystaj spokojną atmosferę tych dni na samorozwój, a Twoja kariera zacznie układać się znacznie lepiej. Nie będziesz też narzekać na kłopoty finansowe.

ZOBACZ: Co przynosi szczęście znakom zodiaku? Poznaj odpowiedź!

HOROSKOP TYGODNIOWY: STRZELEC

Przed Tobą dość trudny początek tygodnia. Prawdopodobnie zdasz sobie sprawę, że jesteś przemęczona, co odbije się na Twoim podejściu do zobowiązań zawodowych. Nie zaniedbuj jednak swojej pracy, jeśli nie chcesz ponieść konsekwencji. Zwróć się do osób, którym ufasz, a kłopoty znikną.

HOROSKOP TYGODNIOWY: KOZIOROŻEC

Gwiazdy ostrzegają, że nie powinnaś podejmować żadnych decyzji związanych z Twoją przyszłością. Istnieje duże ryzyko, że popełnisz błąd, dlatego wykaż się rozsądkiem. Wstrzymaj się również ze zmianami, jakie chciałaś wprowadzić w życiu osobistym – w najbliższym czasie los może Cię zaskoczyć.

HOROSKOP TYGODNIOWY: WODNIK

Jak przepowiada horoskop na najbliższe dni, niespodziewanie odzyskasz motywację i zaczniesz działać, co może doprowadzić do pozytywnych zmian w Twoim życiu. Popracuj nad pewnością siebie i uwierz, że jesteś wiele warta, a nawet najtrudniejsze zadania nie będą dla Ciebie żadną przeszkodą.

HOROSKOP TYGODNIOWY: RYBY

Nie będziesz narzekać na swój nastrój, nawet jeśli w Twoim życiu nie wszystko będzie układać się tak, jakbyś tego chciała. Pilnuj terminów i nie rób zaległości, a nie będziesz musiała zmagać się z nieprzyjemnymi konsekwencjami chwilowych niepowodzeń. Unikaj także niepewnych inwestycji finansowych. 

Horoskop tygodniowy
Fot. stock.adobe

Te książki ujawnią przed Tobą tajemnice astrologii:

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.