Horoskop tygodniowy
Fot. STOCK.ADOBE
HOROSKOP VIVY!

Horoskop tygodniowy na kolejne dni lipca. Przepowiednia dla każdego znaku zodiaku

Tygodniowy horoskop na 12–18.07.2021

Redakcja VIVA! 12 lipca 2021 08:05
Horoskop tygodniowy
Fot. STOCK.ADOBE

Horoskop tygodniowy na 12–18.07.2021 przepowiada, że znaki zodiaku będą podatne na emocje. Gwiazdy nie ujawniają jednak, czy będą to odczucia pozytywne, czy negatywne, ale zapewniają, że nie jest to dobry moment na decyzje związane z przyszłością.

HOROSKOP TYGODNIOWY: BARAN

Pomimo dość spokojnej atmosfery tygodnia, nie będziesz w najlepszym nastroju. Postaraj się panować nad emocjami – ewentualne nieporozumienia i spory nie wpłyną dobrze na komunikację z najbliższymi, a kłótnie nie są Ci teraz potrzebne. Zadbaj o swoje samopoczucie, a odzyskasz dobre nastawienie.

HOROSKOP TYGODNIOWY: BYK

Osoby spod znaku Byka będą miały pracowity, ale jednocześnie satysfakcjonujący tydzień. Jak przewiduje horoskop, właśnie teraz poczujesz smak sukcesu – z łatwością zaczniesz realizować plany i osiągać cele. W życiu osobistym również nie zabraknie szczęśliwych chwil, o ile nie zaniedbałaś ostatnio spraw osobistych.

HOROSKOP TYGODNIOWY: BLIŹNIĘTA

Horoskop na nadchodzące dni nie przepowiada znaczących zmian w życiu osób spod znaku Bliźniąt. Twoje sprawy, zarówno zawodowe, jak i osobiste, zaczną układać się pomyślnie, a Ty sama zrozumiesz, że jesteś na kolejnym etapie samorozwoju. Nie wymuszaj żadnych zdarzeń, a nie wpadniesz w kłopoty.

ZOBACZ TEŻ: Horoskop miłosny miesięczny. Tak ułoży się Twoje życie uczuciowe w lipcu

HOROSKOP TYGODNIOWY: RAK

Nie będziesz narzekać na sprawy zawodowe, ale w życiu prywatnym nie unikniesz kłopotów. Horoskop ostrzega, że właśnie teraz powrócą nieporozumienia z przeszłości, które mogą wpłynąć na Twoje relacje z osobami, na których Ci zależy. Nie poddawaj się emocjom i nie upieraj się przy swoim, a spory znikną.

HOROSKOP TYGODNIOWY: LEW

Przed Tobą dość spokojny i harmonijny tydzień. To doskonały moment na wszelkie przemyślenia, związane z rozwojem Twojej kariery – zastanów się, czy nie jest to odpowiedni czas na nowe wyzwania. Nie obawiaj się śmiałych pomysłów i nie rezygnuj z pozornie nierealnych planów, a osiągniesz wielki sukces.

HOROSKOP TYGODNIOWY: PANNA

Nie będziesz narzekać na swój nastrój, jeśli nie ulegniesz wpływom otoczenia. Horoskop na najbliższe dni ostrzega, że nie wszyscy będą po Twojej stronie – intuicja podpowie, jakich znajomości warto unikać. Bez względu na okoliczności nie zmieniaj też swoich planów na przyszłość.

HOROSKOP TYGODNIOWY: WAGA

Gwiazdy nie przepowiadają znaczących wydarzeń w Twoim życiu, zarówno zawodowym, jak i osobistym. Chwilowa stagnacja może Cię irytować, ale nie wymuszaj niczego na siłę – odpocznij i odzyskaj energię, a nowe wyzwania pojawią się już wkrótce. Niewykluczone, że osiągniesz niespodziewany zysk finansowy.

HOROSKOP TYGODNIOWY: SKORPION

Osoby spod znaku Skorpiona powinny być ostrożne, jeśli chodzi o decyzje, związane z przyszłością. W tym tygodniu zrozumiesz, w jakim kierunku powinnaś zmierzać – Gwiazdy nie wykluczają więc, że zapragniesz wielkich zmian. Zachowaj umiar i słuchaj swojej intuicji, a kłopoty Cię ominą.

ZOBACZ TEŻ: W jaki sposób znaki zodiaku okazują... miłość?

HOROSKOP TYGODNIOWY: STRZELEC

Przed Tobą bardzo spokojny i przyjemny tydzień. Nadchodzące dni będą dla Ciebie szczególnie udane, jeśli już od dawna pracujesz nad rozwojem swojej kariery, a niespodziewany sukces jednego z Twoich projektów zmotywuje Cię do dalszego działania. Także w Twoim życiu osobistym nie zabraknie przyjemnych chwil.

HOROSKOP TYGODNIOWY: KOZIOROŻEC

Nie będziesz narzekać na wydarzenia tego tygodnia, jeśli nie dasz się ponieść emocjom. Nie trać wiary w siebie pomimo wielu trudności, jakie napotkasz na swojej drodze – potraktuj je jako kolejne doświadczenie, a poczujesz smak zwycięstwa. Uważaj również na nieprzemyślane transakcje finansowe.

HOROSKOP TYGODNIOWY: WODNIK

Prawdopodobnie zapragniesz zmian, dlatego Gwiazdy nie wykluczają, że najbliższe dni mogą być dla Ciebie dość intensywne, szczególnie pod względem emocji. Uwierz w siebie i swoje możliwości, a osiągniesz cel, jaki sobie postawiłaś. Pamiętaj też, że bliskie osoby mogą być dla Ciebie największym wsparciem.

HOROSKOP TYGODNIOWY: RYBY

Osoby spod znaku Ryb nie powinny liczyć na znaczące zmiany. Nadchodzący tydzień będzie dość spokojny, co może Cię nieco irytować. Los szykuje dla Ciebie niespodziankę, dlatego nie martw się o przyszłość – nie będziesz się nudzić. Horoskop ostrzega też, że kłótnie z najbliższymi mogą mieć przykre konsekwencje. 

Horoskop tygodniowy
Fot. STOCK.ADOBE

Interesuje Cię astrologia? Te książki poszerzą Twoją wiedzę:

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?