Horoskop tygodniowy miłosny
Fot. stock.adobe
HOROSKOP VIVY!

Horoskop miłosny miesięczny. Sprawdź, jak ułoży się Twoje życie uczuciowe w lipcu!

Miłosna przepowiednia dla każdego znaku zodiaku

Redakcja VIVA! 6 lipca 2021 06:45
Horoskop tygodniowy miłosny
Fot. stock.adobe

Horoskop miłosny na lipiec 2021 przepowiada wiele emocji. Znaki zodiaku zdecydowanie zapragną zmian w życiu osobistym – niektóre skoncentrują się na zupełnie nowych przygodach miłosnych, a inne przeznaczą czas na rozwój obecnych relacji.

HOROSKOP MIŁOSNY NA LIPIEC 2021: BARAN

Nie będziesz narzekać na wydarzenia tego miesiąca, jeśli poświęcisz więcej uwagi temu, o co prosi i czego pragnie ukochana osoba. Nie ulegaj jednak presji – nie musisz zgadzać się na wszystko. Jeśli odnajdziesz sposób na kompromis, Twoja relacja zacznie rozwijać się w najlepszy możliwy sposób.

HOROSKOP MIŁOSNY NA LIPIEC 2021: BYK

Osoby spod znaku Byka zdecydowanie nie będą narzekać na nudę. W Twoim życiu osobistym nie zabraknie niespodzianek – niektóre z nich będą przyjemne, inne nie, ale każda zmiana w pozytywny sposób wpłynie na Twoją przyszłość. Nie obawiaj się trudnych decyzji i myśl przede wszystkim o swoim samopoczuciu.

HOROSKOP MIŁOSNY NA LIPIEC 2021: BLIŹNIĘTA

Napięta atmosfera na początku miesiąca może skutecznie zniechęcić Cię do dalszej pracy nad budowaniem idealnej relacji. Nie ulegaj negatywnym emocjom – wykaż chęć na kompromis, a bliska osoba stanie po Twojej stronie. Samotne Bliźnięta mogą stracić zaufanie do kogoś, na kim im zależy.

ZOBACZ TAKŻE: W jaki sposób znaki zodiaku okazują... miłość?

HOROSKOP MIŁOSNY NA LIPIEC 2021: RAK

Przed Tobą dość spokojny czas, jeśli chodzi o sprawy miłosne. Pomimo poczucia stagnacji, nie wymuszaj niczego na siłę, ale skoncentruj się na sobie i swoich pragnieniach. Gwiazdy nie wykluczają, że zrozumiesz w jakim kierunku zmierza Twoja relacja. Niektóre przedstawicielki znaku poczują się tym rozczarowane.

HOROSKOP MIŁOSNY NA LIPIEC 2021: LEW

Osoby spod znaku Lwa będą musiały pamiętać o równowadze. Postaraj się nie łączyć spraw zawodowych i osobistych, ponieważ Twoja druga połówka może poczuć się urażona. Im szybciej odnajdziesz sposób na harmonię w związku, tym lepiej zacznie się układać Twoja relacja miłosna.

HOROSKOP MIŁOSNY NA LIPIEC 2021: PANNA

Lipiec będzie niezwykle interesującym miesiącem dla większości osób spod znaku Panny. Niektóre z nich postawią na rozwój osobisty, co będzie wiązało się z trudnymi decyzjami o rozstaniach. Inne postanowią walczyć o to, co już osiągnęły. Bez względu na Twój wybór, pamiętaj, że najważniejsze jest Twoje dobro.

HOROSKOP MIŁOSNY NA LIPIEC 2021: WAGA

Nie będziesz narzekać na ten miesiąc, jeśli zaufasz swojej intuicji. Gwiazdy nie obiecują, że wszystko ułoży się dokładnie tak, jakbyś tego chciała, ale im szybciej zrozumiesz, że podążasz w złym kierunku, tym większą ulgę odczujesz, kiedy zmienisz plany. Samotne Wagi mogą poznać kogoś, kto zmieni ich pogląd na miłość.

HOROSKOP MIŁOSNY NA LIPIEC 2021: SKORPION

Horoskop miłosny na lipiec przepowiada wyjątkowo ciekawy czas dla tych przedstawicielek znaku, które od dawna są w stałych związkach. Jeśli jesteś jedną z nich, niewykluczone, że ukochana osoba zaskoczy Cię propozycją nie do odrzucenia... Singielki także nie będą się nudzić, ale nie jest to czas na trwałe relacje.

ZOBACZ TAKŻE: Co przynosi szczęście znakom zodiaku? Sprawdź!

HOROSKOP MIŁOSNY NA LIPIEC 2021: STRZELEC

Osoby spod znaku Strzelce muszą uważać na nadmiar emocji. Pamiętaj, że wszystko, co powiesz lub zrobisz w tym miesiącu, może obrócić się przeciwko Tobie. Jeśli zależy Ci na obecnym związku, postaraj się nie ulegać negatywnym myślom – szczera rozmowa o przyszłości pozwoli oczyścić atmosferę.

HOROSKOP MIŁOSNY NA LIPIEC 2021: KOZIOROŻEC

Horoskop miłosny nie przewiduje znaczących zmian w Twoim życiu osobistym. Spokojna atmosfera letnich dni w pozytywny sposób wpłynie na komunikację z osobami, na których Ci zależy. To dobry moment na złagodzenie wszelkich konfliktów i sporów, nawet tych, które trwają od dawna.

HOROSKOP MIŁOSNY NA LIPIEC 2021: WODNIK

Gwiazdy nie wykluczają, że w tym miesiącu zapragniesz prawdziwej rewolucji w życiu osobistym. Nie wiąże się to jednak z decyzją o rozstaniu – zastanów się, co możesz zrobić, aby Twoja relacja miłosna przeszła na zupełnie inny etap. Singielki będą miały szansę na znajomości, które mogą przerodzić się w coś więcej.

HOROSKOP MIŁOSNY NA LIPIEC 2021: RYBY

Osoby spod znaku Ryb powinny zastanowić się, czego tak naprawdę pragną. Jeśli uznasz, że obecna relacja nie jest dla Ciebie najlepsza – nie obawiaj się trudnej decyzji. Im dłużej będziesz z tym zwlekać, tym gorzej zaczniesz się czuć. Gwiazdy ostrzegają, że nie jest to dobry czas na poważne rozmowy o przyszłości. 

Horoskop tygodniowy miłosny
Fot. stock.adobe

Interesuje Cię astrologia? Sprawdź, po jakie książki warto sięgnąć:

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?