Horoskop tygodniowy
Fot. stock.adobe
HOROSKOP VIVY!

Horoskop tygodniowy na kolejne dni kwietnia. Co czeka znaki zodiaku w tym tygodniu?

Tygodniowy horoskop na 5–11.04.2021

Redakcja VIVA! 4 kwietnia 2021 06:35
Horoskop tygodniowy
Fot. stock.adobe

Horoskop tygodniowy na 5–11.04.2021 nie przewiduje znaczących zmian w życiu znaków zodiaku, ale nie wyklucza też kilku niespodzianek. Niektóre znaki będą cieszyć się spokojną atmosferą nadchodzących dni, a inne odczują zróżnicowane emocje. Gwiazdy przepowiadają również sukcesy zawodowe.

HOROSKOP TYGODNIOWY: BARAN

Początek nowego tygodnia może być nieco nerwowy, ale nie powinnaś zmieniać swoich planów. Nawet jeśli uznasz, że nie jest to dobry czas na rozmowy o rozwoju zawodowym, nie przekładaj żadnych spotkań w tej sprawie – im szybciej dowiesz się, co musisz zrobić, tym szybciej osiągniesz upragniony cel.

HOROSKOP TYGODNIOWY: BYK

Nie będziesz narzekać na wydarzenia nadchodzącego tygodnia, jeśli zadbasz o siebie. Zwróć większą uwagę na swoje samopoczucie, a odzyskasz energię i motywację do działania. Gwiazdy ostrzegają również, że ze względu na przemęczenie, nie jest to odpowiedni moment na decyzje związane z przyszłością.

HOROSKOP TYGODNIOWY: BLIŹNIĘTA

Osoby spod znaku Bliźniąt nie mogą liczyć na znaczące zmiany w tym tygodniu, ale horoskop na najbliższe dni ma kilka wskazówek. Przede wszystkim, w tym tygodniu musisz szczególnie uważać na to, co mówisz i w jakim gronie. Niewykluczone, że ktoś będzie chciał wykorzystać Twoje słowa przeciwko Tobie.

ZOBACZ TEŻ: Horoskop tygodniowy miłosny na 5–11 kwietnia 2021 roku

HOROSKOP TYGODNIOWY: RAK

Przed Tobą dość nerwowy tydzień. Nieporozumienia nie wpłyną dobrze na Twój nastrój, co może odbić się na komunikacji z otoczeniem. Postaraj się opanować emocje, jeśli nie chcesz doprowadzić do kłótni z kimś, na kim naprawdę Ci zależy. Nie jest to również dobry czas na inwestycje finansowe.

HOROSKOP TYGODNIOWY: LEW

Jak przepowiada horoskop, osoby spod znaku Lwa nie będą rozczarowane nadchodzącym tygodniem. Twoje sprawy zaczną układać się zgodnie z planem, a kłopoty pozostaną jedynie nieprzyjemnym wspomnieniem. Prawdopodobnie podejmiesz też kilka słusznych decyzji, które wpłyną na rozwój Twojej kariery.

HOROSKOP TYGODNIOWY: PANNA

Gwiazdy nie przewidują znaczących zmian w Twoim życiu, zarówno zawodowym, jak i prywatnym. Nie wszystko ułoży się tak, jakbyś tego chciała, ale nie będziesz narzekać. Wykorzystaj spokojną atmosferę najbliższych dni i zadbaj o odpoczynek – motywacja do działania powróci, jak tylko odzyskasz energię.

HOROSKOP TYGODNIOWY: WAGA

Osoby spod znaku Wagi będą w tym tygodniu wyjątkowo aktywne. Prawdopodobnie zaczniesz zastanawiać się nad zmianami w swoim życiu, co doprowadzi do słusznych wniosków. Im szybciej zaczniesz pracować nad samorozwojem, tym pewniej się poczujesz i osiągniesz swój cel.

HOROSKOP TYGODNIOWY: SKORPION

Gwiazdy nie przepowiadają Skorpionom kłopotów zawodowych i prywatnych, ale ostrzegają, że nie jest to dobry czas na jakiekolwiek sprawy finansowe. Nie ryzykuj, ponieważ nawet drobny błąd może zaskoczyć Cię bardzo nieprzyjemnymi konsekwencjami.

ZOBACZ TEŻ: Jakie znaki zodiaku do siebie pasują? Sprawdź, co podpowiada horoskop partnerski

HOROSKOP TYGODNIOWY: STRZELEC

Nie będziesz narzekać na nadchodzący tydzień, jeśli odnajdziesz sposób na zachowanie równowagi między życiem zawodowym i prywatnym. Postaraj się ustalić priorytety, aby nie sprowokować kłótni z osobami, na których Ci zależy. Niewykluczone, że ktoś bliski sprawi Ci miłą niespodziankę.

HOROSKOP TYGODNIOWY: KOZIOROŻEC

Pomimo pozornie spokojnej atmosfery nowego tygodnia, nie powinnaś tracić czujności. Nadchodzi czas decyzji, które w zaskakujący sposób wpłyną na Twoją najbliższą przyszłość. Nie podejmuj jednak żadnych działań, jeśli kierują Tobą emocje – możesz popełnić błąd, który będzie Cię sporo kosztował.

HOROSKOP TYGODNIOWY: WODNIK

Nadchodzący tydzień będzie udany dla większości osób spod znaku Wodnika. Nie będziesz narzekać na brak motywacji, a nowe wyzwania przyjmiesz z uśmiechem. Twoje zaangażowanie zrobi dobre wrażenie na otoczeniu, przez co możesz spodziewać się ciekawej propozycji zawodowej.

HOROSKOP TYGODNIOWY: RYBY

Osoby spod znaku Ryb zaczną spełniać marzenia. Zgodnie z podpowiedzią Gwiazd, w tym tygodniu musisz zdecydować, na czym tak naprawdę Ci zależy. Im szybciej podejmiesz decyzję, tym większe będą Twoje szanse na sukces w tej dziedzinie. Los będzie Ci sprzyjał, dlatego nie zmarnuj tej szansy. 

Horoskop tygodniowy
Fot. stock.adobe

Odkryj tajemnice horoskopów. Te książki wprowadzą Cię w niezwykły świat astrologii:

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…