Horoskop tygodniowy miłosny
Fot. stock.adobe
HOROSKOP VIVY!

Horoskop tygodniowy miłosny na najbliższe dni: Gwiazdy przepowiadają uczuciowe niespodzianki

Tygodniowy horoskop miłosny na 5–11.04.2021

Redakcja VIVA! 5 kwietnia 2021 07:45
Horoskop tygodniowy miłosny
Fot. stock.adobe

Horoskop tygodniowy miłosny na 5–11.04.2021 przepowiada znakom zodiaku wiele emocji, jeśli chodzi o ich sprawy uczuciowe. Romantyczne niespodzianki, przykre rozczarowania, słuszne decyzje – tak upłyną najbliższe dni.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: BARAN

Jak podpowiadają Gwiazdy, Barany nie unikną trudnych decyzji. Niektóre przedstawicielki znaku odniosą wrażenie, że obecny związek nie ma przyszłości, a inne będą walczyć o zażegnanie kryzysu i przywrócenie harmonii. Bez względu na to, w jakiej sytuacji się znajdziesz, zaufaj intuicji, żeby nie popełnić błędu.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: BYK

Horoskop miłosny na nadchodzący tydzień przepowiada Ci wiele pozytywnych emocji. Ukochana osoba zadba o Twoje samopoczucie w najlepszy możliwy sposób, co tylko utwierdzi Cię w przekonaniu, że praca nad związkiem ma sens. także samotne Byki nie będą narzekać na brak uwagi.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: BLIŹNIĘTA

Nie będzie to łatwy tydzień, jeśli chodzi o miłość. Jak ostrzegają Gwiazdy, nieporozumienia i niechęć do kompromisów mogą doprowadzić do poważnych kłótni z bliską osobą, a konsekwencje tych sporów mogą skłonić Cię do nieoczekiwanych decyzji. Nie kieruj się jednak emocjami, szczególnie negatywnymi.

ZOBACZ TEŻ: Horoskop tygodniowy na 5–11 kwietnia 2021 roku

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: RAK

Pomimo niewielkich sporów na początku tygodnia, nie będziesz narzekać na kłopoty osobiste. Zastanów się jednak, co możesz zrobić, aby Twoja relacja miłosna rozwijała się w dobrym kierunku – im bardziej zaangażujesz się w pracę nad swoim związkiem, tym lepszy rezultat osiągniesz w krótkim czasie.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: LEW

Osoby spod znaku Lwa muszą przygotować się na nieoczekiwaną propozycję. Horoskop na nadchodzący tydzień uprzedza, że druga połówka zaskoczy Cię swoją wizją wspólnej przyszłości. Pomimo wielu pytań, daj szansę tym pomysłom... Samotne przedstawicielki znaku będą miały okazję na ciekawą znajomość.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: PANNA

Sprawy miłosne nie będą Twoim priorytetem w tym tygodniu, co może negatywnie wpłynąć na związek z bliską osobą. Nie zmuszaj się jednak do rzeczy, na które nie masz ochoty, a w przypadku dalszych nieporozumień zastanów się, czy nie nadszedł czas na zmiany. Intuicja wskaże Ci odpowiedni kierunek rozwoju tej relacji.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: WAGA

Jak przepowiada horoskop miłosny na najbliższe dni, w Twoim życiu uczuciowym zapanuje chwilowa stagnacja. Nie będziesz jednak narzekać na taki rozwój sytuacji, ponieważ to doskonały moment na ułożenie myśli i ustalenie, czego oczekujesz od związku. Przy podejmowaniu decyzji kieruj się wyłącznie swoimi potrzebami.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: SKORPION

Gwiazdy ostrzegają, że nie będzie to łatwy tydzień dla zakochanych Skorpionów. Ze względu na szereg rozczarowań, niektóre przedstawicielki znaku będą chciały odzyskać wolność, ale inne postanowią walczyć o miłość pomimo wszystko. Jeśli zaufasz intuicji, nie popełnisz błędu przy podejmowaniu decyzji.

ZOBACZ TEŻ: Jakie znaki zodiaku do siebie pasują? Sprawdź, co podpowiada horoskop partnerski

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: STRZELEC

Osoby spod znaku Strzelca nie będą narzekać na wydarzenia nadchodzącego tygodnia, głównie ze względu na fakt, że w ich związkach zapanuje harmonia. Nie narzekaj na chwilowy brak wielkich emocji, ale wykorzystaj ten czas na pracę nad dalszym rozwojem relacji miłosnej.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: KOZIOROŻEC

Prawdopodobnie podejmiesz w tym tygodniu decyzję o nowym etapie Twojego związku. Szczera rozmowa z ukochaną osobą wskaże, czy Twoje przemyślenia są słuszne, czy jednak powinnaś poczekać. Bez względu na ewentualną różnicę zdań, nie rezygnuj ze swoich marzeń.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: WODNIK

Osoby spod znaku Wodnika nie będą rozczarowane tym, co wydarzy się w ich życiu uczuciowym. Zgodnie z przepowiednią horoskopu, nadchodzący tydzień będzie sprzyjał postanowieniom, które zapewnią wiele pozytywnych zmian nie tylko dla Twojej relacji, ale i dla Ciebie samej. Wykorzystaj szansę od losu.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: RYBY

Gwiazdy podpowiadają, że spokojna atmosfera najbliższych dni sprzyjać będzie rozmowom o miłości, przez co Twoje sprawy osobiste zaczną układać się tak dobrze, jakbyś tego chciała. Nie wymuszaj jednak obietnic, które wydają się zbyt wygórowane, aby nie rozczarować się w przyszłości. 

Horoskop tygodniowy miłosny
Fot. stock.adobe

Interesujesz się astrologią? Te książki wprowadzą Cię w niezwykły świat horoskopów:

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…