Horoskop tygodniowy
Fot. stock.adobe
HOROSKOP VIVY!

Horoskop tygodniowy na kolejne dni marca. Czym zaskoczy Cię przepowiednia Gwiazd?

Tygodniowy horoskop na 22–28.03.2021

Redakcja VIVA! 21 marca 2021 08:43
Horoskop tygodniowy
Fot. stock.adobe

Horoskop tygodniowy na 22–28.03.2021 nie przewiduje kłopotów w życiu większości znaków zodiaku. Ostatni tydzień marca upłynie w dość spokojnej atmosferze, jednak Gwiazdy przypominają, że wciąż nie jest to dobry czas na podejmowanie decyzji, związanych z przyszłością.

HOROSKOP TYGODNIOWY: BARAN

Nadchodzące dni będą wyjątkowo udane dla tych osób spod znaku Barana, które od dawna pracują nad samorozwojem. Gwiazdy przewidują, że odniesiesz upragniony sukces zawodowy albo otrzymasz ciekawą propozycję współpracy. Zanim podejmiesz decyzję o nowych wyzwaniach, porozmawiaj z kimś, komu ufasz.

HOROSKOP TYGODNIOWY: BYK

W tym tygodniu nie wszystko będzie układać się tak, jakbyś tego chciała, jednak horoskop nie przepowiada poważnych problemów. Napięta atmosfera najbliższych dni może jednak wpłynąć na Twój nastrój i relacje z otoczeniem. Nie popełnisz błędu, jeśli zaufasz swojej intuicji, również w sprawach miłosnych.

HOROSKOP TYGODNIOWY: BLIŹNIĘTA

Horoskop na ostatni tydzień marca nie przepowiada większych zmian w Twoim życiu, zarówno zawodowym, jak i prywatnym. Tak spokojne dni będą doskonałą okazją na wielkie porządki. Postaraj się również oczyścić myśli – im szybciej to zrobisz, tym lepiej się poczujesz, odzyskując niezbędną energię do działania.

ZOBACZ TEŻ: Horoskop tygodniowy miłosny na 22–28 marca 2021

ZOBACZ TEŻ: Nadchodzą wielkie zmiany. Sprawdź swój horoskop na 2021 rok

HOROSKOP TYGODNIOWY: RAK

Jak przepowiadają Gwiazdy, w tym tygodniu sukces odniosą te przedstawicielki znaku, które w ostatnim czasie koncentrowały się na rozwoju zawodowym. Prawdopodobnie otrzymasz awans lub premię, a Twoje zaangażowanie nie pójdzie na marne. Nie zatrzymuj się jednak, ponieważ jeszcze wiele możesz osiągnąć.

HOROSKOP TYGODNIOWY: LEW

Osoby spod znaku Lwa nie będą narzekać na wydarzenia nadchodzącego tygodnia, jeśli nie będą kierować się tym, co mówi otoczenie. Nie słuchaj żadnych rad i wskazówek, a także nie zmieniaj planów – tylko w ten sposób unikniesz konsekwencji nieprzemyślanych czynów. Także w miłości warto kierować się intuicją.

HOROSKOP TYGODNIOWY: PANNA

Przed Tobą pracowity, ale jednocześnie satysfakcjonujący tydzień. Nadchodzące dni sprzyjać będą realizacji tych projektów, na które wcześniej zabrakło Ci czasu. Pamiętaj, że odniesiesz jeszcze większy sukces, jeśli poprosisz o pomoc osoby, które mają większe doświadczenie.

HOROSKOP TYGODNIOWY: WAGA

Horoskop tygodniowy na ostatnie dni marca podpowiada osobom spod znaku Wagi, że nie warto kierować się emocjami. Nie ulegaj chwilowym pokusom i nie podejmuj decyzji pod wpływem chwili, jeśli nie chcesz wpaść w poważne kłopoty. Szczególną rozwagę warto wykazać w kwestiach finansowych.

HOROSKOP TYGODNIOWY: SKORPION

Gwiazdy nie przewidują znaczących zmian w Twoim życiu zawodowym, ale ostrzegają, że nie unikniesz kłopotów osobistych. W tym tygodniu powinnaś szczególnie uważać na to, co mówisz i robisz, aby nie doprowadzić do kłótni z najbliższymi osobami. Nieprzemyślana krytyka może Cię wiele kosztować.

HOROSKOP TYGODNIOWY: STRZELEC

Osoby spod znaku Strzelca nie będą narzekać na wydarzenia nadchodzących dni. Twoje sprawy będą układać się zgodnie z planem, dlatego doskonały nastrój Cię nie opuści. Pozytywne nastawienie do świata doskonale wpłynie na komunikację z otoczeniem – zastanów się, w jaki sposób możesz to wykorzystać.

HOROSKOP TYGODNIOWY: KOZIOROŻEC

Nie będą to najłatwiejsze dni dla przedstawicielek znaku Koziorożca. Niespodziewane kłopoty zawodowe mogą Cię przytłoczyć, a brak perspektyw negatywnie wpłynie na Twoją samoocenę. Pamiętaj jednak, że to jedynie przejściowe kłopoty, które znikną, jak tylko odzyskasz motywację do walki o sukces.

HOROSKOP TYGODNIOWY: WODNIK

Gwiazdy nie przewidują znaczących zmian w Twoim życiu, ale w tym tygodniu na pewno podejmiesz kilka decyzji, które już wkrótce wykorzystasz. Horoskop podpowiada, że teraz powinnaś zatroszczyć się o swoją przyszłość, dlatego ustal konkretny plan działania. Zaufaj swojej intuicji, a nie pożałujesz.

HOROSKOP TYGODNIOWY: RYBY

Osoby spod znaku Ryb czeka dość trudny tydzień. Horoskop na nadchodzące dni ostrzega, że nie unikniesz nerwowych sytuacji, zarówno w sprawach zawodowych, jak i prywatnych. Niespodziewane kłopoty zmuszą Cię do nietypowych reakcji, ale nie popełnisz błędu, jeśli potraktujesz je jak niezbędną naukę. 

Horoskop tygodniowy
Fot. stock.adobe

Interesujesz się astrologią? Sięgnij po te książki, aby poszerzyć swoją wiedzę!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…