Horoskop na 2021 rok
Fot. stock.adobe
HOROSKOP VIVY!

Nadchodzą wielkie zmiany. Sprawdź przepowiednię horoskopu na 2021 rok

Co czeka Twój znak zodiaku?

Redakcja VIVA! 21 listopada 2020 17:54
Horoskop na 2021 rok
Fot. stock.adobe

Jak przepowiadają Gwiazdy, nadchodzący 2021 rok będzie zupełnie inny, niż ten, który wkrótce pożegnamy. Znaki zodiaku powinny przygotować się na spore zmiany, zarówno w sprawach zawodowych, jak i finansowych, oraz osobistych. Los uśmiechnie się do tych osób, które udowodnią swoją pracowitość i niezłomność w dążeniu do celu. Jak ułoży się Twoje życie? Sprawdź swój horoskop na 2021 rok.

HOROSKOP NA 2021 ROK: BARAN

Osoby spod znaku Barana będą musiały popracować nad sobą. Nadchodzący rok może być zwiastunem wielu pozytywnych zmian w życiu tego znaku zodiaku, ale osiągnięcie założonych celów nie będzie tak łatwe, jak się wydaje. Jeśli Baran zdoła powstrzymać się od nieprzemyślanych decyzji i pohamuje swoją impulsywność, a jednocześnie wykaże się pracowitością oraz odpowiedzialnością, pod koniec 2021 roku poczuje się zwycięzcą.

HOROSKOP NA 2021 ROK: BYK

Nadchodzący 2021 rok będzie udany dla większości osób spod znaku Byka. Los uśmiechnie się do tego znaku zodiaku – wszelkie trudności odejdą na dalszy plan, a sukces zawodowy i udane inwestycje finansowe wskażą zupełnie nowe możliwości rozwoju. Gwiazdy przewidują, że na wydarzenia nowego roku zdecydowanie nie będą narzekać te Byki, które poszukują niezapomnianych wrażeń. Warto jednak pamiętać, że samotność nie zawsze się opłaca. Otwartość na innych pozwoli osiągnąć o wiele więcej.

HOROSKOP NA 2021 ROK: BLIŹNIĘTA

Przepowiednia na 2021 nie pozostawia wątpliwości, że osoby spod znaku Bliźniąt będą musiały potrudzić się, aby osiągnąć upragniony sukces. Pomimo dość burzliwego początku roku, w końcu wszystko zacznie się układać, jednak nic nie przyjdzie tak po prostu. Im bardziej Bliźniak przyłoży się do tego, co robi, tym lepszy rezultat uzyska. W związku z tym, Gwiazdy polecają zwrócić większą uwagę na te kierunki rozwoju, które wcześniej wydawały się nieodpowiednie. To czas na odważne decyzje – zawodowe i osobiste.

HOROSKOP NA 2021 ROK: RAK

Horoskop na 2021 rok podpowiada wszystkim osobom spod znaku Raka, że najbliższe dwanaście miesięcy to doskonały czas na odcięcie się od przeszłości. Gwiazdy przewidują, że w życiu tego znaku dojdzie do wielkich zmian, o ile uda mu się pozbyć tych rzeczy i osób, które ograniczają jego rozwój. Los nagrodzi te Raki, które wykażą się wytrwałością i nie zboczą ze swojej ścieżki. Największe trudności może przynieść relacja miłosna, dlatego horoskop nie wyklucza przykrych, ale słusznych decyzji w sprawach osobistych.

HOROSKOP NA 2021 ROK: LEW

Początek nowego roku może być trudny dla tych osób spod znaku Lwa, które od dawna walczą o sukces, jednak nie są pewne, czego tak naprawdę chcą. Stagnacja i brak możliwości wyboru nie będą nastrajać pozytywnie, ale Gwiazdy zapewniają, że kłopoty znikną, jak tylko Lew zrozumie, do czego dąży. W nadchodzącym roku ten znak zodiaku powinien ufać przede wszystkim sobie i swojej intuicji. Wbrew oczekiwaniom, przekonanie o własnej nieomylności będzie miało potężny wpływ na wiele istotnych spraw.

HOROSKOP NA 2021 ROK: PANNA

Wydarzenia 2021 roku pozytywnie zaskoczą niektóre osoby spod tego znaku zodiaku. Zgodnie z przepowiednią horoskopu, Panna skoncentruje się na samorozwoju – będzie żądna nowej wiedzy i nowych wyzwań. Jeśli zdoła rozsądnie wykorzystać najlepsze cechy swojego charakteru, a przede wszystkim nieograniczoną kreatywność, udowodni, na jak wiele ją stać. Entuzjazm, pracowitość i niezłomność na drodze do celu zagwarantują Pannie nie tylko powodzenie w sprawach zawodowych, ale i finansowych.

HOROSKOP NA 2021 ROK: WAGA

2021 rok będzie udany dla tych Wag, które w bardzo jasny sposób określą swoje cele. Przedstawicielki znaku powinny poważnie się zastanowić, w jakim kierunku chcą podążać – nadchodzące miesiące sprzyjać będą tym decyzjom, które wcześniej wydawały się zbyt trudne. Determinacja wpłynie na powodzenie w sprawach zawodowych i finansowych, a wiara we własne możliwości tylko wzmocni ostateczny sukces. Także w życiu osobistym Wagi będą kierować się wyłącznie tym, co najlepsze dla nich.

HOROSKOP NA 2021 ROK: SKORPION

Pomimo pewnych trudności i nieporozumień, nadchodzący 2021 będzie przełomowym rokiem dla większości osób spod znaku Skorpiona. Gwiazdy przepowiadają wielkie zmiany nie tylko w życiu zawodowym tego znaku, ale i osobistym. I chociaż horoskop nie przewiduje większych kłopotów, Skorpiony nie mogą tracić czujności. Niestety, nawet niewielki błąd może doprowadzić do nieprzewidywalnych konsekwencji, które w najgorszy możliwy sposób wpłyną na dotychczasowe osiągnięcia znaku zodiaku.

HOROSKOP NA 2021 ROK: STRZELEC

Nowy rok będzie czasem znaczących zmian w życiu Strzelców. Przedstawicielki tego znaku zodiaku mogą zdać sobie sprawę, że poruszają się w złym kierunku, co wymusi chwilową przerwę na przemyślenie planów na przyszłość. Po podjęciu decyzji, niektóre Strzelce powrócą do tego, co było, ale inne postanowią ruszyć dalej i nie popełnią błędu. W 2021 roku osoby spod tego znaku zodiaku powinny przejąć całkowitą kontrolę nad swoim życiem – Gwiazdy ostrzegają przed nadmierną wiarą w dobre intencje otoczenia.

HOROSKOP NA 2021 ROK: KOZIOROŻEC

Osoby spod znaku Koziorożca będą musiały popracować nad swoim trudnym charakterem. Przepowiednia horoskopu wskazuje, że znak zodiaku nie osiągnie w 2021 roku tego, co chce, jeśli nie wykaże się wytrwałością i cierpliwością. Decyzje podejmowane pod wpływem emocji nie doprowadzą do niczego dobrego, dlatego Gwiazdy nie wykluczają kłopotów zawodowych i osobistych. Warto też pamiętać, że im bardziej Koziorożec zastanowi się nad konsekwencjami swoich działań, tym mniej błędów popełni.

HOROSKOP NA 2021 ROK: WODNIK

Nadchodzi przełomowy rok dla większości Wodników – już na początku 2021 ten znak zodiaku postawi na zmiany, przede wszystkim w sprawach zawodowych. I chociaż rezultat podjętych decyzji nie będzie widoczny od razu, przedstawicielki znaku nie będą miały wątpliwości, że postąpiły słusznie. W związku z dość napiętą sytuacją zawodową, Gwiazdy nie mogą wykluczyć kłótni i nieporozumień w życiu osobistym – niektóre związki się rozpadną, ale inne osiągną ten poziom zaufania, o który Wodniki tak bardzo walczą.

HOROSKOP NA 2021 ROK: RYBY

Horoskop na nadchodzący 2021 rok nie wyklucza, że niektóre osoby spod znaku Ryb będą musiały pogodzić się z porażką. Niezrealizowane plany nie wpłyną dobrze na samopoczucie przedstawicielek znaku, ale rozczarowanie dość szybko zmieni się w świadomość, że każdy popełniony błąd jest jedynie nowym doświadczeniem. Szczęście uśmiechnie się do tych Ryb, które nie poddadzą się w walce o to, co dla nich najlepsze – rezultat zmagań z przeciwnościami losu pozytywnie zaskoczy już w połowie roku. 

Horoskop na 2021 rok
Fot. stock.adobe

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.