Horoskop tygodniowy miłosny
Fot. stock.adobe
HOROSKOP VIVY!

Horoskop tygodniowy miłosny na ostatnie dni marca. Jak ułoży się Twoje życie uczuciowe?

Tygodniowy horoskop miłosny na 22–28.03.2021

Redakcja VIVA! 22 marca 2021 07:47
Horoskop tygodniowy miłosny
Fot. stock.adobe

Horoskop tygodniowy miłosny na 22–28.03.2021 ostrzega, że zakochane znaki zodiaku będą podatne na różne emocje, zarówno pozytywne, jak i negatywne. Brak stabilności może doprowadzić do nieporozumień w związkach, jednak odpowiedni kompromis zażegna konflikty.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: BARAN

Gwiazdy nie obiecują Baranom znaczących zmian w tym tygodniu, ale nie wykluczają drobnych kłopotów w komunikacji. Postaraj się nie wymagać od ukochanej osoby zbyt wielu obietnic, ponieważ nie jest to dobry czas na decyzje i plany na przyszłość. Nie wymuszaj niczego na siłę, żeby później nie żałować.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: BYK

Prawdopodobnie sprawy miłosne nie będą Twoim priorytetem w tym tygodniu. Nie zmuszaj się jednak do rzeczy, na które nie masz ochoty, ale skoncentruj się na sobie i swoim samopoczuciu. Im szybciej o siebie zadbasz, tym lepiej wpłynie to na Twój związek z ukochaną osobą. Samotne Byki mogą otrzymać ciekawą wiadomość.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: BLIŹNIĘTA

Pomimo napiętej atmosfery na początku tygodnia, w weekend poczujesz znaczną ulgę. Jeśli nie poddasz się emocjom i nie sprowokujesz żadnej kłótni, harmonia powróci do Twojej relacji szybciej, niż się spodziewasz. Także samotne przedstawicielki znaku nie będą narzekać na nudę w sprawach uczuciowych.

ZOBACZ TEŻ: Horoskop tygodniowy na 22–28 marca 2021

ZOBACZ TEŻ: Horoskop 2021: wszystko, co warto wiedzieć o Roku Bawołu

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: RAK

Horoskop miłosny przepowiada Rakom dość trudny czas wyborów. Niektóre przedstawicielki znaku zaczną walczyć o swoje związki, a inne – postanowią, że lepiej odejść. Bez względu na decyzję, jaką podejmiesz, nie kieruj się poradami otoczenia. Tylko Ty wiesz, co dla Ciebie jest najlepsze.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: LEW

Nie wpadniesz w kłopoty miłosne, jeśli nie poddasz się pokusom z przeszłości. Niespodziewane spotkanie może przywołać wspomnienia, jednak powstrzymaj się od nieprzemyślanych kroków. Dobrze się zastanów, czy chcesz stracić wszystko, co do tej pory zyskałaś... Intuicja Cię nie zawiedzie.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: PANNA

Gwiazdy nie wykluczają, że w tym tygodniu odważysz się na wyznanie, z którym zwlekasz od jakiegoś czasu. Wykorzystaj sprzyjającą atmosferę nadchodzących dni, jeśli zależy Ci na zbudowaniu trwałego związku. Samotne Panny powinny zwrócić większą uwagę na osoby, które znają od dawna.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: WAGA

Niektóre osoby spod znaku Wagi zapragną zmian, a inne wręcz przeciwnie – stagnacji. Gwiazdy przewidują, że obie grupy zdołają odnieść sukces, jeśli tylko odnajdą właściwy kompromis. Horoskop miłosny ostrzega jednak, że nadmierne emocje nie są wskazane w żadnym przypadku.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: SKORPION

Horoskop uczuciowy na nadchodzący tydzień nie przepowiada Skorpionom zmian w życiu prywatnym. Nie będziesz narzekać na kłopoty miłosne, a pozytywny nastrój doskonale wpłynie na rozwój Twojego związku. Nie zapominaj jednak o złożonych obietnicach.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: STRZELEC

Osoby spod znaku Strzelca muszą szczególnie uważać na swoje emocje. Jak ostrzegają Gwiazdy, będziesz w tym tygodniu wyjątkowo niezdecydowana, co może doprowadzić do kilku kłótni z drugą połówką. Postaraj się nie ulegać swoim obawom, a harmonia powróci do Twojego związku pod koniec miesiąca.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: KOZIOROŻEC

Koziorożce nie będą narzekać na sprawy miłosne, jeśli powstrzymają się od rozmów o przyszłości. Nie jest to dobry czas na planowanie, nawet jeśli wydaje Ci się inaczej. Jak podpowiada horoskop, w tym tygodniu warto zwolnić, aby zrozumieć, czego tak naprawdę pragniesz.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: WODNIK

Gwiazdy nie wykluczają, że koniec miesiąca będzie dla Ciebie wyznacznikiem zmian. Prawdopodobnie już teraz zrozumiesz, w jakim kierunku powinna rozwijać się Twoja relacja miłosna. Nie zapomnij jednak, aby swoje pomysły skonsultować z ukochaną osobą, inaczej będziesz musiała ustąpić w najmniej spodziewanym momencie.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: RYBY

Horoskop miłosny na nadchodzący tydzień podpowiada Rybom, że nadszedł czas na ostateczne decyzje. Najbliższe dni przyniosą wiele emocji, zarówno dobrych, jak i złych, ale wyciągniesz z tego odpowiednie wnioski. Również samotne przedstawicielki znaku powinny szykować się na rewolucję miłosną w ich życiu. 

Horoskop tygodniowy miłosny
Fot. stock.adobe

Jeśli pasjonujesz się astrologią, te gadżety są dla Ciebie. Sprawdź!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…