Horoskop chiński 2021
Fot. Suchart/stock.adobe
HOROSKOP VIVY!

Horoskop 2021: oto wszystko, co warto wiedzieć o nadchodzącym Roku Bawołu

Czy nowy rok przyniesie pozytywne wieści?

Redakcja VIVA! 14 listopada 2020 17:57
Horoskop chiński 2021
Fot. Suchart/stock.adobe

Niezwykle trudny, pełen wielu zaskoczeń Rok Szczura dobiegnie wkrótce końca. Dokładnie 12 lutego 2021 roku powitamy chiński nowy rok, a wraz z nim i nowy symbol – Bawoła. Zwierzę to zdecydowanie wyróżnia się spośród innych swoim zamiłowaniem do ciężkiej pracy, niezwykłym spokojem i dążeniem do sprawiedliwości. Dominującym elementem roku będzie biały metal, symbolizujący nie tylko hojność, lecz także umiar oraz mądrość. Jakie niespodzianki przygotuje dla nas Rok Bawołu?

2021 Rok Bawołu - charakterystyka roku

Chociaż symbol roku kojarzy się z takimi cechami charakteru, jak zrównoważenie, spokój i powściągliwość, potrafi zaskoczyć. Metalowy Bawół może wybuchnąć w najmniej odpowiednim momencie, a warto pamiętać, że jest również nieustępliwy. Jest pełen sprzeczności, dlatego 2021 rok nie będzie nudny.

W nadchodzącym roku nie zabraknie „pracy” – nad sobą, karierą, związkami. Bawół będzie wspaniałomyślny dla tych osób, które zadbają o karierę oraz finanse. Odpowiedzialność i pracowitość zrobią dobre wrażenie na symbolu roku, dlatego Gwiazdy nie wykluczają znaczących sukcesów na polu zawodowym. Warto jednak pamiętać, że w dążeniu do celu istotna będzie stabilność, a od pochopnych decyzji lepiej się powstrzymać.

Jeśli chodzi o miłość, symbol 2021 roku nie jest zbyt wylewny, dlatego romantyczne gesty i wyznania nie będą priorytetem. Bawół jest dość samotnym zwierzęciem i trudno mu się otworzyć na nowe relacje, ale rodzina jest dla niego najważniejsza. W nowym roku należy więc doceniać czyny, a nie słowa.

Rok Bawołu 2021: jak witać nowy rok?

Bawół jest zwierzęciem konserwatywnym, dlatego Nowy Rok najlepiej przywitać w gronie najbliższych. Podczas rodzinnego spotkania warto zapomnieć o sporach i kłótniach, a zamiast tego skoncentrować się na poprawie komunikacji i ustaleniu wspólnego celu do osiągnięcia.

Symbol 2021 roku doceni prostotę we wszystkich jej przejawach, także na świątecznym stole. Domowe przysmaki sprawdzą się zdecydowanie lepiej niż egzotyczne potrawy, ale warto zrezygnować z dań z wołowiny. Co ciekawe, Bawół uwielbia słodycze, dlatego wszelkie desery są mile widziane.

Jeśli chodzi o wystrój mieszkania oraz kreację, w jakiej chcemy przywitać nowy rok, tu również należy kierować się zamiłowaniem Bawoła do prostoty. Sprawdzą się naturalne materiały i wygodne fasony. Jedyny zakaz – kolor czerwony, który zdenerwuje niełatwy pod względem charakteru symbol roku. 

Horoskop chiński 2021
Fot. zatevakhin/stock.adobe

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.