Chiński Nowy Rok 2021 - Bawół
Fot. STOCK.ADOBE
HOROSKOP VIVY!

Horoskop 2021: oto wszystko, co warto wiedzieć o nadchodzącym Roku Bawołu

Czy nowy rok przyniesie pozytywne wieści?

Redakcja VIVA! 11 lutego 2021 22:07
Chiński Nowy Rok 2021 - Bawół
Fot. STOCK.ADOBE

Niezwykle trudny, pełen wielu zaskoczeń Rok Szczura dobiegł końca. Już jutro, 12 lutego 2021 roku, rozpoczyna się chiński nowy rok, a wraz z nim powitamy nowy symbol – Bawoła. Zwierzę to zdecydowanie wyróżnia się spośród innych swoim zamiłowaniem do ciężkiej pracy, niezwykłym spokojem i dążeniem do sprawiedliwości. Dominującym elementem roku będzie biały metal, symbolizujący nie tylko hojność, lecz także umiar oraz mądrość. Jakie niespodzianki ma dla nas Rok Bawołu?

2021 Rok Bawołu - charakterystyka roku

Chociaż symbol roku kojarzy się z takimi cechami charakteru, jak równowaga, spokój i powściągliwość, potrafi mocno zaskoczyć. Metalowy Bawół może wybuchnąć w najmniej odpowiednim momencie, a warto pamiętać, że jest również nieustępliwy. Jest pełen sprzeczności, dlatego 2021 rok nie będzie nudny.

W nadchodzącym roku nie zabraknie „pracy” – nad sobą, karierą, związkami. Bawół będzie wspaniałomyślny dla tych osób, które zadbają o karierę oraz finanse. Odpowiedzialność i pracowitość zrobią dobre wrażenie na symbolu roku, dlatego Gwiazdy nie wykluczają znaczących sukcesów na polu zawodowym. Warto jednak pamiętać, że w dążeniu do celu istotna będzie stabilność, a od pochopnych decyzji lepiej się powstrzymać.

Jeśli chodzi o miłość, symbol 2021 roku nie jest zbyt wylewny, dlatego romantyczne gesty i wyznania nie będą priorytetem. Bawół jest dość samotnym zwierzęciem i trudno mu się otworzyć na nowe relacje, ale rodzina jest dla niego najważniejsza. W nowym roku należy więc doceniać czyny, a nie słowa.

Zobacz też: 2021 to rok zmian. Sprawdź przepowiednię chińskiego horoskopu!

Zobacz też: Horoskop numerologiczny 2021. Co przepowiadają Gwiazdy?

Rok Bawołu 2021: jak witać nowy rok?

Bawół jest zwierzęciem konserwatywnym, dlatego jego rok najlepiej przywitać w gronie najbliższych. Jak podpowiada horoskop, należy zapomnieć o sporach i kłótniach z bliskimi, a w zamian skoncentrować się na poprawie komunikacji i wspólnych celach.

Aby zapewnić sobie szczęście w nowym 2021 roku, warto pamiętać, że Bawół ceni prostotę we wszystkich jej przejawach. Można też zrezygnować z nadmiaru koloru czerwonego w codziennym życiu, aby nie denerwować i tak trudnego pod względem charakteru symbolu roku. 

Horoskop chiński 2021
Fot. zatevakhin/stock.adobe

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.