Horoskop tygodniowy
Fot. stock.adobe.com
HOROSKOP VIVY!

Horoskop tygodniowy na nowy tydzień lipca. Sprawdź przepowiednię dla swojego znaku zodiaku

Tygodniowy horoskop na 19–25.07.2021

Redakcja VIVA! 19 lipca 2021 07:52
Horoskop tygodniowy
Fot. stock.adobe.com

Horoskop tygodniowy na 19–25.07.2021 przepowiada dość spokojne i radosne dni. Zgodnie z podpowiedzią Gwiazd, znaki zodiaku powinny wykorzystać sprzyjającą atmosferę, jeśli chcą pozbyć się kłopotów, które od dawna sprawiają im trudności. Szczególnie udane będą wszelkie negocjacje i rozmowy o rozwoju kariery.

HOROSKOP TYGODNIOWY: BARAN

Osoby spod znaku Barana będą musiały wykazać się asertywnością, ale odpowiednie zachowanie przyniesie pozytywny rezultat. Im większą pewność siebie okażesz, tym więcej zyskasz w przyszłości. Nadchodzące dni to także doskonały czas na spłatę wszystkich długów, nie tylko finansowych.

HOROSKOP TYGODNIOWY: BYK

Przed Tobą bardzo spokojny tydzień, pełen przyjemnych niespodzianek i niezwykłe rodzinnych momentów. Nie jest to jednak czas na negocjacje zawodowe i finansowe – powstrzymaj się od takich decyzji, jeśli nie chcesz wpaść w kłopoty. Skoncentruj się na komunikacji z najbliższymi, a wszystko ułoży się po Twojej myśli.

HOROSKOP TYGODNIOWY: BLIŹNIĘTA

Horoskop na najbliższe dni przepowiada, że niektóre osoby spod znaku Bliźniąt spełnią swoje marzenia, ale inne będą musiały obejść się smakiem. Bez względu na to, po której stronie się znajdziesz, możesz być pewna, że los wkrótce pozytywnie Cię zaskoczy – nadchodzi czas wielkich i bardzo potrzebnych zmian.

POLECAMY: Horoskop miłosny. Sprawdź, jak ułoży się Twoje życie uczuciowe w lipcu

HOROSKOP TYGODNIOWY: RAK

O ile sprawy zawodowe nie będą Cię martwić, o tyle nieporozumienia w życiu prywatnym mogą zepsuć Ci humor. Nie prowokuj żadnych kłótni z bliskimi osobami, jeśli nie jesteś pewna, czy masz rację. Gwiazdy ostrzegają również, że nie jest to dobry moment na poważne rozmowy o przyszłości Twojej relacji miłosnej.

HOROSKOP TYGODNIOWY: LEW

Lwy nie będą narzekać na wydarzenia najbliższych dni, jeśli nie ulegną emocjom. Pomimo dość trudnego początku tygodnia, postaraj się zachować pozytywne nastawienie, a wszelkie kłopoty wkrótce będą jedynie nieprzyjemnym wspomnieniem. Powstrzymaj się również od ważnych decyzji zawodowych.

HOROSKOP TYGODNIOWY: PANNA

Przed Tobą pracowity, ale satysfakcjonujący tydzień. Nie zmarnuj szansy na sukces – im bardziej uwierzysz w słuszność swoich działań, tym większe wrażenie zrobisz na współpracownikach. Uwierz w siebie i w swoje możliwości, a już niedługo zrealizujesz wymarzony projekt.

HOROSKOP TYGODNIOWY: WAGA

Osoby spod znaku Wagi powinny szczególnie uważać na to, co mówią i robią. W nadchodzącym tygodniu będziesz nieco poirytowana, dlatego Gwiazdy nie wykluczają kłótni i sporów z bliskim otoczeniem. Pomimo negatywnych myśli, postaraj się nie rzucać bezpodstawnych oskarżeń.

HOROSKOP TYGODNIOWY: SKORPION

Horoskop przepowiada Skorpionom dość udany tydzień. Prawdopodobnie osiągniesz sukces w dziedzinie, która sprawiała Ci największą trudność – to na pewno pozytywnie wpłynie na Twoje poczucie wartości. Nie zapomnij jednak podziękować osobom, które okazały Ci wsparcie, jeśli nie chcesz ich stracić.

ZOBACZ TEŻ: Nie lubi mediów bo... nie cierpi krytyki? Znak zodiaku Meghan Markle wiele mówi o jej charakterze

HOROSKOP TYGODNIOWY: STRZELEC

Jak podpowiadają Gwiazdy, osoby spod znaku Strzelca powinny zwolnić tempo. Nie jest to najlepszy czas na nowe projekty i obowiązki – postaraj się zachować równowagę między życiem zawodowym i osobistym, a nie wpadniesz w kłopoty i nie sprowokujesz poważnej kłótni z kimś, na kim naprawdę Ci zależy.

HOROSKOP TYGODNIOWY: KOZIOROŻEC

Poczucie stagnacji może Cię irytować, jednak horoskop na najbliższe dni ostrzega, że pod żadnym pozorem nie powinnaś wymuszać pewnych zdarzeń. Im bardziej będziesz nalegać, tym gorszy rezultat osiągniesz, dlatego postaraj się zachować rozsądek. Już wkrótce Twoje życie nabierze szybszego tempa.

HOROSKOP TYGODNIOWY: WODNIK

Nie będziesz narzekać na sprawy zawodowe, jednak kwestie finansowe ułożą się znacznie gorzej. Z tego powodu Gwiazdy ostrzegają, że nie jest to czas na niezaplanowane wydatki. Wykaż się odpowiedzialnością w tej kwestii – chwilowe kłopoty już wkrótce znikną, a Ty jeszcze szybciej osiągniesz swój cel.

HOROSKOP TYGODNIOWY: RYBY

Osoby spod znaku Ryb nie będą stronić do odważnych decyzji. Nie zapominaj jednak, że nieprzemyślane działania mogą wpędzić Cię w poważne kłopoty, zarówno w sferze zawodowej, jak i osobistej. Zachowaj umiar we wszystkim co robisz i zaufaj swojej intuicji, a na pewno osiągniesz zamierzony skutek. 

Horoskop tygodniowy
Fot. stock.adobe.com

Jeśli fascynuje Cię astrologia i chcesz poznać tajniki horoskopów, sięgnij po jedną z tych książek:

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.