Horoskop tygodniowy
Fot. stock.adobe.com
HOROSKOP VIVY!

W jakim nastroju powitasz nowy tydzień? Sprawdź swój horoskop na najbliższe dni

Przepowiednia na 7–13.09.2020

Redakcja VIVA! 6 września 2020 14:46
Horoskop tygodniowy
Fot. stock.adobe.com

Horoskop tygodniowy na 7–13.09.2020 nie przewiduje znaczących zmian i wydarzeń. Niektóre znaki zodiaku skoncentrują się na samorozwoju, a inne będą musiały uporządkować sprawy osobiste. Atmosfera najbliższych dni będzie sprzyjać nowym wyzwaniom.

HOROSKOP TYGODNIOWY: BARAN

W tym tygodniu będziesz miała wielką szansę na sukces zawodowy, jeśli tylko wykażesz się profesjonalizm . Twoje umiejętności zrobią wrażenie na współpracownikach, a doświadczenie z przeszłości przyda się przy rozwiązywaniu niespodziewanych problemów. Gwiazdy przewidują udany czas dla większości Baranów.

HOROSKOP TYGODNIOWY: BYK

Horoskop na najbliższe dni nie wyklucza, że będziesz zmagać się ze znacznym spadkiem nastroju. Poczucie ciągłego zmęczenia i niechęć do zmian mogą Cię wpędzić w kłopoty, dlatego postaraj się odnaleźć zgubioną motywację. Wsparcie najbliższych okaże się niezbędne, a ich porady – niezwykle słuszne.

HOROSKOP TYGODNIOWY: BLIŹNIĘTA

Osoby spod znaku Bliźniąt nie powinny obawiać się zmian. Nowe wyzwania zagwarantują Ci osiągnięcie upragnionego celu, dlatego skoncentruj się na swoim rozwoju. Interesujące zadanie, które wykracza poza Twoje obowiązki zawodowe, może zapewnić nieoczekiwanie wysoki zysk.

HOROSKOP TYGODNIOWY: RAK

Prawdopodobnie skoncentrujesz się na problemach najbliższych. Zanim udzielisz komukolwiek jakiejkolwiek wskazówki, zastanów się, czy nie doprowadzisz do pogorszenia sytuacji, nawet nieświadomie. Uważaj na to, co mówisz, a nie popełnisz błędu i wszystko ułoży się zgodnie z Twoim planem.

HOROSKOP TYGODNIOWY: LEW

Niektóre osoby spod znaku Lwa poczują w tym tygodniu smak sukcesu. Gwiazdy nie wykluczają, że otrzymasz niespodziewaną premię lub awans, o ile uczciwie pracowałaś przez ostatnie tygodnie. Również w Twoim życiu miłosnym wszystko zacznie się układać tak dobrze, jak nigdy dotąd.

HOROSKOP TYGODNIOWY: PANNA

Horoskop na nadchodzący tydzień ostrzega, że nie powinnaś kierować się emocjami. Pomimo napiętej atmosfery najbliższych dni, nie ulegaj presji i nie daj sobie wmówić, że czegoś nie potrafisz. Drobne potknięcia nie powinny być przeszkodą – trzymaj się ustalonego planu, a osiągniesz to, co zamierzasz.

HOROSKOP TYGODNIOWY: WAGA

Przedstawicielki znaku Wagi będą w tym tygodniu skupione na układaniu swoich spraw osobistych. Bez względu na to, czy jesteś w związku, czy poszukujesz drugiej połówki, kieruj się swoją intuicją. Zastanów się, jakie elementy relacji miłosnej są dla Ciebie najważniejsze i postaraj się je wprowadzić w życie.

HOROSKOP TYGODNIOWY: SKORPION

Niektóre osoby spod znaku Skorpiona będą pragnęły zmian, zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Jeśli okażesz się w tym gronie, pamiętaj, aby nie działać zbyt pochopnie – przemyśl swój następny krok, aby nie wpaść w kłopoty. Gwiazdy ostrzegają, że nie jest to najlepszy czas na inwestycje finansowe.

HOROSKOP TYGODNIOWY: STRZELEC

Horoskop na nadchodzące dni przewiduje, że w tym tygodniu będziesz chciała spędzić trochę czasu w samotności. Nie odmawiaj sobie tej przyjemności, jeśli wydaje Ci się, że dzięki temu odzyskasz energię i motywację do dalszego działania. Bliska osoba zrozumie, czego potrzebujesz, o ile odważysz się na szczerą rozmowę.

HOROSKOP TYGODNIOWY: KOZIOROŻEC

W tym tygodniu skoncentrujesz się wyłącznie na swojej karierze. Nowe, dość dziwne wyzwania wpłyną na Twój rozwój zawodowy, dlatego nie odrzucaj żadnej propozycji, nawet jeśli wydaje Ci się, że jest pozbawiona sensu. Pamiętaj, że najbardziej nieoczekiwane rozwiązania przybliżą Cię do upragnionego sukcesu.

HOROSKOP TYGODNIOWY: WODNIK

Osoby spod znaku Wodnika nie będą narzekać na wydarzenia nadchodzącego tygodnia, jeśli wykażą się kreatywnością. Nie zaniedbuj podstawowych obowiązków służbowych, ale nie zapominaj też o nowych wyzwaniach, które mogą sprawić Ci radość. W miłości bez większych zmian.

HOROSKOP TYGODNIOWY: RYBY

Gwiazdy przewidują, że nadchodzące dni będą dla Ciebie dość przyjemne. Pozytywne nastawienie do życia będzie sprzyjać poprawnej komunikacji, zarówno w sprawach zawodowych, jak i rodzinnych. Postaraj się jednak zachować równowagę między jednym i drugim, aby nie ściągnąć na siebie niechcianych kłopotów. 

Horoskop tygodniowy
Fot. stock.adobe.com

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.