TYLKO NA VIVA.PL

Joanna Krupa szuka w Polsce domu dla siebie i córki. Modelka rozstała się z mężem? Odpowiedziała

„To ojciec mojego dziecka i tyle mogę powiedzieć..."

Rafał Kowalski 21 lutego 2023 13:13

Latem 2018 roku Joanna Krupa i Douglas Nunes wzięli bajkowy ślub w Krakowie. Niedługo potem parze urodziła się córeczka Asha. Cała trójka wiedzie życie w Stanach Zjednoczonych i tylko sporadycznie modelka opowiada dziennikarzom o tym, jak ma się jej związek. W ostatnich wywiadach nazywała jednak Douglasa „ojcem dziecka”, a nie ukochanym. Zapytaliśmy dlaczego. Wiele wskazuje na to, że para może nie być razem. Oto co powiedziała modelka.

Joanna Krupa o mężu: „Mogę tylko tyle powiedzieć, że to jest ojciec mojego dziecka”

Przy okazji prezentacji nowego cateringu reklamowanego przez Joannę Krupę, spotkaliśmy się z prowadzącą Top model. Poza rozmową na temat diety i jej przyszłości w telewizji zahaczyliśmy na temat związku.

Zapytaliśmy, co sprawia, że o Douglasie Nunesie modelka mówi per „ojciec dziecka”, a nie jak kiedyś „mąż” czy „ukochany”. Czy para się rozstała? „Myślę, że to jest temat na następny czas. Duży temat. Na dziś mogę tylko tyle powiedzieć, że to jest ojciec mojego dziecka”, powiedziała VIVIE.pl Asia Krupa.

Dopytaliśmy mamę małej Ashy, czy dzieli dalej codzienność z Douglasem. „Mieszkamy pod jednym dachem”, usłyszeliśmy. Na pytanie: czy Joannę i Douglasa łączy i zawsze będzie łączyć córka, modelka odpowiedziała krótkie: Tak. „To nie jest moment, w którym chciałabym się koncentrować na temacie związku, ale pewno otworzę serce dla Ciebie następnym razem”, dodała w rozmowie z Rafałem Kowalskim z VIVA.pl.

Pełni podziwu dla profesjonalizmu Joanny Krupy, dopytaliśmy na koniec, czy to, że zawsze spotyka się z nami z wielkim uśmiechem na twarzy, czasem trochę ją kosztuje. „Umiem oddzielić swoje sprawy od zawodu. Wszyscy, którzy są  blisko mnie, widzą i rozumieją, co ja przechodzę. Jak w ostatnich latach miałam jakiś trudny moment, a miałam pójść na plan, to nikt nie wiedział, że coś jest nie tak. Trzeba być profesjonalnym i to, co w domu, zostawiam w domu. A ogarnąć to trzeba, jak się jest po pracy”, powiedziała nam gwiazda TVN.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Piotr Cugowski buduje swoje szczęście u boku narzeczonej. Jak im się układa?

Joanna Krupa szuka domu w Polsce. Zamieszka tam z córką

Obecnie, gdy ambasadorka jednego z cateringów dla osób z SIBO przylatuje do Polski, mieszka w hotelach lub u przyjaciół w podwarszawskich miejscowościach. Ale chciałaby to zmienić. „Teraz szukam miejsca dla mnie i dla Asi, żeby nie wybierać hoteli, a móc przyjeżdżać do swojego domu. […] Chcę, żeby był tam ogródek dla malutkiej, blisko bezpieczne przedszkole i pociągi, bo córeczka bardzo je lubi”, powiedziała Joanna Krupa przed kamerą VIVY.pl.

Czy udałby się scenariusz, w którym modelka mogłaby być z ukochaną córeczką w Polsce na dłużej? „Moim marzeniem jest, żeby przez sześć miesięcy mieszkać w Polsce, a sześć w Los Angeles. Ale niestety nie decyduję sama. Asha ma jeszcze ojca”, przyznała prowadząca Top model.

Całą rozmowę zobaczysz na górze strony. Z kolei poniżej zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami nowego zawodowego projektu Joanny. 

Joanna Krupa, Douglas Nunes, Hollywood, 02.03.2019 rok
Fot. SPW / SplashNews.com/East News

Joanna Krupa, Douglas Nunes, Hollywood, 02.03.2019 rok

Więcej wywiadów z Joanną Krupą obejrzysz tu:

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.