Piotr Cugowski
Fot. Materiały prasowe/Sony Music Polska
Z Życia gwiazd

Piotr Cugowski buduje swoje szczęście u boku narzeczonej. Jak im się układa?

Słowa artysty nie pozostawiają wątpliwości

Olga Figaszewska 19 lutego 2023 17:47
Piotr Cugowski
Fot. Materiały prasowe/Sony Music Polska

Jakiś czas temu Piotr Cugowski wywołał prawdziwe poruszenie. Niewielu wiedziało, że w życiu prywatnym artysty nastąpiły zmiany. Wszystko stało się jasne, gdy juror The Voice Senior w jednym z wywiadów wyznał, że może liczyć na wsparcie dwóch kobiet – mamy i narzeczonej. Jak układa mu się u boku nowej miłości?  

Piotr Cugowski układa sobie życie u boku narzeczonej. Co mówi o ich relacji?

Artysta strzeże swojego życia i rzadko zabiera głos w sprawach osobistych. Nic dziwnego, że przez 1,5 roku udało mu się ukryć fakt, że rozstał się z żoną. Z Elizą Tokarczyk, piękną dziennikarką, byli małżeństwem 15 lat. Wspólnie doczekali się  syna, Piotra juniora. 

„Bez zbędnego rozgłosu on się rozwiódł już z półtora roku temu. Jak się nie chce czegoś rozgłaszać, to nikt nic nie wie. Odbyło się to dyskretnie i najlepszym przykładem jest to, że to wyciekło dopiero po półtora roku. I on sam to odkrył, że ma nową panią. Jak się chce być dyskretnym, to można”, zdradzał jego ojciec, Krzysztof Cugowski w rozmowie z Faktem.

Jakiś czas temu Piotr Cugowski zaskoczył wszystkich, gdy pozdrowił swoją narzeczoną podczas występu w show Jaka to melodia. Potem otworzył się na temat partnerki w programie śniadaniowym.

Zobacz też: Krzysztof Cugowski szczerze o nowej partnerce syna! Przerwał milczenie

Jak Piotrowi Cugowskiemu układa się z partnerką?

Nową ukochaną artysty jest Karolina Gwiazda. Wybranka jego serca nie ma nic wspólnego z show-biznesem. Jest lekarką, internistką i nefrolożką. „Karolina jest zawodowo kompletnie z innej strony. Ja się zajmuję rozrywką, także jestem "lekarzem dusz", a ona jest lekarzem ciała, bo jest bardzo wykwalifikowanym lekarzem internistą i nefrologiem”, mówił w rozmowie z Pytanie na śniadanie. Od tamtej pory niewiele mówił o swoje wybrance i łączących ich uczuciu.

Teraz w nowym wywiadzie dla Faktu zdradził, że jest w takim wieku, w którym nie obchodzi się Walentynek.„Ten dzień spędziłem normalnie, jak każdy inny dzień”, podkreślał. Chociaż dziennikarz próbował skłonić go do wyznania na temat miłości i narzeczonej, artysta był niechętny, by ponownie podejmować ten temat. „Ja już milczę jak grób i więcej słowa nie powiem, bo wszystko już zostało powiedziane. […] Jestem bardzo szczęśliwy i wszystkim życzę wszystkiego dobrego”, mówił.

Życzymy wszystkiego najlepszego! 

Sprawdź też: Jan Englert kolejny raz wrócił pamięcią do relacji z pierwszą żoną. Jak wyglądał jego związek z Barbarą Sołtysik?

Źródło: fakt.pl 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Odmienił swoje życie i kupił dom we Włoszech. Poznaj Sycylię Piotra Wojtasika 

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o tym, co odmieniło jej życie, kobietach, które dają jej moc, i… festiwalu w Cannes. JADWIGA JANKOWSKA-CIEŚLAK: pogodziła się z życiem, tylko ze śmiercią męża nie może się uporać do tej pory. JACEK DUBOIS w fascynującej rozmowie o zawodzie adwokata, zbrodni, karze i pisarskiej pasji. ZBIGNIEW WODECKI: Kraków jego śladami.