Michał Malitowski
Fot. Mateusz Jagielski/East News
O NIM SIĘ MÓWI

Michał Malitowski znalazł już nową miłość?!

„W jego życiu pojawił się już ktoś inny – młoda atrakcyjna kobieta”

Olga Figaszewska 12 września 2019 14:25
Michał Malitowski
Fot. Mateusz Jagielski/East News

Niedawno media obiegła informacja o rozstaniu Michała Malitowskiego i jego partnerki, Joanny Leunis. Byli ze sobą od 17 lat. W sieci pojawiło się oświadczenie żony jurora Tańca z Gwiazdami. Potem sam Michał Malitowski zamieścił w mediach społecznościowych poruszający wpis, w którym opowiedział o swojej chorobie, która miała doprowadzić do rozpadu małżeństwa. W mediach pojawiły się spekulacje, że główny powód, który wpłynął na rozstanie gwiazdorskiej pary, był zupełnie inny…

Przyczyny rozstania Michała Malitowskiego i Joanny Leunis

Przez siedemnaście lat tworzyli zgrany duet na tanecznym parkiecie i  w życiu prywatnym. Wspólnie wychowywali córeczkę. Wydawało się, że nic nie jest w stanie zakłócić tego porządku. Teraz wspólnie poinformowali o tym, że ich związek przechodzi do historii. Joanna Leunis wyznała, że przestali ze sobą pracować i nie mieszkają już razem. Była partnerka Michała Malitowskiego będzie pracowała poza Londynem, gdzie zamierza kontynuować swoją taneczną pasję.

Po pewnym czasie w mediach społecznościowych pojawiło się poruszające wyznanie jurora Tańca z Gwiazdami o chorobie, która miała doprowadzić do rozpadu małżeństwa. Michał Malitowski zmagał się z depresją.

„Ostatnie miesiące nie były dla mnie łatwe. Chorowałem, cierpiałem na depresję, coraz trudniej było mi odnaleźć się w otaczającej mnie rzeczywistości. Dziś, dzięki wspaniałym lekarzom, czuję, że wróciłem do zdrowia. Pomogli mi bliscy, rodzina i przyjaciele.

Myślę, że każda choroba umacnia w prawdziwej miłości i przyjaźni, ale również pogłębia dystans, zrywa słabe więzi, przynosi rozczarowania co do zachowania tych, którym dotąd ufało się najbardziej.

Podjąłem trudną decyzję o rozstaniu się z moją wieloletnią partnerką życiową, taneczną i zawodową Joanną Leunis. Za nami wiele zwycięstw i porażek, przed nami wciąż największe wyzwanie, jakim jest wychowanie córki, napisał choreograf.

W mediach pojawiają się kolejne informacje, które ujawniają kolejne sekrety z życia tanecznej pary i powody, które były przyczyną rozpadu ich związku. Mówi się, że Michał Malitowski znalazł już nową miłość.

„Michał jest pracoholikiem, stale kursuje między Hongkongiem, gdzie ma swoją szkołę tańca, a Polską. W kręgach tancerzy mówi się, że w jego życiu pojawił się już ktoś inny – młoda atrakcyjna kobieta”, wyznał dziennikarzom Na Żywo informator.

Czy rzeczywiście tajemnicza kobieta istnieje naprawdę? Michał Malitowski nie odniósł się jeszcze do tych plotek.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Michael Malitowski (@mmalitowski)

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.