Michał Malitowski
Fot. Mateusz Jagielski/East News
O NIM SIĘ MÓWI

Michał Malitowski znalazł już nową miłość?!

„W jego życiu pojawił się już ktoś inny – młoda atrakcyjna kobieta”

Olga Figaszewska 12 września 2019 14:25
Michał Malitowski
Fot. Mateusz Jagielski/East News

Niedawno media obiegła informacja o rozstaniu Michała Malitowskiego i jego partnerki, Joanny Leunis. Byli ze sobą od 17 lat. W sieci pojawiło się oświadczenie żony jurora Tańca z Gwiazdami. Potem sam Michał Malitowski zamieścił w mediach społecznościowych poruszający wpis, w którym opowiedział o swojej chorobie, która miała doprowadzić do rozpadu małżeństwa. W mediach pojawiły się spekulacje, że główny powód, który wpłynął na rozstanie gwiazdorskiej pary, był zupełnie inny…

Przyczyny rozstania Michała Malitowskiego i Joanny Leunis

Przez siedemnaście lat tworzyli zgrany duet na tanecznym parkiecie i  w życiu prywatnym. Wspólnie wychowywali córeczkę. Wydawało się, że nic nie jest w stanie zakłócić tego porządku. Teraz wspólnie poinformowali o tym, że ich związek przechodzi do historii. Joanna Leunis wyznała, że przestali ze sobą pracować i nie mieszkają już razem. Była partnerka Michała Malitowskiego będzie pracowała poza Londynem, gdzie zamierza kontynuować swoją taneczną pasję.

Po pewnym czasie w mediach społecznościowych pojawiło się poruszające wyznanie jurora Tańca z Gwiazdami o chorobie, która miała doprowadzić do rozpadu małżeństwa. Michał Malitowski zmagał się z depresją.

„Ostatnie miesiące nie były dla mnie łatwe. Chorowałem, cierpiałem na depresję, coraz trudniej było mi odnaleźć się w otaczającej mnie rzeczywistości. Dziś, dzięki wspaniałym lekarzom, czuję, że wróciłem do zdrowia. Pomogli mi bliscy, rodzina i przyjaciele.

Myślę, że każda choroba umacnia w prawdziwej miłości i przyjaźni, ale również pogłębia dystans, zrywa słabe więzi, przynosi rozczarowania co do zachowania tych, którym dotąd ufało się najbardziej.

Podjąłem trudną decyzję o rozstaniu się z moją wieloletnią partnerką życiową, taneczną i zawodową Joanną Leunis. Za nami wiele zwycięstw i porażek, przed nami wciąż największe wyzwanie, jakim jest wychowanie córki, napisał choreograf.

W mediach pojawiają się kolejne informacje, które ujawniają kolejne sekrety z życia tanecznej pary i powody, które były przyczyną rozpadu ich związku. Mówi się, że Michał Malitowski znalazł już nową miłość.

„Michał jest pracoholikiem, stale kursuje między Hongkongiem, gdzie ma swoją szkołę tańca, a Polską. W kręgach tancerzy mówi się, że w jego życiu pojawił się już ktoś inny – młoda atrakcyjna kobieta”, wyznał dziennikarzom Na Żywo informator.

Czy rzeczywiście tajemnicza kobieta istnieje naprawdę? Michał Malitowski nie odniósł się jeszcze do tych plotek.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Michael Malitowski (@mmalitowski)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!