Piotr Cugowski
Fot. Materiały prasowe/Sony Music Polska
Z ŻYCIA GWIAZD

Piotr Cugowski jest już po rozwodzie. Kim jest jego nowa partnerka? 

"Ja się zajmuję rozrywką, także jestem "lekarzem dusz", a ona jest lekarzem ciała", mówił

Karol Sowa 26 stycznia 2023 10:06
Piotr Cugowski
Fot. Materiały prasowe/Sony Music Polska

Piotr Cugowski jest jednym z najbardziej utalentowanych polskich wokalistów. Przypomnijmy, że piosenkarz przez wiele lat śpiewał w zespole Bracia. Dzisiaj artysta idzie własną drogą i kontynuuje solową karierę. Okazuje się, że w jego życiu prywatnym również zaszły rewolucyjne zmiany. Dlaczego? Niedawno dowiedzieliśmy się, że słynny muzyk rozwiódł się żoną i planuje wspólną przyszłość z nową partnerką. Kim jest tajemnicza Karolina? „Zawodowo kompletnie z innej strony. Ja się zajmuję rozrywką, także jestem "lekarzem dusz", a ona jest lekarzem ciała”, wyjaśniał.

Piotr Cugowski — rozwód 

Piotr Cugowski obecnie zasiada w jury 4. edycji „The Voice Senior” w Telewizji Polskiej. Tam ocenia wszystkich uczestników. Co więcej, na widowni kibicują mu dwie kobiety – mama oraz Karolina, czyli nowa miłość artysty, którą nazywa narzeczoną.  

Przypomnijmy, że w 2008 roku wziął ślub z Elizą Tokaryczk. Trzy lata później powitali na świecie syna — Piotra.  Niestety ich szczęśnie nie trwało długo, ponieważ ponad rok temu się rozwiedli. „Bez zbędnego rozgłosu on się rozwiódł już z półtora roku temu. Jak się nie chce czegoś rozgłaszać, to nikt nic nie wie. Odbyło się to dyskretnie i najlepszym przykładem jest to, że to wyciekło dopiero po półtora roku. I on sam to odkrył, że ma nową panią. Jak się chce być dyskretnym, to można”, wyjaśniał Krzysztof Cugowski.  

Co ciekawe, artysta jeszcze nie zabrał głosu w tej sprawie, jednak w jednym z ostatnich odcinków programu „Jaka to melodia” pozdrowił tajemniczą Karolinę. Fani wokalisty nie kryli wówczas zaskoczenia. Zastanawiali się, jak wygląda jego relacja z żoną. Nikt jednak nie przypuszczał, że muzyk może być już dawno po rozwodzie. Wszystko zostało zorganizowane po cichu i bez medialnego szumu. Prawdopodobnie byłe małżeństwo zrobiło tak ze względu na syna.  

CZYTAJ TEŻ: Lenka i Jan Klimentowie o kryzysie w związku: „Myśleliśmy, że już nie będziemy razem”

Ślub Piotra Cugowskiego, 2008 rok

Piotr Cugowski
Fot. Tomasz RYTYCH/East News

Piotr Cugowski – partnerka. Kim jest? 

Karolina, czyli nowa miłość piosenkarza z zawodu jest lekarką — internistą i nefrologiem. „Karolina jest zawodowo kompletnie z innej strony. Ja się zajmuję rozrywką, także jestem "lekarzem dusz", a ona jest lekarzem ciała, bo jest bardzo wykwalifikowanym lekarzem internistą i nefrologiem”, wyjaśniał ulubieniec słuchaczy w Pytaniu na Śniadanie. Jego ukochana mieszka w Lublinie.

Co ciekawe, już wcześniej poznała byłą żonę Piotra Cugowskiego. Jak? Podczas muzycznego spektaklu Lubelskiej Akcji Charytatywnej, w której wzięły udział.  

Piotr i Karolina pojawili się również w kampanii charytatywnej „Artyści zwierzętom”, gdzie zapozowali do wspólnej sesji. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Helena Englert studiowała aktorstwo w Nowym Jorku. Dlaczego wróciła? Co teraz robi?

Piotr Cugowski
Fot. Artyści zwierzakom

Piotr Cugowski
Fot. Piotr Molecki/East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA SZOSTAK i MARYLA SZOSTAK: córka i matka. Są ze sobą bardzo blisko, ale dają sobie dużo wolności. Nam opowiadają o swojej wyjątkowej więzi. KAROLINA GRUSZKA o swojej chorobie, obywatelstwie córki oraz komu pomaga i dlaczego. JAN PESZEK: diabeł i anioł we mnie. Przewrotna spowiedź dojrzałego człowieka i artysty. NOWA GENERACJA IDOLI: młode pokolenie muzyków, które zawładnęło show-biznesem i zbiorową wyobraźnią.