Piotr Stramowski, VIVA! 19/2018, wrzesień 2018
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O tym się mówi

Piotr Stramowski znów jest zakochany! Po rozstaniu z Katarzyną Warnke aktor znalazł nową miłość

Kim jest jego partnerka?

Marcjanna Maryszewska 17 listopada 2022 09:05
Piotr Stramowski, VIVA! 19/2018, wrzesień 2018
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Minął już miesiąc od oficjalnego oświadczenia Katarzyny Warnke i Piotra Stramowskiego. Aktorska para zadecydowała o rozstaniu, o czym poinformowali fanów publicznie. „Była to decyzja trudna, lecz konieczna, aby każdy z nas na nowo budować swoje życie” - czytaliśmy wówczas. Teraz z kolei wszystko wskazuje na to, że gwiazdor podjął ku temu pierwsze kroki. Według ostatnich doniesień Piotr Stramowski znów jest zakochany! Kim jest jego nowa partnerka?

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski rozstali się

Tej miłości kibicowali wszyscy. Miłość Katarzyny Warnke i Piotra Stramowskiego rozpoczęła się na planie filmu „W spirali”. Od tamtego czasu byli nierozłączni. Zakochani stanęli na ślubnym kobiercu w 2016 roku, a trzy lata później powitali na świecie swoją córeczkę Helenę. Dziewczynka jest oczkiem w głowie rodziców, a jej szczęście i komfort stawiają ponad wszystko inne, co zresztą podkreślili w oświadczeniu, które wystosowali w ubiegłym miesiącu.

W październiku 2022 roku aktorzy ogłosili, że ich związek oficjalnie przeszedł do historii. „Z przykrością pragniemy poinformować, że wspólnie podjęliśmy decyzję o rozstaniu. Była to decyzja trudna, lecz konieczna, aby każdy z nas na nowo budować swoje życie. W trosce o dobro naszej córki, która jest dla nas najwyższym priorytetem, prosimy o poszanowanie naszej prywatności. Jednocześnie informujemy, że jest to nasz jedyny komentarz w tej sprawie” - napisali w mediach społecznościowych.

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski, VIVA! marzec 2017

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski, VIVA! marzec 2017
Fot. Adam Pluciński/MOVE

Piotr Stramowski znalazł miłość. Nowa partnerka

Chwilę po rozstaniu media zawrzały od plotek dotyczących nowej miłości Piotra Stramowskiego. Gdy wstawił zdjęcie z tajemniczą blondynką, fani gwiazdora byli przekonani, że znów jest zakochany. Szybko jednak wyszło na jaw, że to reżyserka filmu „Pokusa”, w którym zagrał. Nastał względny spokój, który jednak nie trwał zbyt długo.

CZYTAJ TAKŻE: „Przetańczyliśmy całą noc. Wiedzieliśmy już, że trudno będzie się rozstać”. Historia miłości Mai Ostaszewskiej i Michała Englerta

Według ostatnich doniesień serwisu Pudelek aktor faktycznie odnalazł nową miłość, lecz tym razem nie jest to osoba związana z branżą filmową. Choć do tej pory nie ogłosił oficjalnie swojego nowego związku, niespecjalnie się z nim ukrywa. Parę przyłapano już razem w miejscu publicznym, a gwiazdor promował nawet biznes swojej wybranki na instagramowym profilu.

Kim dokładnie jest nowa partnerka Piotra Stramowskiego? To przedsiębiorczyni Natalia Krakowska, która specjalizuje się w neurowellness i neuromagic. Z opisu na jej stronie dowiadujemy się, że kobieta stworzyła swoją firmę, aby „pokierować ludźmi w stronę ich najlepszego życia, w którym nie tylko spełniają swoje marzenia, ale też robią to z w pełni uregulowanym i zdrowym układem nerwowym”.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Miłość, która zaskoczyła wielu… Tak kochają się Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski

Natalia Krakowska ukończyła studia, m.in. neurokognitywistykę na Uniwersytecie SWPS oraz biofizykę molekularną na Uniwersytecie Warszawskim. Ze strony ukochanej aktora wynika, że jest również autorką „artykułów naukowych w języku polskim i angielskim na temat neurogenetycznych podstaw empatii, wpływu stylów przywództwa na samopoczucie członków organizacji, regulacji emocjonalnej oraz wpływu komunikacji na subiektywne odczucia odbiorcy”.

Zakochanym życzymy dużo szczęścia i miłości!  

Źródło: Fakt.pl, Pudelek.pl

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.