Bartosz Gelner i Magdalena Cielecka, Uroczysta premiera filmu Pokolenie Ikea, 1.03.2023
Fot. VIPHOTO/East News
Z Życia gwiazd

Rzadko mówi o życiu uczuciowym. Tym razem Magdalena Cielecka zaskoczyła wyznaniem o swoim związku

"Każda miłość ma datę ważności, ale..."

Olga Figaszewska 19 czerwca 2024 20:43
Bartosz Gelner i Magdalena Cielecka, Uroczysta premiera filmu Pokolenie Ikea, 1.03.2023
Fot. VIPHOTO/East News

Tworzą zgrany, szczęśliwy duet. Rzadko opowiadają o swojej relacji i niechętnie zapraszają uchylają rąbka tajemnicy na temat życia prywatnego. Magdalena Cielecka i Bartosz Gelner od kilku lat troszczą się o swój związek, pielęgnują wyjątkowe uczucie, które się między nimi narodziło. Ta relacja ich uskrzydla! W jednym z najnowszych wywiadów aktorka zdecydowała się poruszyć temat życia uczuciowego. Co zdradziła na temat ukochanego i miłości?

Magdalena Cielecka o miłości i związku z Bartoszem Gelnerem

Od początku ich związek budził ogromne emocje, a wszystko za sprawą różnicy wieku między partnerami. Zakochani nie zwracają uwagi na komentarze, które dotyczą ich związku, ale liczy się tylko to, co do siebie czują. Są szczęśliwi, spełnieni, u swojego boku zdobywają najwyższe szczyty i cieszą się każdą chwilą. Gdy w grę wchodzi prawdziwe uczucie, różnica wieku nic nie znaczy. Magdalena Cielecka i Bartosz Gelner stworzyli relację opartą na miłości i zaufaniu, a także wspólnej pasji – aktorstwie. Wzajemnie się inspirują i motywują.

Aktorka przyznała w jednym z wywiadów dla Zwierciadła, że los po prostu ich ze sobą połączył. Niczego nie kalkulowali. Oddali się w pełni tej miłości.  „Mam pełną świadomość, że on mnie wiekiem nigdy nie dogoni, a ja też na niego nie poczekam. Ale z jakiegoś powodu serce wybrało jego. Nie wartościuję go przez pryzmat wieku, tylko dlatego, jakim jest człowiekiem. Trzeba też oddzielić wiek od dojrzałości, bo to nie jest tożsame. Ktoś starszy może być dzieckiem na wielu poziomach i odwrotnie, to bardzo indywidualne. Moje życie jest tu i teraz, takie. Jestem w nim na całość”, mówiła poruszająco o uczuciu.

Czytaj też: Marina Łuczenko-Szczęsna przeszła długą drogę na szczyt, lecz sukces przypisują jej mężowi. "Ludzie widzą tylko wierzchołek"

Magdalena Cielecka, VIVA! styczeń 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Magdalena Cielecka w sesji VIVY!, 2017 rok 

Magdalena Cielecka o relacji z młodszym partnerem

Teraz w najnowszej rozmowie dla magazynu Twój Styl, aktorka zauważa, że na przestrzeni lat wiele zmieniło się w podejściu społeczeństwa do pewnych życiowych spraw. Między innymi dotyczy to różnicy wieku między partnerami. Magdalena Cielecka zagrała w filmie Nieobliczalna, gdzie jedna z bohaterek ma romans z młodszym mężczyzną. „Cieszę się, że ten temat przestaje być tabu. A przynajmniej w pewnych kręgach ludzi, którzy mają otwarte umysły”, tłumaczyła.  

Czytaj też: Razem na dobre i na złe. Oto niezwykła historia miłości Katarzyny Skrzyneckiej i Marcina Łopuckiego 

Przy okazji dodała, że wraz z młodszym o 16 lat ukochanym doświadczają zupełnie innych reakcji na temat ich związku. Zdarzało się im czytać nieprzyjemne komentarze na swój temat. To zaczęło się zmieniać i często są one pozytywne. „Jestem z Bartkiem w związku przeszło pięć lat i obserwuję, że pod artykułami na nasz temat coraz częściej pojawiają się komentarze: "A dajcie już im spokój z tą różnicą wieku!". To duża zmiana”, dodawała na łamach Twojego Stylu. Sama aktorka otrzymywała wiadomości od kobiet, które mocno ją wspierają i kibicują, cieszą się jej szczęściem. Niektóre same tworzą związki z młodszymi partnerami.

Dla Magdaleny Cieleckiej liczy się szczęście, które dzieli z ukochanym. W poruszających słowach mówiła o miłości…  „Każda miłość ma datę ważności, ale w niektórych przypadkach ta data może się kończyć wraz ze śmiercią. Jedna miłość trwa dwa lata, druga 30, a inna może przetrwać całe życie i żadna nie jest lepsza lub gorsza. Dla mnie ważne jest, żeby w miłości być na sto procent, ale kiedy się skończy, umieć pójść swoją drogą”, wyznała aktorka w Twoim Stylu.

Życzymy dużo szczęścia!  

Bartosz Gelner, Magda Cielecka
Fot. TOMASZ URBANEK/Dzien Dobry TVN/East News, Zuza Krajewska

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.