Kinga Preis
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
HOROSKOP

Co czeka cię pod koniec sierpnia? Panny łatwo zdobędą sympatię innych i mogą zainwestować na giełdzie

Weronika Kostyra 27 sierpnia 2016 10:19
Kinga Preis
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Horoskop 2016. Co czeka Cię w drugiej połowie sierpnia?

Rozpoczął się czas zodiakalnych panien! Jedną z nich jest niezwykle kobieca Kinga Preis, która 31 sierpnia skończy 45 lat. Życzymy jej wszystkiego najlepszego!

Przyszłość przepowiada Bianka - tarocistka i astrolog, która zajmuje się przepowiedniami anielskimi i białą magią.

 

Polecamy także: Wielki horoskop na cały 2016 rok część pierwsza - od Barana do Panny. Oraz część druga - od Wagi do Ryb

 

Panna 23.08–22.09
Łatwo zdobędziesz sympatię innych, a może nawet poznasz kogoś, komu nie będziesz w stanie się oprzeć. W stałych związkach pomysły na urozmaicenie szarej codzienności. Niewykluczone nowe dekoracje w sypialnianym zaciszu. Teraz z powodzeniem będziesz załatwiać ważne sprawy w urzędach i bankach. Możesz zainwestować swoje oszczędności na giełdzie albo poczynić inne korzystne lokaty.

 

Waga 23.09–22.10
Układ planet uodporni cię na wszelkie choroby, da doskonałe samopoczucie i energię do działania. Z pewnością przyda ci się więcej ruchu, więc zapisz się na basen. Rodzinna sytuacja będzie stabilna i satysfakcjonująca. Teraz miłość będzie smakować wyjątkowo słodko. Twój stały partner stanie się bardzo zazdrosny, czego nawet nie będzie próbował ukryć. W podróży mogą wystąpić utrudnienia.

 

Skorpion 23.10–21.11
Większość spraw biznesowych zacznie układać się po twojej myśli. Wykorzystaj więc dobrą koniunkturę planetarną. Koniecznie stawiaj przy tym na swoją kreatywność i myśl perspektywicznie. Jeśli jesteś samotna, oczarujesz kogoś uśmiechem. Szczęście ci dopisze w sprawach  wymagających dialogu z bliskimi. Weekend zapowiada się bardzo atrakcyjnie. Wzmocnij się ziołami. Nie lekceważ problemów z układem pokarmowym.

 

Strzelec 22.11–21.12
Zdecydowanie poprawi się twoja kondycja psychiczna i odporność na stres. Najlepszym lekarstwem na kłopoty z zasypianiem jest umiarkowany ruch. Powinnaś wziąć pod uwagę szczegóły, które w codziennym życiu lekceważysz. Świetny czas na uporządkowanie finansów. Uważaj, aby nie zapomnieć o umówionych spotkaniach. Jeśli znalazłaś już swoją miłość, na nowo rozpalisz jej ogień!

 

Koziorożec 22.12–19.01
Sukces na każdej płaszczyźnie życia jest na wyciągnięcie ręki. Zrobisz wszystko, aby wyprzedzić konkurencję. Pojawią się oferty lepiej płatnej pracy i jeśli jesteś specjalistką w jakiejś dziedzinie, będziesz mogła wśród nich przebierać. Wenus ożywi twoje życie towarzyskie. Będziesz zapraszana na różne imprezy. W weekend trzeba będzie komuś pomóc, kogoś ratować z opresji czy pocieszyć. Nie unikaj starszych krewnych.

 

Wodnik 20.01–18.02
Nareszcie znajdziesz czas na rozwijanie swoich pasji, dzięki czemu poszerzysz grono znajomych o ciekawe osoby. Możesz usłyszeć słowa, które będą jak miód na twoje serce. Twoje zaangażowanie w pracę, świadomość tego, co chcesz osiągnąć, oraz uczciwe zamiary dadzą nadzwyczajne rezultaty. Między tobą a przełożonymi może dojść do ważnego kompromisu, który korzystnie wpłynie na waszą współpracę.

 

Ryby 19.02–20.03
Mapa gwiazd stwarza nastrój do przeżyć miłosnych, religijnych i artystycznych. Nie zapominaj o przyjaciołach. Ktoś liczy na twoją radę – nie możesz odmówić. W sprawach sercowych nie podejmuj pochopnych decyzji. Najpierw przemyśl wszystko spokojnie. Słuchaj głosu swojego serca, ale też intuicji. W pracy nie przejmuj się trudnościami, bo wkrótce nadejdą lepsze dni. Finansowo powiedzie ci się znakomicie.

 

Baran 21.03–19.04
Dobry czas na kuracje wzmacniające organizm. Projekty, które rozpoczęłaś na początku roku, przejdą wreszcie etap finalizacji i zaczną przynosić korzyści. Odczujesz większą swobodę w pracy, wzrost potencjału twórczego. Serdeczna atmosfera w domu będzie sprzyjać zażegnaniu konfliktów i wyjaśnieniu nieporozumień. Barany, które już dawno poznały swoją bratnią duszę, teraz przeżywać będą chwile uniesień.

 

Byk 20.04–20.05
Zrób w końcu coś tylko dla siebie. To naprawdę przyjemne. Nie będzie  powodu, by narzekać na zdrowie. Nabierzesz ochoty na aktywny wypoczynek na łonie natury. Twój domowy budżet będzie stabilny. Jest to dobry moment na podróże biznesowe i nawiązanie nowych kontaktów. Wszystkie decyzje dotyczące rozwoju firmy konsultuj ze wspólnikiem. W sprawach finansowych uważaj, by ktoś nie wpuścił cię w maliny.

 

Bliźnięta 21.05–21.06
Teraz dni będą się toczyć przyjemnie, ciekawie i bez wstrząsów. Nie będziesz mieć czasu ani na chorowanie, ani na dbanie o swoje zdrowie. Możesz pozwolić sobie na spóźniony urlop. Czeka cię wspaniała przygoda i na pewno nie będziesz niczego żałowała. Nadarzy się okazja, by pogodzić się z kimś, z kim ostatnio nie mogłaś się dogadać. W uczuciach staniesz się wyjątkowo zaborcza.

 

Rak 22.06–22.07
Dobra aura dla osób podróżujących oraz tęskniących do nowych znajomości. W domu zaprowadzisz teraz wzorowy porządek. Przed tobą wspaniała kariera. Kosmos otworzy ci wiele drzwi, do których dotąd dobijałaś się bezskutecznie. Jeśli dostaniesz propozycję pracy u konkurencji, nie zastanawiaj się ani chwili. Fortuna się do ciebie uśmiechnie! Gdy lekarz zleci rutynowe badania, nie odkładaj ich w nieskończoność.

 

Lew 23.07–22.08
Słuchaj swojej intuicji, ona cię zaprowadzi tam, dokąd chcesz. Jeśli chwilowo jesteś bez pracy, pojawią się propozycje dorywczych zajęć, które w przyszłości mogą zaowocować dłuższą współpracą. Trzymaj się terminów i bądź w kontakcie z osobą, która cię wspiera. Układ gwiazd zwiastuje poważny zamęt w twoich sprawach sercowych. Atmosfera w twoim związku może stać się tak nieprzyjemna, że będziesz myślała o rozstaniu.


Uważasz, że horoskopy się nie sprawdzają? Sprawdź, co wróżka Bianka przepowiadała w poprzednim horoskopie i czy się sprawdziło :)

 

Szukasz horoskopu na drugą połowę września? Przeczytaj go tutaj.

TAGI #horoskop

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…