horskop tygodniowy viva listopad 2023
Fot. Adobe Stock
horoskop

Horoskop tygodniowy „VIVY!” na koniec listopada i początek grudnia

Co masz zapisane w gwiazdach?

Redakcja VIVA! 27 listopada 2023 13:34
horskop tygodniowy viva listopad 2023
Fot. Adobe Stock

Jakie będą dla Ciebie najbliższe dni? To już końcówka roku 2023, na co warto więc zwrócić uwagę pod koniec listopada i na początku grudnia. Oto horoskop „VIVY!” na najbliższe dwa tygodnie - do 6 grudnia 2023. Poszukaj w nim odpowiedzi na nurtujące Cię pytania…

ZOBACZ TAKŻE: Chiński horoskop miłosny na 2023 rok

Horoskop tygodniowy „VIVY!” dla wszystkich znaków zodiaku: od 23 listopada do 6 grudnia 2023 roku

Horoskop tygodniowy - STRZELEC (22.11-21.12)

Pewności siebie nie zabraknie, chęci do działania i motywacji również… Jednak aby dotrzeć do mety z poczuciem bezapelacyjnego zwycięstwa, musisz najpierw zadbać o najlepszy możliwy start. Wykorzystaj wszelkie udogodnienia, jak swoje doświadczenie i znajomości. A kiedy już osiągniesz cel, nie spiesz się z określaniem kolejnego. Daj sobie chwilę na zasłużony relaks.

Horoskop tygodniowy - KOZIOROŻEC (22.12-19.01)

Planety mają dla ciebie słodko-gorzkie wiadomości. Z jednej strony – znów nadchodzi moment, kiedy będziesz mogła polegać wyłącznie na sobie. Bez większych kłopotów poradzisz sobie z wieloma wyzwaniami, ale uważaj na finanse… Z drugiej strony – po raz kolejny udowodnisz, jak bardzo jesteś samodzielna. Przyjemne uczucie, prawda?

Horoskop tygodniowy - WODNIK (20.01-18.02)

Zadbaj o równowagę w swoim życiu. Mówiąc wprost, postaraj się zrozumieć, że kariera to nie wszystko. Nie bierz na siebie odpowiedzialności za innych, nie zgadzaj się na gorsze warunki, nie daj się wykorzystywać. Podobne reguły zastosuj w sprawach rodzinnych czy miłosnych. Postaw siebie na pierwszym miejscu.

Horoskop tygodniowy - RYBY (19.02020.03)

Będziesz działać z pełną mocą! Co prawda szybko pozbędziesz się zaległości, załatwisz sprawy bieżące, opracujesz listę nowych celów do osiągnięcia… Ale jednocześnie możesz się wypalić. Dlatego oprócz tabelki „rzeczy do zrobienia” koniecznie przygotuj też plan na odpoczynek. Najlepiej w gronie bliskich i zaufanych osób.

Horoskop tygodniowy - BARAN (21.03-19.04)

Większa ilość obowiązków nie zawsze idzie w parze z lepszą sytuacją finansową. Dlatego planety podpowiadają, że powinnaś przemyśleć, czy obecna sytuacja zawodowa ci się opłaca. A nadchodzący nowy rok może być świetnym momentem na ewentualne zmiany. Już zdecydowana? Przygotuj więc grunt. Nie skacz na głęboką wodę.

Horoskop tygodniowy - BYK (20.02-20.05)

Chociaż nie zabraknie ci rzeczy do zrobienia „na już”, chwilowo twoje myśli będą zajęte czymś zupełnie innym. Może i dobrze, szczególnie jeśli ostatnio zaniedbałaś nieco swoje życie miłosne… Zajmij się więc tym, co ci w sercu gra. Tylko nie obiecuj niczego, czego sama nie jesteś pewna. Nie igraj z uczuciami drugiej osoby.

Horoskop tygodniowy - BLIŹNIĘTA (21.05-21.06)

Najpierw obowiązki, potem zabawa. Nawet jeśli się postarasz, właśnie tym będziesz musiała się kierować w nadchodzących tygodniach. Ale nic straconego, ponieważ na zabawę przyjdzie jeszcze czas. A im dłużej na coś się czeka, tym lepiej to smakuje… I uważaj na finanse. Duże wydatki muszą poczekać.

Horoskop tygodniowy - RAK (22.06-22.07)

Tylko dobrze wykonana praca sprawi ci satysfakcję. To oznacza, że musisz wykorzystać wszystkie nabyte umiejętności, aby osiągnąć upragniony poziom. Nie będzie to trudne, ale czasochłonne. Postaraj się jednak nie zaniedbywać przez to spraw rodzinnych. Być może ktoś z bliskich potrzebuje twojej pomocy. Nie odmawiaj.

Horoskop tygodniowy - LEW (23.07-22.08)

Jeśli postawisz na kreatywność, niektóre wyzwania zawodowe wydadzą ci się zupełnie nieistotne. Oczywiście nie chodzi o to, abyś nie przykładała się do ich wykonania, jednak możesz nieco wyluzować. Ostatecznie i tak wszystko pójdzie po twojej myśli. W miłości za to może być różnie. Cisza zazwyczaj jest zapowiedzią burzy…

Horoskop tygodniowy - PANNA (23.08-22.09)

Nie neguj faktu, że czasami musisz odetchnąć. Musisz. Zajmij się więc sobą w każdym możliwym sensie. Nie tylko odzyskasz energię, ale też zrozumiesz, co nie jest ci w życiu potrzebne. A może… kto? Tak czy inaczej, przy podejmowaniu jakichkolwiek związanych z tym decyzji kieruj się intuicją. I nie miej żalu.

Horoskop tygodniowy - WAGA (23.09-22.10)

Osiągniesz sukces, jeśli powierzysz część zadań osobom, z którymi współpracujesz. Nie tylko udowodnisz, że jesteś godna zaufania, ale też ujawnisz zdolności kierownicze… No i, wbrew twoim założeniom, nie zawsze musisz wszystko robić sama. W uczuciach za to oddaj się w ręce drugiej połówki. Nie pożałujesz.

Horoskop tygodniowy - SKORPION (23.10-21.11)

Nie obawiaj się zmian. To prawda, że czasami ciężko się z nimi pogodzić, ale ostatecznie wyjdzie na twoje. Jak mawiają – nie ma tego złego… Dlatego, zamiast na czarnowidztwie, skoncentruj się na nowych możliwościach. Zastanów się, ile otwartych drzwi widzisz teraz przed sobą? Właśnie. Nie zmarnuj tej szansy!

horoskop viva byk 2022
Fot. Adobe Stock

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.