Horoskop codzienny
HOROSKOP VIVY!

Jak minie Twój dzień? Sprawdź swój horoskop na piątek!

Co wydarzy się 28.02.2020?

Redakcja VIVA! 28 lutego 2020 07:45
Horoskop codzienny

Horoskop na 28.02.2020 przewiduje dość spokojny i przyjemny dzień dla większości znaków zodiaku. Gwiazdy radzą skupić się na komunikacji z najbliższym otoczeniem –  otrzymane dziś informacje będą niezwykle istotne w najbliższej przyszłości.

HOROSKOP DZIENNY NA 28.02.2020: BARAN

Skoncentruj się dziś na bieżących obowiązkach, a szybko się z nich wywiążesz. Gwiazdy nie wykluczają przyjemnej premii finansowej – Twoja pracowitość na pewno się opłaci. Nie unikaj szczerych rozmów z najbliższymi. Ich wsparcie zmotywuje Cię do dalszego działania.

HOROSKOP DZIENNY NA 28.02.2020: BYK

Przed Tobą dość trudny koniec pracowitego tygodnia. Osoby spod znaku Byka będą musiały kilka przeszkód, zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym. Nie zniechęcaj się, ponieważ los już wkrótce ponownie zacznie Ci sprzyjać.

HOROSKOP DZIENNY NA 28.02.2020: BLIŹNIĘTA

Horoskop na piątek przepowiada spokojny dzień dla wszystkich osób spod znaku Bliźniąt. Wykorzystaj przyjemną atmosferę dnia i pozwól sobie na relaks – im szybciej zadbasz o swoje samopoczucie, tym mniejsze ryzyko nieprzyjemnych kłopotów zdrowotnych. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY NA 28.02.2020: RAK

Pomimo ogólnie dobrego nastroju, prawdopodobnie nie pozbędziesz się poczucia lekkiego niepokoju. Horoskop namawia do szczegółowej analizy ostatnich wydarzeń – na pewno odnajdziesz sposób na większą pewność siebie. Gwiazdy ostrzegają również, że każda kłótnia z bliską osobą może doprowadzić do nieprzewidywalnych konsekwencji.

HOROSKOP DZIENNY NA 28.02.2020: LEW

Osoby spod znaku Lwa będą dziś niezwykle kreatywne. Nie ukrywaj swoich talentów i śmiało proponuj najdziwniejsze pomysły – nieoczekiwane wsparcie ze strony współpracowników przybliży Cię do awansu. Twoje życie uczuciowe również zacznie układać się po Twojej myśli.

HOROSKOP DZIENNY NA 28.02.2020: PANNA

Skup się dziś na obowiązkach zawodowych, jeśli nie chcesz ponosić odpowiedzialności za coś, za co nie powinnaś. Pomimo dość napiętej atmosfery dnia, postaraj się zachować pozytywne nastawienie. Trudności tylko Cię wzmocnią. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY NA 28.02.2020: WAGA

Gwiazdy przewidują wspaniały dzień dla wszystkich Wag. Horoskop wróży przedstawicielkom znaku ogromny sukces zawodowy, który wpłynie również na problemy finansowe. Jedynie życie osobiste może Cię martwić. Pamiętaj jednak, że nie możesz wymusić uczuć drugiej osoby.

HOROSKOP DZIENNY NA 28.02.2020: SKORPION

Pomimo dość przyjemnej atmosfery dnia, powinnaś powstrzymać się od podejmowania wszelkich trudnych decyzji. Zaległe kłopoty finansowe również muszą poczekać. Wieczorne spotkanie z zaufanymi przyjaciółmi może nieoczekiwanie sprowokować Cię do zmian w życiu prywatnym.

HOROSKOP DZIENNY NA 28.02.2020: STRZELEC

Horoskop na 28.02.2020 nie przewiduje znaczących zmian w życiu osób spod znaku Strzelca. Prawdopodobnie spędzisz cudowny dzień w towarzystwie najbliższych. Wykorzystaj okazję, a harmonia na stałe zagości w Twojej relacji miłosnej.

HOROSKOP DZIENNY NA 28.02.2020: KOZIOROŻEC

Gwiazdy podpowiadają, że jest to doskonały dzień na wszelkie sprawy, związane z Twoim rozwojem osobistym. Dodatkowe kursy lub szkolenia pozwolą Ci przybliżyć się do celu – im bardziej będziesz skupiona na swoich umiejętnościach, tym szybciej otrzymasz awans. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY NA 28.02.2020: WODNIK

Osoby spod znaku Wodnika muszą przygotować się na dość trudny dzień pod względem wyzwań zawodowych. Horoskop uspokaja jednak, że nie poznasz dziś gorzkiego smaku porażki – wręcz przeciwnie, Twoje zaangażowanie pozwoli na pokonanie wszystkich przeszkód. Ukochana osoba chętnie okaże Ci swoje wsparcie. Nie odrzucaj tej pomocy.

HOROSKOP DZIENNY NA 28.02.2020: RYBY

Prawdopodobnie skupisz się dzisiaj wyłącznie na sobie i swoich potrzebach. Gwiazdy nie widzą w tym nic złego, jednak namawiają do przestrzegania pewnych zasad, związanych z twoim miejscem pracy. Zwróć również większą uwagę na swoje słowa podczas rozmów z najbliższymi. Nieprzemyślane wypowiedzi mogą kogoś zranić. 

Horoskop codzienny

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.