horoskop, prezenty
Fot. stock.adobe.com
HOROSKOP VIVY!

Co czeka Twój znak zodiaku? Sprawdź swój horoskop na czwartek!

Co wydarzy się 26.12.2019?

Redakcja VIVA! 26 grudnia 2019 05:35
horoskop, prezenty
Fot. stock.adobe.com

Horoskop na 26.12.2019 przepowiada dość spokojny dzień. Gwiazdy namawiają do odpoczynku – dziś większość znaków zodiaku może liczyć na przyjemny relaks. Jedynie w sprawach miłosnych należy uważać. Słowa wypowiedziane pod wpływem emocji mogą zniszczyć najtrwalsze związki.

HOROSKOP DZIENNY: BARAN

Barany mogą dziś popełniać zbyt lekkomyślne działania. Uważaj również na to, co mówisz, ponieważ każdy Twój błąd obróci się przeciwko Tobie. Postaraj się wywiązać z obietnicy, złożonej bliskiej osobie. Twoja nieuwaga może Cię drogo kosztować.

HOROSKOP DZIENNY: BYK

Gwiazdy ostrzegają, że nie powinnaś dziś zajmować się sprawami finansowymi. Pomimo kuszących propozycji zysku, możesz wiele stracić. Samotne Byki prawdopodobnie nawiążą nową znajomość, jednak horoskop nie sugeruje, czy ta relacja ma szansę na rozwój.

HOROSKOP DZIENNY: BLIŹNIĘTA

Los będzie Ci sprzyjał – być może nadszedł czas na inwestycję w coś wartościowego? Pomimo dobrej passy finansowej, Gwiazdy namawiają do rozważnego zarządzania pieniędzmi. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY: RAK

Raki nie będą dziś narzekać na żadne problemy. Horoskop na czwartek namawia do spacerów lub innej formy relaksu u boku najbliższych – dzięki temu nabierzesz motywacji przed powrotem do obowiązków zawodowych. Spotkanie ze starym przyjacielem może przerodzić się w burzliwy romans.

HOROSKOP DZIENNY: LEW

Gwiazdy ostrzegają, że będziesz musiała zwalczyć własne kompleksy. Pamiętaj, że bez odpowiedniego wysiłku nie uda Ci się przezwyciężyć trudności. Ukochana osoba chętnie okaże Ci swoje wsparcie, jednak musisz poprosić o szczerą rozmowę.

HOROSKOP DZIENNY: PANNA

Horoskop na 26.12.2019 przepowiada bardzo spokojny dzień dla wszystkich Panien. Skorzystaj z chwili spokoju i poświęć czas tylko sobie. To dobry moment na podjęcie decyzji o przyszłości. Być może zdecydujesz się na przeprowadzkę?

HOROSKOP DZIENNY: WAGA

Gwiazdy ostrzegają, że Twoje zdrowie pilnie wymaga Twojej uwagi. Nawet najdrobniejsza oznaka przemęczenia może doprowadzić do niespodziewanych konsekwencji. Nie obawiaj się o niedokończone projekty – bliska osoba udowodni, że możesz na niej polegać.

HOROSKOP DZIENNY: SKORPION

Niestety, Skorpiony muszą przygotować się na dzień pełen napięć. Horoskop na czwartek nie wyklucza poważnych kłótni, które mogą skłonić Cię do nieodwracalnych decyzji. Gwiazdy podpowiadają jednak, że wolność wyboru może być Twoim sposobem na lepsze samopoczucie. Zaufaj swojej intuicji.

HOROSKOP DZIENNY: STRZELEC

Niewykluczone, że otrzymasz dziś premię za aktywne zaangażowanie w nowe projekty zawodowe. Twoja samoocena wzrośnie i zmotywuje Cę do dalszych działań w kierunku awansu. Horoskop na 26.12.2019 przypomina jednak, że Twoja relacja miłosna wymaga kompromisu. Nie poświęcaj wszystkiego, co masz.

HOROSKOP DZIENNY: KOZIOROŻEC

Koziorożce skupią się dziś na planowaniu. Odważ się na więcej – Twoje pomysły i kalkulacje mogą zapewnić Ci rozwój zawodowy w najbliższej przyszłości. Jeśli nie popełnisz błędu i nie wycofasz się w ostatniej chwili, zyskasz o wiele więcej, niż się spodziewasz. Wieczorem koniecznie spotkaj się z ukochaną osobą.

HOROSKOP DZIENNY: WODNIK

Twoje roztargnienie może Ci dziś zaszkodzić. Nie zgadzaj się więc na rzeczy, których nie jesteś pewna i nie składaj obietnic, z których prawdopodobnie się nie wywiążesz. Horoskop na czwartek namawia do uporządkowania myśli, a szybko odnajdziesz rozwiązanie gnębiącego Cię problemu. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY: RYBY

Niestety, nie unikniesz przykrych obowiązków, z których musisz wywiązać się do końca roku. Gwiazdy uspokajają jednak, że los będzie Ci sprzyjał. Wykorzystaj swoje doświadczenie, ale nie obawiaj się świeżych pomysłów – być może odkryjesz w sobie nowy talent? W relacji miłosnej sprawdzi się dziś kompromis. 

Horoskop, 2020
Fot. stock.adobe.com

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.