Co czeka Twój znak zodiaku?

Redakcja VIVA! 28 marca 2020 18:55

Poszukujesz odpowiedzi na swoje pytania? Być może nie jesteś w stanie określić, jaką decyzję należy podjąć w związku z problemem, który pojawił się w Twoim życiu? Albo po prostu chcesz wiedzieć, co może wydarzyć się w kwietniu? Tu znajdziesz podpowiedź! Sprawdź swój znak zodiaku i przekonaj się, co wróżą karty Tarota...

1/12
Horoskop Baran
Copyright @Stock.Adobe.com
1/12

BARAN

Twoja karta: Ósemka Kijów

Przed Tobą napięty i chaotyczny miesiąc. Pomimo pozornego bałaganu, skutecznie pozbędziesz się zaległych problemów, być może w dość nieoczekiwany sposób. Postaraj się również zachować równowagę między życiem zawodowym a prywatnym.

2/12
Horoskop Byk
Copyright @Stock.Adobe.com
2/12

BYK

Twoja karta: Dwójka Mieczy

Karta nie sprzyja podejmowaniu żadnych decyzji. Nie popełnisz błędu, jeśli powstrzymasz się od ostatecznych działań, szczególnie w życiu zawodowym. Również w sprawach miłosnych należy zachować ostrożność – nieporozumienie może mieć nieoczekiwane konsekwencje.

3/12
Horoskop Bliźnięta
Copyright @Stock.Adobe.com
3/12

BLIŹNIĘTA

Twoja karta: Rycerz Monet

Jeśli w tym miesiącu wykorzystasz niespodziewane możliwości rozwoju, Twoje szanse na awans wzrosną. Uważaj jednak na wszelkie dokumenty, związane z finansami. Ponadto karta zwiastuje przyjemne chwile w rodzinnym gronie. To świetny moment na planowanie przyszłości.

4/12
Horoskop Rak
Copyright @Stock.Adobe.com
4/12

RAK

Twoja karta: Rycerz Mieczy

Niektóre osoby spod znaku Raka podejmą zdecydują się na nowe, być może ryzykowne projekty. Pomimo niepewności, masz szansę na duży sukces i zdobycie ciekawych umiejętności. Karta podpowiada, że w tym miesiącu powinnaś poświęcić jak najwięcej uwagi ukochanej osobie.

5/12
Horoskop Lew
Copyright @Stock.Adobe.com
5/12

LEW

Twoja karta: Dwójka Kijów

Niektóre przedstawicielki znaku Lwa zdecydują się w tym miesiącu na poważne zmiany w swoim życiu. Chociaż Twoje pomysły i plany mogą wydawać się zbyt ambitne, w rzeczywistości masz ogromną szansę na realizację każdego z nich. Uwierz w siebie.

6/12
Horoskop Panna
Copyright @Stock.Adobe.com
6/12

PANNA

Twoja karta: Trójka Pucharów

Karta przepowiada doskonały miesiąc. Wszystkie sprawy zaczną układać się po Twojej myśli, zarówno służbowe, jak i prywatne. Zwróć szczególną uwagę na komunikację z najbliższymi – niewykluczone, że będziesz musiała okazać komuś wsparcie.

7/12
Horoskop Waga
Copyright @Stock.Adobe.com
7/12

WAGA

Twoja karta: Królowa Mieczy

Jeśli od dawna planujesz zmiany w swoim życiu, w tym miesiącu zdecydowanie powinnaś zaryzykować. Nie będziesz musiała obawiać się obłędy, jeśli wykorzystasz wcześniejsze doświadczenia, dlatego śmiało wykonaj pierwszy krok. Twoja relacja miłosna również na tym zyska.

8/12
Horoskop Skorpion
Copyright @Stock.Adobe.com
8/12

SKORPION

Twoja karta: Król Kijów

Osiągnięcie wymarzonego celu będzie wymagało Twojej siły, czasu i zaangażowania. Musisz również być całkowicie pewna, że to, co robisz, jest właściwe – w przeciwnym razie ryzykujesz podjęcie błędnej decyzji, która może Cię sporo kosztować.

9/12
Horoskop Strzelec
Copyright @Stock.Adobe.com
9/12

STRZELEC

Twoja karta: Rycerz Monet

Przed Tobą odpowiedni czas na rozwiązanie problemów rodzinnych i domowych. Im więcej czasu poświęcisz najbliższym, tym lepszą relację z nimi zbudujesz. Pozytywne nastawienie w sczsególny sposób wpłynie na Twój związek z ukochaną osobą.

10/12
Horoskop Koziorożec
Copyright @Stock.Adobe.com
10/12

KOZIOROŻEC

Twoja karta: Król Monet

W nadchodzącym miesiącu skoncentrujesz się na wszystkim, co związane jest z finansami. Karta namawia jednak do rozwagi, ponieważ korzystanie z niesprawdzonego źródła informacji może doprowadzić Cię do dużych strat. Uważaj również na nieporozumienia w relacji miłosnej.

11/12
Horoskop Wodnik
Copyright @Stock.Adobe.com
11/12

WODNIK

Twoja karta: Czwórka Pucharów

Karta przewiduje, że w tym miesiącu nie będziesz chętna do komunikacji z otoczeniem. Przeciążenie umysłu i nadmiar obowiązków prawdopodobnie zmuszą Cię do odpoczynku w samotności. Również w relacji miłosnej zdecydujesz się na pewne wyobcowanie.

12/12
Horoskop Ryby
Copyright @Stock.Adobe.com
12/12

RYBY

Twoja karta: Trójka Kijów

Kwiecień będzie optymistycznym i aktywnym miesiącem dla wszystkich osób spod znaku Ryb. To zdecydowanie najlepszy okres dla wszelkich nowych przedsięwzięć, które korzystnie wpłyną na Twój wizerunek. Jeśli chodzi o miłość, karta przepowiada nieoczekiwane zmiany.

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.