Horoskop, znaki zodiaku
Fot. stock.adobe.com
HOROSKOP VIVY!

Horoskop miłosny na styczeń podpowie, co wydarzy się w Twoim życiu uczuciowym!

Sprawdź swój znak zodiaku!

Redakcja VIVA! 3 stycznia 2020 19:45
Horoskop, znaki zodiaku
Fot. stock.adobe.com

Horoskop miłosny na styczeń 2020 zapewnia, że w nadchodzącym ​​miesiącu nie zabraknie romantycznych gestów i czułych wyznań. Niektóre znaki zodiaku powinny przygotować się na chwilowe nieporozumienia w relacji miłosnej, jednak warto pamiętać, że kompromis to klucz do harmonii.

HOROSKOP MIŁOSNY NA STYCZEŃ 2020: BARAN

Osoby spod znaku Barana mogą w tym miesiącu utracić równowagę pomiędzy życiem zawodowym a osobistym. Nadmierne zaangażowanie w pracę nie wpłynie dobrze na Twój związek. Gwiazdy namawiają do odnalezienia celu, który będziesz mogła realizować właśnie poprzez miłość... Brzmi jak wyzwanie? Zaryzykuj. Samotne Barany powinny zaufać własnej intuicji. Szósty zmysł doda Ci pewności siebie i zmotywuje do zdecydowanego działania.

HOROSKOP MIŁOSNY NA STYCZEŃ 2020: BYK

Horoskop miłosny na styczeń ostrzega przed nadmiernym uzależnieniem od działań i słów ukochanej osoby – niewykluczone, że nie będziesz mogła skupić się na własnym życiu. W drugiej połowie miesiąca sytuacja się zmieni, ale żal może pozostać. Nie obwiniaj się o chwilową słabość. Jeśli poszukujesz miłości, Gwiazdy mają dla Ciebie podpowiedź: czas na uporządkowanie uczuć i dokładną analizę błędów z przeszłości. Nie przegap realnej szansy na szczęście.

HOROSKOP MIŁOSNY NA STYCZEŃ 2020: BLIŹNIĘTA

Bliźnięta powinny przygotować się na interesujące zmiany w życiu osobistym. Zdobądź się na bardzo szczerą rozmowę o swoich potrzebach i pragnieniach, a harmonia ponownie zagości w Twojej relacji miłosnej. Unikaj jedynie zazdrości – nieprzemyślane działanie może doprowadzić do bolesnego rozstania. Samotne przedstawicielki znaku zaczną zastanawiać się nad powrotem do osoby, która zawiodła je w przeszłości. Zanim podejmiesz ostateczną decyzję, zastanów się, czy ten związek zasługuje na kolejną szansę.

HOROSKOP MIŁOSNY NA STYCZEŃ 2020: RAK

Niestety, w nadchodzącym miesiącu nie będziesz mogła pozbyć się wspomnień z dalekiej przeszłości, co może prowadzić do wzajemnych wyrzutów i sporów. Horoskop miłosny na styczeń podpowiada, że istotna będzie kontrola emocji, szczególnie tych negatywnych. Nagłe zmiany nastroju i brak kompromisu mogą oznaczać początek końca. Ukochana osoba może Ci wiele wybaczyć, ale nie wszystko... Samotne osoby spod znaku Raka będą miały okazję ponownie się zakochać, zwłaszcza jeśli w 2019 roku spotkała je seria niepowodzeń. Gwiazdy sprzyjają romantycznym spotkaniom.

HOROSKOP MIŁOSNY NA STYCZEŃ 2020: LEW

Przed Tobą dość trudny miesiąc pod względem miłosnym. Niewykluczone, że zaczniesz poważnie rozmyślać o rozstaniu z obecnym partnerem – rutyna prawdopodobnie zniszczy Twoją relację miłosną. Zanim zdecydujesz się na ostateczny krok, zastanów się, czy Twoja kreatywność może wpłynąć na nudę w związku? Jeśli nie, zrób to, co powinnaś, ale nie licz na ewentualną drugą szansę. Samotne Lwice narażone będą na złudzenia. Horoskop miłosny zaleca szczególną ostrożność przy nawiązywaniu nowych znajomości.

HOROSKOP MIŁOSNY NA STYCZEŃ 2020: PANNA

Nie ograniczaj wolności ukochanej osoby! W tym miesiącu powinnaś zdecydowanie unikać wszelkich żądań, kaprysów i scen zazdrości. Gwiazdy zachęcają do samodzielnie podejmowanych decyzji, również tych dotyczących związku. Druga połówka doceni Twoją inicjatywę, a Ty będziesz miała więcej czasu dla siebie i swoich spraw. Panny, które marzą o miłości, powinny dokładnie się rozejrzeć. Wkrótce stanie się jasne, że Twoje przeznaczenie to ktoś, kogo już teraz uważasz za bratnią duszę...

HOROSKOP MIŁOSNY NA STYCZEŃ 2020: WAGA

W tym miesiącu musisz powstrzymać się od kłótni i sporów z ukochaną osobą. Gwiazdy ostrzegają, że negatywne emocje mogą doprowadzić do smutnych konsekwencji – być może nie będą poważne, ale na pewno wpłyną na Twoją relację. Styczeń może być zmysłowy, jeśli okażesz swoją miłość i oddanie ukochanej osobie. Samotne przedstawicielki znaku nie będą koncentrować się na sprawach osobistych, ale skupią się na pracy i samorozwoju. Horoskop podpowiada, że Twój czas na miłość jeszcze nie nadszedł.

HOROSKOP MIŁOSNY NA STYCZEŃ 2020: SKORPION

Styczeń 2020 roku przyniesie Skorpionom liczne kłótnie z powodu zazdrości, różnicy poglądów, braku uwagi, braku wolnego czasu... Niestety, w tym miesiącu nie będziesz umiała dojść do porozumienia z ukochaną osobą. Gwiazdy podpowiadają, że nie powinnaś koncentrować się wyłącznie na swoich pragnieniach – okaż zainteresowanie potrzebami drugiej połówki, a wasz związek będzie bardziej czuły. Jeśli wciąż poszukujesz miłości, musisz przygotować się na pewne rozczarowanie. Horoskop miłosny przepowiada, że nie uda Ci się zdobyć serca osoby, na której Ci zależy. Nie oznacza to jednak stagnacji w sprawach osobistych – wręcz przeciwnie, ktoś inny zacznie walczyć o Twoje względy.

HOROSKOP MIŁOSNY NA STYCZEŃ 2020: STRZELEC

Osoby spod znaku Strzelca powinny skupić się na... sobie. Czas spędzony osobno tylko wzmocni Twoją relację miłosną. I chociaż ukochana osoba chętnie zgodzi się na Twoje warunki, nie przesadź. Pomimo potrzeby samotności, Twój związek wymaga ciągłej pracy. Życie samotnych Strzelców może w tym miesiącu ulec zmianom. Jeśli spotkasz odpowiednia osobę, nie zmarnuj szansy na szczęście. Los będzie po Twojej stronie.

HOROSKOP MIŁOSNY NA STYCZEŃ 2020: KOZIOROŻEC

Horoskop miłosny na styczeń przekonuje, że nie powinnaś wywierać presji na ukochanej osobie. Ważne jest, aby zachować równowagę – szczególnie uważaj na wszelkie zarzuty, które nie mają obiektywnego poparcia. Lojalność wobec partnera pomoże przywrócić harmonię do Twojej relacji miłosnej. Samotna przedstawicielka znaku Koziorożca powinna porzucić marzenia o związku z osobą, która z jakiegoś powodu nie może odwzajemnić jej uczuć. Nie trać swojego czasu.

HOROSKOP MIŁOSNY NA STYCZEŃ 2020: WODNIK

W tym miesiącu uda Ci się wzmocnić obecną relację miłosną. Romantyczne gesty, sztuczki psychologiczne i moc Twojego naturalnego uroku pomogą osiągnąć pożądane w możliwie najkrótszym czasie. Pamiętaj jedynie, że ukochana osoba również liczy na Twoje zaangażowanie. Wodniczki, poszukujące miłości, nie powinny wywierać presji ani na sobie, ani na osobie, która je interesuje. Niewykluczone, że popełnisz bolesny błąd z przeszłości.

HOROSKOP MIŁOSNY NA STYCZEŃ 2020: RYBY

Nie okazuj wyższości, jeśli zależy Ci na ukochanej osobie. Gwiazdy przypominają, jak bardzo ważne jest wspieranie przedsięwzięć partnera – w tak prosty sposób udowodnisz, że zależy Ci na tej relacji miłosnej. Takie działanie pomoże przenieść związek na nowy poziom. Prawdopodobnie wkrótce odpowiesz na pytanie, na które czekasz od dawna... Samotne osoby spod znaku Ryb muszą zrobić to, na co wcześniej nie miały odwagi. Być może sprawdzi się nietypowa randka lub romantyczne spotkanie z dawnym przyjacielem? Gwiazdy są pewne, że styczeń to miesiąc zmian w Twoim życiu osobistym. 

Horoskop miłosny 2020, horoskop 2020
Fot. stock.adobe.com

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.