Horoskop codzienny
HOROSKOP VIVY!

Co czeka dziś znaki zodiaku? Sprawdź swój horoskop na sobotę!

Co wydarzy się 25.01.2020?

Redakcja VIVA! 25 stycznia 2020 07:55
Horoskop codzienny

Gwiazdy przepowiadają dość spokojny dzień dla wszystkich znaków zodiaku. Niektóre z nich muszą jednak uważać na nadmierną bierność, która zacznie graniczyć z apatią... Horoskop na 25.01.2020 nie przewiduje znaczących zmian w życiu osobistym.

HOROSKOP DZIENNY NA 25.01.2020: BARAN

Dzisiaj powinnaś zwracać uwagę nawet na to, co pozornie wydaje się zupełnie nieistotne. Przeoczenie drobnych szczegółów będzie miało nieprzewidywalne konsekwencje, również finansowe. Jeśli chodzi o miłość, prawdopodobnie będziesz musiała udowodnić swoje uczucia poprzez konkretne działania, inaczej ukochana osoba może oskarżyć Cię o brak zaangażowania.

HOROSKOP DZIENNY NA 25.01.2020: BYK

Niektóre osoby spod znaku Byka mogą narzekać na nerwową atmosferę dnia. Niefortunna wypowiedź może ściągnąć na Ciebie kłopoty, zarówno w sprawach zawodowych, jak i osobistych. Gwiazdy ostrzegają również, że kredyty i pożyczki nie są najlepszym sposobem na kryzys finansowy. Pomimo wszystko, los szykuje dla Ciebie przyjemną niespodziankę...

HOROSKOP DZIENNY NA 25.01.2020: BLIŹNIĘTA

Horoskop na sobotę przewiduje, że ze względu na nieprzewidziane okoliczności, prawdopodobnie będziesz musiała zmienić swoje plany na dziś. Nie rezygnuj jedynie z tego, na czym najbardziej Ci zależy. Gwiazdy nie wykluczają ciekawego spotkania, które będzie miało wpływ na Twoją karierę. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY NA 25.01.2020: RAK

Horoskop na 25.01.2020 ostrzega, że osoby spod znaku Raka będą musiała zmierzyć się z natłokiem negatywnych emocji. Złe samopoczucie nie najlepiej wpłynie na Twój dzień – brak motywacji odbije się zarówno na Twoim życiu zawodowym, jak i osobistym. Być może dowiesz się czegoś nieprzyjemnego o ukochanej osobie, co doprowadzi do poważnej kłótni.

HOROSKOP DZIENNY NA 25.01.2020: LEW

Gwiazdy podpowiadają wszystkim osobom spod znaku Lwa, aby trzymały się swojej strefy komfortu. Takie postanowienie nie tylko zapewni Ci poczucie stabilności, ale też ochroni przed nieprzyjemnym konfliktem z otoczeniem. Dziś postaraj się poświęcić jak najwięcej uwagi swojemu zdrowiu.

HOROSKOP DZIENNY NA 25.01.2020: PANNA

Horoskop na sobotę namawia do... samotności. Zastanów się, czy możesz ograniczyć komunikację z innymi do minimum? Jeśli tak – zaryzykuj, a nie pożałujesz. Przed Tobą doskonały dzień na stworzenie planu i ustalenie celu na najbliższą przyszłość, jednak potrzebujesz spokoju i skupienia, aby nie popełnić błędu. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY NA 25.01.2020: WAGA

Gwiazdy nie wykluczają, że pokonasz dziś nieprzyjemne kłopoty finansowe. Jednocześnie horoskop ostrzega, że kolejne inwestycje nie wchodzą w grę – prawdopodobnie po raz drugi popełnisz podobny błąd. Ukochana osoba może narzekać na brak harmonii w waszej relacji miłosnej. Pamiętaj, że kompromis to podstawa zdrowego związku.

HOROSKOP DZIENNY NA 25.01.2020: SKORPION

Przed Tobą dość spokojny, nieco leniwy dzień. Gwiazdy nie przewidują żadnych znaczących zmian w Twoim życiu, zarówno zawodowym, jak i miłosnym. Poświęć czas na należny odpoczynek i zadbaj o swoje samopoczucie.

HOROSKOP DZIENNY NA 25.01.2020: STRZELEC

Horoskop na 25.01.2020 przewiduje, że Strzelce będą dziś walczyć z nieuczciwą konkurencją. Ktoś może zmusić Cię do działań, przez które znajdziesz się w nieprzyjemnej sytuacji. Nie dopuścisz do tego, jeśli otwarcie skrytykujesz cudze pomysły. Samotne przedstawicielki znaku prawdopodobnie poznają dziś wyjątkową osobę. Warto jednak pamiętać, że miłość wymaga czasu...

HOROSKOP DZIENNY NA 25.01.2020: KOZIOROŻEC

Nie będziesz dziś narzekać na nudę. Gwiazdy nie przewidują większych kłopotów, ale przypominają, że wszystkie Twoje działania powinny mieć oparcie w Twojej wiedzy i doświadczeniu z przeszłości. Nie ignoruj porad osób, które chcą Ci pomóc. Sprawy miłosne również nie będą Cię martwić.

HOROSKOP DZIENNY NA 25.01.2020: WODNIK

Horoskop na sobotę podpowiada, że osoby spod znaku Wodnika powinny wykazać się większym optymizmem. Zapomnij o nieprzyjemnych chwilach z przeszłości – musisz żyć tym, co dzieje się tu i teraz. Równowaga wewnętrzna to Twój klucz do wielkiego sukcesu. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY NA 25.01.2020: RYBY

Nie popełnisz dziś błędu, jeśli nie będziesz zbyt szczera wobec obcych Ci osób. Pamiętaj, że nie wszyscy życzą Ci dobrze, a Twoje słowa mogą być użyte przeciwko Tobie. Horoskop ostrzega też, że spontaniczne zakupy mogą zrujnować Twój budżet – pozostaw je na lepszy czas. Gwiazdy nie przewidują znaczących zmian w Twoim życiu miłosnym. 

Horoskop codzienny

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.