Horoskop codzienny
HOROSKOP VIVY!

Co czeka Twój znak zodiaku? Sprawdź swój horoskop na wtorek!

Co wydarzy się 07.01.2020?

Redakcja VIVA! 7 stycznia 2020 06:55
Horoskop codzienny

Horoskop na 07.01.2020 przewiduje dość trudny dzień. Znaki zodiaku powinny unikać nagłych działań – należy pamiętać, że nieprzemyślane decyzje mogą mieć nieoczekiwane konsekwencje. Warto również wystrzegać się dużych wydatków.

HOROSKOP DZIENNY NA 07.01.2020: BARAN

Gwiazdy namawiają osoby spod znaku Barana do poświęcenia dnia na obowiązki zawodowe. Skup się na tym, co robisz, ponieważ konkurencja czeka na Twoje potknięcie, a drobny błąd może Cię wiele kosztować. Relacja miłosna nie będzie źródłem kłopotów, jeśli prawidłowo ustalisz priorytety.

HOROSKOP DZIENNY NA 07.01.2020: BYK

Horoskop na wtorek przepowiada dzień intensywnej walki – nie tylko z otaczającą rzeczywistością, ale także z samą sobą. Nie poddawaj się prowokacjom otoczenia, ale zaufaj swojej intuicji. Powstrzymaj się również od wszelkich pożyczek. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY NA 07.01.2020: BLIŹNIĘTA

Prawdopodobnie nie będziesz dziś narzekać na zły humor. Wykorzystaj pozytywną energię na dokończenie tego, co odkładasz od dawna. Los będzie Ci dziś sprzyjał w każdej dziedzinie życia. Samotne Bliźnięta powinny być bardziej odważne.

HOROSKOP DZIENNY NA 07.01.2020: RAK

Horoskop na 07.01.2020 ostrzega osoby spod znaku Raka przed brakiem skupienia. Zanim zdecydujesz się na nowy projekt zawodowy, przemyśl, czy na pewno masz szasnę go zrealizować. Jeśli nie – nie zawraca sobie głowy. Bliska osoba może poprosić o nietypową przysługę. Nie odmawiaj.

HOROSKOP DZIENNY NA 07.01.2020: LEW

Dziś powinnaś zachować szczególną ostrożność we wszystkich sprawach finansowych. Błędna transakcja może wpędzić Cię w kłopoty, których nie pozbędziesz się tak łatwo. Lwy, które polegają na własnej kreatywności, powinny przygotować się na wielkie osiągnięcia i nowe wyzwania. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY NA 07.01.2020: PANNA

Horoskop na wtorek obiecuje sukces i szczęście tym przedstawicielkom znaku, które odważnie walczą z przeciwnościami losu. Odniesiesz zwycięstwo, jeśli będziesz postępować rozważnie i zgodnie z ustalonym planem. Relacja miłosna może Cię nieco zmęczyć. Czy nie wymagasz zbyt wiele, przede wszystkim od siebie?

HOROSKOP DZIENNY NA 07.01.2020: WAGA

Gwiazdy ostrzegają, że Wagi mogą paść ofiarą niezrozumiałych wydarzeń. Niestety, nie będziesz miała szansy na odkrycie ewentualnych konsekwencji… Krytyczna sytuacja finansowa może Cię wiele kosztować. Zastanów się na dodatkowym źródłem dochodu. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY NA 07.01.2020: SKORPION

Przed Tobą wspaniały dzień! Prawdopodobnie zrealizujesz projekt, nad którym pracujesz od dawna – i otrzymasz nagrodę za Twoje starania. Pomimo dobrego nastroju, strzeż się rywali zirytowanych Twoim sukcesem. Jedynie w sprawach miłosnych nie ułoży się tak, jakbyś tego chciała. Iluzja może doprowadzić do przykrego rozczarowania.

HOROSKOP DZIENNY NA 07.01.2020: STRZELEC

Strzelce muszą poświęcić czas na problemy osobiste. Skomplikowana sytuacja będzie negatywnie wpływać na Twoją wydajność, dlatego powinnaś podjąć ostateczną decyzję. Gwiazdy podpowiadają, że intuicja nie pozwoli Ci popełnić błędu.

HOROSKOP DZIENNY NA 07.01.2020: KOZIOROŻEC

Horoskop na wtorek przepowiada Koziorożcom dość spokojny dzień. Unikaj jednak ważnych decyzji, nawet jeśli otoczenie zacznie wywierać presję. Poświęć kilka dni na przemyślenia, a nie popełnisz błędu, który mógłby skutecznie powstrzymać rozwój Twojej kariery. Wieczorem koniecznie poświęć czas ukochanej osobie.

HOROSKOP DZIENNY NA 07.01.2020: WODNIK

Gwiazdy ostrzegają, że dziś zdecydowanie musisz powstrzymać się od wszelkich rozmów o swoich planach na przyszłość i życiu osobistym. Twoje pomysły będą doskonałe, ale uważaj na słowa – ktoś może wykorzystać je przeciwko Tobie. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY NA 07.01.2020: RYBY

Horoskop  na wtorek przepowiada osobom spod znaku Ryb harmonijny i spokojny dzień, o ile nie pojawią się problemy z przeszłości. W przypadku nieporozumienia, warto poszukać wsparcia wśród najbliższych. Samotne Ryby mogą liczyć na ciekawą znajomość – nie przegap sprzyjających okoliczności. 

horoskop codzienny
Fot. stock.adobe.com

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.