horoskop codzienny
Fot. stock.adobe.com
HOROSKOP VIVY!

Co czeka dziś znaki zodiaku? Oto Twój horoskop na piątek!

Co wydarzy się 03.01.2020?

Redakcja VIVA! 3 stycznia 2020 05:35
horoskop codzienny
Fot. stock.adobe.com

Gwiazdy ostrzegają, że znaki zodiaku mogą mieć trudności z samoorganizacją. Nie jest to najlepszy dzień na zmiany zawodowe i transakcje finansowe. Horoskop na 03.01.2020 skłania ku rozwadze, szczególnie w sprawach miłosnych...

HOROSKOP DZIENNY NA 03.01.2020: BARAN

Horoskop na piątek odradza Baranom wszelką improwizację. Tylko odpowiedzialne działania przybliżą Cię do sukcesu w sprawach zawodowych. Przyjaciel sprzed lat prawdopodobnie poprosi o pomoc – nie odmawiaj, ponieważ już wkrótce to Ty możesz znaleźć się w trudnej sytuacji. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY NA 03.01.2020: BYK

Pomimo nie najlepszego samopoczucia, nie ulegaj apatii. Pamiętaj o odpowiedzialności i postaraj się wywiązać z obowiązków, na które wcześniej się zgodziłaś. Gwiazdy nie wykluczają, że najmniej spodziewana osoba okaże Ci niezastąpione moralne wsparcie. W miłości warto pomyśleć o przyszłości. Jeśli Twoja relacja Cię nie satysfakcjonuje, nadszedł czas na zmiany.

HOROSKOP DZIENNY NA 03.01.2020: BLIŹNIĘTA

Horoskop na 03.01.2020 ostrzega, że nie powinnaś się dzisiaj wdawać w żadne kłótnie. Wszystko, co powiesz, będzie wykorzystane przeciwko Tobie, dlatego powstrzymaj emocje. Postępując inaczej, nie tylko pogorszysz swoją reputację, ale i utracisz pozycję lidera, na którą tak długo pracowałaś. Gwiazdy podpowiadają, że Twój związek nie może działać według harmonogramu. Zadbaj, aby w Twoim życiu miłosnym nie zabrakło spontaniczności.

HOROSKOP DZIENNY NA 03.01.2020: RAK

Gwiazdy nie wykluczają, że osoby spod znaku Raka będą dziś gotowe do ryzykownych działań. Twoja odwaga się opłaci, o ile wcześniej przygotujesz plan B... To doskonały dzień na inwestycje finansowe i poszukanie dodatkowego źródła zarobku. W sprawach miłosnych wszystko się ułoży, jeśli rozwiążesz długotrwały problem rodzinny.

HOROSKOP DZIENNY NA 03.01.2020: LEW

Jeśli nie zmarnujesz tego dnia na lenistwo, ale wykorzystasz swój bogaty potencjał, masz szansę na małe zwycięstwo, które doprowadzi Cię do wielkiego sukcesu. Zastanów się na sposobem na rozwój osobisty – Gwiazdy przewidują, że możesz odkryć dziś nowe ulubione hobby, o którym wcześniej nawet byś nie pomyślała. Ukochana osoba może liczyć na Twoje wsparcie. Nie unikaj szczerej rozmowy.

HOROSKOP DZIENNY NA 03.01.2020: PANNA

Horoskop na piątek przewiduje, że obudzi się w Tobie zwolenniczka wszystkiego, co... tradycyjne. Musisz jednak pamiętać, że najbardziej szalone pomysły to twój klucz do sukcesu. Prawdopodobnie wieczorem otrzymasz niespodziewany prezent od osoby, której kiedyś pomogłaś. Panny, które narzekają ostatnio na samopoczucie, powinny dziś zadbać o zdrowie.

HOROSKOP DZIENNY NA 03.01.2020: WAGA

Osoby spod znaku Wagi nie powinny dziś być zbyt krytyczne wobec otoczenia. Twoje słowa będą interpretowane w zupełnie inny sposób, niż zakładasz – ryzykujesz, że urazisz osobę, która może Ci pomóc w sprawach zawodowych. Zaplanowana podróż może Cię rozczarować, jak i zachowanie drugiej połówki.

HOROSKOP DZIENNY NA 03.01.2020: SKORPION

Problemy rodzinne będą dziś dla Ciebie najważniejsze. Jeśli dotrzymałaś pilnych terminów, w pełni poświęcisz się kłopotom domowym, ale jeśli masz zaległości – będziesz musiała pracować szybciej i bardziej wydajnie. Rywale czekają na Twoje potknięcie...

HOROSKOP DZIENNY NA 03.01.2020: STRZELEC

Horoskop na piątek obiecuje Strzelcom dość przyjemny dzień. Niewykluczone, że poznasz dziś kogoś, kto będzie miał ogromny wpływ na zmiany w Twoim życiu, zarówno zawodowym, jak i osobistym. Jeśli martwi Cię Twoja sytuacja finansowa, poproś o pomoc zaufaną osobę. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY NA 03.01.2020: KOZIOROŻEC

Osoby spod znaku Koziorożca powinny dziś wykorzystać swoje umiejętności. Bądź jednocześnie strategiem i taktykiem, jeśli chcesz rozwiązać wszystkie problemy na raz. Gwiazdy podpowiadają również, że warto zadbać o kondycję, dlatego nie zapomnij o wysiłku fizycznym. Niewykluczone, że ukochana osoba spełni Twoje miłosne pragnienia.

HOROSKOP DZIENNY NA 03.01.2020: WODNIK

Horoskop na piątek przepowiada Wodnikom spokojny, nieco leniwy, ale przyjemny dzień. Spotkanie z życzliwymi przyjaciółmi przyniesie Ci wiele pozytywnych emocji i żywych wrażeń. Jedynie sprawy miłosne mogą Cię rozczarować – romantyczne spotkanie raczej się nie uda, ale nie jest to powód do kończenia związku.

HOROSKOP DZIENNY NA 03.01.2020: RYBY

Gwiazdy przewidują, że dziś będziesz pragnęła jedynie... samotności. Nie męcz się, ale zadbaj o swój komfort i zrób wszystko, co możliwe, aby polepszyć swoje samopoczucie. Unikaj spontanicznych zakupów, szczególnie jeśli Twoja sytuacja finansowa nie jest jeszcze stabilna. Samotne Ryby prawdopodobnie zakochają się od pierwszego wejrzenia. Horoskop na 03.01.2020 nie mówi jednak, czy ta relacja ma przyszłość... 

horoskop
Fot. stock.adobe.com

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA KRUPIŃSKA-KARPIEL – Ma urodę, udane dzieci, kochającego męża, wymarzoną pracę. Kobieta idealna? KATARZYNA GRONIEC w wieku 20 lat była gwiazdą legendarnego „Metra”. Jak teraz wygląda jej życie? NIKODEM SKOTARCZAK – Nikoś, najsłynniejszy gangster PRL, został legendą już za życia... Pasjonująca rozmowa Z MICHAŁEM RUSINKIEM o języku polskim, który zmienia się wraz z nami. Jak? W cyklu EXTRA: Rewia, jej miłość! Witamy w Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej.