Horoskop codzienny
HOROSKOP VIVY!

Co czeka dziś znaki zodiaku? Oto Twój horoskop na środę!

Co wydarzy się 15.01.2020?

Redakcja VIVA! 15 stycznia 2020 05:35
Horoskop codzienny

Gwiazdy przewidują dość trudny dzień. Nagłe wahania nastroju, od euforii do apatii i rozdrażnienia, będą doskwierać większości znaków zodiaku. Z tego właśnie powodu, horoskop na 15.01.2020 zaleca przełożenie wszelkich odpowiedzialnych rozmów i transakcji finansowych. W miłości warto wykazać się kreatywnością.

HOROSKOP DZIENNY NA 15.01.2020: BARAN

Horoskop na środę przepowiada Baranom kłopoty. Chociaż niezależność w działaniu zazwyczaj sprawdzają się w Twoim przypadku, dzisiaj powinnaś zrezygnować ze spontanicznych ruchów. Skup się na tym, czego wymagają od Ciebie inni, a nie popełnisz błędu. Powstrzymaj się od niepewnych transakcji finansowych – ryzyko porażki jest zbyt duże.

HOROSKOP DZIENNY NA 15.01.2020: BYK

Osoby spod znaku Byka nie unikną dziś konfliktów i sporów. Negatywne emocje mogą kierować Tobą od samego rana, dlatego zwracaj szczególną uwagę na czyny i słowa. Bliska osoba poczuje się urażona nadmierną krytyką, a poprawna komunikacja w przyszłości może Cię wiele kosztować. Niektóre przedstawicielki znaku prawdopodobnie zdecydują się na daleką podróż.

HOROSKOP DZIENNY NA 15.01.2020: BLIŹNIĘTA

Horoskop na 15.01.2020 przewiduje dość spokojny dzień dla większości Bliźniąt. Warto jednak pamiętać, że nadmierny brak zaangażowania w bieżące sprawy może Ci zaszkodzić, zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym. Gwiazdy namawiają do rozważnych decyzji.

HOROSKOP DZIENNY NA 15.01.2020: RAK

Nie będziesz dziś narzekać na nudę. Poświęć czas na zaległe obowiązki służbowe, aby uniknąć prawdopodobnego konfliktu z przełożonymi. Im szybciej się z nich wywiążesz, tym szybciej rozpoczniesz nowy, zyskowny projekt. Brak wyrozumiałości wobec najbliższych może doprowadzić do nieprzyjemnych sporów. Pamiętaj, że udany związek oparty jest na kompromisach.

HOROSKOP DZIENNY NA 15.01.2020: LEW

Horoskop na środę doradza osobom spod znaku Lwa, aby dążyły dziś do równowagi emocjonalnej. Okaż więcej życzliwości otoczeniu – będziesz mogła liczyć na nieocenione wsparcie. Gwiazdy ostrzegają, że niepewna transakcja finansowa może Cię wpędzić w długi. Posłuchaj swojej intuicji, również w sprawach miłosnych.

HOROSKOP DZIENNY NA 15.01.2020: PANNA

Przed Tobą dość spokojny dzień. Prawdopodobnie spotkasz starych i niezawodnych przyjaciół, którzy zmotywują Cię do działań, których się obawiasz. Nie zmarnuj szansy na zmiany – los będzie po Twojej stronie. Samotne Panny mogą otrzymać zaskakującą propozycję…

HOROSKOP DZIENNY NA 15.01.2020: WAGA

Gwiazdy przewidują dość radosny dzień dla wszystkich Wag – prawdopodobnie uda Ci się rozwiązać problem, który od dawna Cię męczy. Nie będziesz również narzekać na stan finansów, a ostatnia inwestycja w końcu zacznie przynosić zysk. Romantyczne spotkanie z ukochaną osobą wzmocni relację miłosną.

HOROSKOP DZIENNY NA 15.01.2020: SKORPION

Horoskop na 15.01.2020 ostrzega, że nie powinnaś angażować się w projekty, których nie jesteś pewna. Ktoś może Cię oszukać, a przeoczenie kilku błędów, nawet tych pozornie nieistotnych, może Cię sporo kosztować. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY NA 15.01.2020: STRZELEC

Jeśli chodzi o osoby spod znaku Strzelca, nie powinny one oczekiwać znaczących zmian. Dzisiejszy dzień powinnaś poświęcić sobie – zadbaj o wygląd, styl i zdrowie. Ukochana osoba może Cię zaskoczyć spontanicznym zaplanowaniem podróży w nieznane. Nie odmawiaj.

HOROSKOP DZIENNY NA 15.01.2020: KOZIOROŻEC

Niestety, nie unikniesz dziś pewnych nieporozumień i zawirowań, zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym. Nie popełnisz błędu, jeśli wykażesz się sprytem. Rozczarowujące zachowanie bliskiej osoby może doprowadzić do kryzysu w związku.

HOROSKOP DZIENNY NA 15.01.2020: WODNIK

Horoskop na środę przypomina, że nie powinnaś na siłę zmieniać swoich zasad. Pomimo presji otoczenia, pozostań niezależna, na tyle, na ile możesz. Tylko w taki sposób uda Ci się osiągnąć wymarzony cel. Wieczorem koniecznie spotkaj się z ukochaną osobą. Szczera rozmowa podpowie, co możesz zrobić, aby Twoja relacja miłosna może być jeszcze lepsza.

HOROSKOP DZIENNY NA 15.01.2020: RYBY

Osoby spod znaku Ryb nie muszą obawiać się żadnych problemów i kłopotów. Jedynie zdrowie będzie wymagało większej uwagi. Nie przemęczaj się i nie zmuszaj się do działań, które pochłaniają cała Twoją energię. Samotne przedstawicielki znaku będą miały szansę na przywrócenie przyjemnych wspomnień. Być może nie wszystko stracone? 

Horoskop codzienny

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.