Horoskop codzienny
HOROSKOP VIVY!

Jak znaki zodiaku rozpoczną weekend? Oto Twój horoskop na sobotę!

Przepowiednia na 18.01.2020

Redakcja VIVA! 18 stycznia 2020 07:35
Horoskop codzienny

Gwiazdy namawiają znaki zodiaku do realizacji najśmielszych pomysłów. Nie warto marnować pozytywnej energii na drobiazgi. Dziś nawet ryzykowne działania mają szansę na duży sukces. Horoskop na 18.01.2020 przewiduje również udany dzień dla osób, które poszukują miłości.

HOROSKOP DZIENNY NA 18.01.2020: BARAN

Przed Tobą dzień pełen pozytywnych wrażeń! Spotkanie z przyjaciółmi wpłynie na Twoje samopoczucie, a trafne porady pomogą odnaleźć sposób na rozwiązanie męczącego problemu. Nie zapomnij jednak o obowiązkach domowych, jeśli nie chcesz urazić bliskiej osoby.

HOROSKOP DZIENNY NA 18.01.2020: BYK

Osoby spod znaku Byka nie będą dziś narzekać na nudę.  Kieruj się ustalonym harmonogramem, aby skupić się jedynie na tym, co najważniejsze. Gwiazdy nie wykluczają, że zdecydujesz się na inwestycję, która w przyszłości przyniesie dość spory zysk – o ile wykażesz się cierpliwością. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY NA 18.01.2020: BLIŹNIĘTA

Horoskop na sobotę namawia wszystkie Bliźnięta do odważnych decyzji. Nie popełnisz dziś żadnego błędu, a wręcz przeciwnie – nowe postanowienia zmienią Twoje życie na lesze. Jedynie życie osobiste może Cię martwić. Nie poddawaj się miłosnym prowokacjom.

HOROSKOP DZIENNY NA 18.01.2020: RAK

Gwiazdy ostrzegają, że osoby spod znaku Raka mogą dziś narzekać. Nie tylko na chwilowe kłopoty zawodowe, ale i na problemy w życiu miłosnym. Na szczęście, Twoje niezadowolenie nie potrwa długo. Poczujesz się lepiej, jeśli wykażesz się odrobiną zdrowego egoizmu. Skup się na sobie i swoich potrzebach, a szybko zrozumiesz, co możesz robić inaczej.

HOROSKOP DZIENNY NA 18.01.2020: LEW

Horoskop na 18.01.2020 podpowiada, że Lwy mogą liczyć na dość spokojny, ale udany dzień. Pomimo pozornej stagnacji w sprawach zawodowych, Twoja kariera nie stoi w miejscu. Bądź cierpliwa, a już wkrótce osiągniesz zamierzony cel. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY NA 18.01.2020: PANNA

Prawdopodobnie znajdziesz się dziś w tak nieprzewidywalnej sytuacji, że będziesz żałować wszystkiego, co zrobiłaś wcześniej. Gwiazdy nie wykluczają, że najbliżsi oskarżą Cię o błędy, których nie popełniłaś, a nieprzyjemna wymiana zdań wyprowadzi Cię z równowagi. Jeśli chcesz udowodnić, że to Ty masz rację w tym sporze, nie poddawaj się jednak negatywnym emocjom.

HOROSKOP DZIENNY NA 18.01.2020: WAGA

Horoskop na sobotę przewiduje, że Wagi skupią się dziś na... miłości! Stałe związki zaczną rozwijać się w najlepszym kierunku, a samotne przedstawicielki znaku poznają kogoś wyjątkowego. Nie rezygnuj z podróży służbowej, nawet jeśli nie jesteś pewna, czy ma sens. Tylko profesjonalne podejście do obowiązków zawodowych zagwarantuje Ci szansę na awans.

HOROSKOP DZIENNY NA 18.01.2020: SKORPION

Prawdopodobnie nie uda Ci się dziś zrelaksować, jednak Gwiazdy przekonują, że nieoczekiwana propozycja zawodowa warta będzie Twojego wysiłku. Niestety, nadmierne zaangażowanie w pracę może doprowadzić do kłótni z ukochaną osobą. Postaw na szczery dialog i kompromis.

HOROSKOP DZIENNY NA 18.01.2020: STRZELEC

Horoskop na 18.01.2020 obiecuje wspaniały dzień – w Twoim życiu nie zabraknie powodów do radości, więc nie będziesz zwracała uwagi na drobne nieporozumienia. Zaplanowane wcześniej podróże będą tak udane, jak nigdy dotąd. Jedynie zdrowie może Cię zawieść. Nie nadwerężaj swojego organizmu.

HOROSKOP DZIENNY NA 18.01.2020: KOZIOROŻEC

Gwiazdy nie przewidują znaczących zmian w Twoim życiu. To doskonały dzień na relaks w gronie najbliższych i przyajciół. Niewykluczone, że będziesz miała szansę na udaną inwestycję. Ukochana osoba może zaskoczyć Cię przyjemną niespodzianką.

HOROSKOP DZIENNY NA 18.01.2020: WODNIK

Horoskop na 18.01.2020 podpowiada, że osoby spod znaku Wodnika powinny opanować emocje, szczególnie te negatywne. Nagłe zmiany nastroju nie wpłyną dobrze na komunikację z otoczeniem, a krytyczne myśli nie pozwolą na osiągnięcie celu. Bądź cierpliwa – już wkrótce wszystko powróci do normy. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY NA 18.01.2020: RYBY

Gwiazdy przepowiadają Rybom dość trudny dzień. Jeśli nie powstrzymasz sarkazmu i narastającej irytacji, nie będziesz mogła liczyć na wsparcie bliskich przyjaciół. Również sprawy miłosne mogą Cię dziś męczyć. Bezpodstawne oskarżenia nie wpłyną dobrze na relację z osobą, którą kochasz. 

Horoskop codzienny

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.