Horoskop codzienny
HOROSKOP VIVY!

Jak znaki zodiaku zakończą tydzień? Oto Twój horoskop na niedzielę!

Przepowiednia na 02.02.2020

Redakcja VIVA! 2 lutego 2020 08:35
Horoskop codzienny

Gwiazdy przewidują dość spokojny dzień dla większości znaków zodiaku. Warto poświęcić czas na przyjemne hobby, zająć się rozwojem swoich zainteresowań, albo po prostu spotkać się z przyjaciółmi i najbliższymi. Horoskop na 02.02.2020 nie przepowiada znacznych zmian w sprawach miłosnych.

HOROSKOP DZIENNY NA 02.02.2020: BARAN

Gwiazdy przewidują dość spokojny, a nawet nieco nudny dzień dla osób spod znaku Barana. Pomimo, że Twoje życie zawodowe wymaga rewolucji, nie jest to dobry czas na zmiany. Musisz przemyśleć jeszcze kilka spraw. Ukochana osoba może Cię rozczarować, ale unikaj bezpodstawnej krytyki. Tylko w ten sposób unikniesz nieprzyjemnej kłótni.

HOROSKOP DZIENNY NA 02.02.2020: BYK

Horoskop na niedzielę przewiduje zaskakująco szybkie rozwiązanie jakiegoś długotrwałego i złożonego problemu. Nie bądź dziś zbyt ufna, szczególnie w sprawach finansowych – ryzyko błędu jest zbyt duże. Gwiazdy namawiają do relaksu, szczególnie jeśli czujesz się przemęczona. Zdrowie może Cię zawieść w najmniej odpowiedzialnym momencie.

HOROSKOP DZIENNY NA 02.02.2020: BLIŹNIĘTA

Gwiazdy nie wykluczają, że niektóre osoby spod znaku Bliźniąt zmienią swój punkt widzenia pod wpływem innych osób. Taka decyzja może mieć pozytywny wpływ na Twoje życie, o ile zachowasz rozsądek. Niedzielny horoskop namawia do pracy nad relacją miłosną. Jest to niezbędne, jeśli zależy Ci na ukochanej osobie.

HOROSKOP DZIENNY NA 02.02.2020: RAK

Prawdopodobnie zrozumiesz, że ostatnio marnujesz swój cenny czas. Przeanalizuj swoje działania i ustal priorytety, inaczej popełnisz błąd i poniesiesz nieprzyjemne konsekwencje. Gwiazdy namawiają do zwrócenia szczególnej uwagi na stan zdrowia – nawet najdrobniejsza infekcja może Cię pozbawić energii na wiele tygodni. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY NA 02.02.2020: LEW

Gwiazdy nie wykluczają, że podejmiesz dziś poważną decyzję zawodową. W przypadku poważnych wątpliwości, koniecznie poproś o poradę osobę, której ufasz – nie zawiedzie Cię. Horoskop namawia wszystkie Lwy do odpoczynku. Nadchodzący tydzień może być zbyt intensywny.

HOROSKOP DZIENNY NA 02.02.2020: PANNA

Horoskop na 02.02.2020 przewiduje spokojny dzień dla przedstawicielek znaku. Otrzymasz to, na czym Ci zależy, jeśli szczerze opowiesz o swoich potrzebach i pragnieniach. W miłości unikaj bezpodstawnej zazdrości. Ukochana osoba nie zrozumie Twoich emocji.

HOROSKOP DZIENNY NA 02.02.2020: WAGA

Przed Tobą cicha, spokojna niedziela. Unikaj wszelkich transakcji finansowych, ponieważ istnieje wysokie ryzyko oszustwa. Poświęć też więcej czasu sobie i nie zaniedbuj samopoczucia – jeśli wydaje Ci się, że Twój organizm wyraźnie prosi o odpoczynek, zaufaj tym podpowiedziom. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY NA 02.02.2020: SKORPION

Skorpiony nie będą dziś narzekać! Gwiazdy przewidują, że prawie wszystko Ci się uda – pozbędziesz się problemów, które Cię męczą od jakiegoś czasu i złagodzisz konflikt, który negatywnie wpływał na Twoje życie osobiste. Jedynie sprawy finansowe mogą wymknąć się spod Twojej kontroli. Wieczorem koniecznie spotkaj się z bliską osobą.

HOROSKOP DZIENNY NA 02.02.2020: STRZELEC

Twoja cierpliwość będzie dziś wystawiona na próbę, jednak postaraj się nie okazywać zbyt wielu negatywnych emocji. Niestety, wszystko, co powiesz, w końcu obróci się przeciwko Tobie. Bliska osoba może poprosić o szczerą poradę. Nie narzucaj swojego zdania w sprawach, które są Ci obce.

HOROSKOP DZIENNY NA 02.02.2020: KOZIOROŻEC

Horoskop na niedzielę przewiduje, że osoby spod znaku Koziorożca mają szansę na spory sukces, o ile nie będą upierać się przy swoim. Posłuchaj porad bardziej doświadczonych osób – niewykluczone, że sprawdzą się lepiej niż Twoje pomysły. Gwiazdy nie wykluczają, że ukochana osoba spełni jedno z Twoich marzeń.

HOROSKOP DZIENNY NA 02.02.2020: WODNIK

Wodniki muszą dziś odpocząć. Przemęczenie po trudnym tygodniu pracy może zniszczyć Twoje plany na niedzielę – prawdopodobnie doprowadzi to do kłótni z ukochaną osobą. Pomimo napiętej atmosfery dnia, postaraj się zrelaksować w najprzyjemniejszy dla siebie sposób.

HOROSKOP DZIENNY NA 02.02.2020: RYBY

Gwiazdy podpowiadają, że nawet nieprzyjemne doświadczenia są bardzo przydatne, jeśli chodzi o Twoją przyszłość. Już wkrótce przekonasz się, jak wiele zmieni się w Twoim życiu, jeśli w odpowiedni sposób wykorzystasz nabyte umiejętności. W Twoim związku miłosnym nie zabraknie harmonii. 

Horoskop codzienny

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA KRUPIŃSKA-KARPIEL – Ma urodę, udane dzieci, kochającego męża, wymarzoną pracę. Kobieta idealna? KATARZYNA GRONIEC w wieku 20 lat była gwiazdą legendarnego „Metra”. Jak teraz wygląda jej życie? NIKODEM SKOTARCZAK – Nikoś, najsłynniejszy gangster PRL, został legendą już za życia... Pasjonująca rozmowa Z MICHAŁEM RUSINKIEM o języku polskim, który zmienia się wraz z nami. Jak? W cyklu EXTRA: Rewia, jej miłość! Witamy w Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej.