Horoskop codzienny
HOROSKOP VIVY!

Znaki zodiaku czeka intensywny dzień. Sprawdź swój horoskop na poniedziałek

Przepowiednia na 23.03.2020

Redakcja VIVA! 23 marca 2020 07:16
Horoskop codzienny

Horoskop 2020 na 23.03 przepowiada dość burzliwy dzień dla większości znaków zodiaku. Drażliwość, irytacja i negatywne emocje mogą przeważać, dlatego Gwiazdy polecają odłożenie wszelkich poważnych decyzji na inny termin.

DZIENNY HOROSKOP NA PONIEDZIAŁEK 23.03: BARAN

Osoby spod znaku Baran będą musiały wykazać się wytrwałością. Jeśli nie poddasz się negatywnym emocjom, z pewnością uda Ci rozwiązać męczący Cię problem. Gwiazdy nie wykluczają, że ktoś zaoferuje Ci nową inwestycję – nie zgadzaj się, jeśli nie jest to zaufana osoba.

DZIENNY HOROSKOP NA PONIEDZIAŁEK 23.03: BYK

Przed Tobą dość chaotyczny dzień, pełen nieoczekiwanych wydarzeń. Niestety, nie unikniesz kłótni i sporów z otoczeniem, dlatego zwróć większą uwagę na swoje słowa. Nieprzemyślane zarzuty obrócą się przeciwko Tobie. W miłości bez zmian.

DZIENNY HOROSKOP NA PONIEDZIAŁEK 23.03: BLIŹNIĘTA

Horoskop na poniedziałek przewiduje, że osoby spod znaku Bliźniąt skoncentrują się dzisiaj na swoim życiu uczuciowym, a nie zawodowym. Gwiazdy namawiają samotne przedstawicielki znaku do odważnych wyznań miłosnych.

DZIENNY HOROSKOP NA PONIEDZIAŁEK 23.03: RAK

Prawdopodobnie otrzymasz propozycję zawodową, która pozwoli Ci na szybszy rozwój kariery. Zanim podejmiesz ostateczną decyzję, przeanalizuj różne możliwości. Nie popełnisz błędu, jeśli realnie ocenisz swoje umiejętności. W miłości bez zmian.

DZIENNY HOROSKOP NA PONIEDZIAŁEK 23.03: LEW

Horoskop na 23.03.2020 przewiduje dość spokojny, ale jednocześnie trudny dzień. Nadmiar obowiązków służbowych może Cię skłaniać do zmian, jednak Gwiazdy podpowiadają, że nie powinnaś działać pod wpływem emocji. Również sprawy prywatne bedą dziś źródłem kłopotów.

DZIENNY HOROSKOP NA PONIEDZIAŁEK 23.03: PANNA

Osoby spod znaku Panny w pełni poświęcą się pracy i działaniom, które przybliżą upragniony awans. Postaraj się jednak zachować równowagę między życiem zawodowym a prywatnym, aby nie doprowadzić do przykrych konsekwencji miłosnych.

DZIENNY HOROSKOP NA PONIEDZIAŁEK 23.03: WAGA

Gwiazdy przewidują, że wydarzenia dzisiejszego dnia mogą Cię zaskoczyć. O ile w życiu zawodowym wszystko potoczy się po Twojej myśli, o tyle sprawy rodzinne mogą doprowadzić do poważnego konfliktu z najbliższymi. Powstrzymaj krytyczne opinie, aby nie urazić ukochanej osoby.

DZIENNY HOROSKOP NA PONIEDZIAŁEK 23.03: SKORPION

Horoskop na poniedziałek przewiduje, że osoby spod znaku Skorpiona podejmą dziś pewne wyzwanie. Gwiazdy nie zdradzają, co to może być, ale podpowiadają, że końcowy rezultat zmieni Twoje życie na lepsze. Los będzie Ci dziś sprzyjał.

DZIENNY HOROSKOP NA PONIEDZIAŁEK 23.03: STRZELEC

Gwiazdy nie przewidują żadnych wydarzeń, które mogłyby wpłynąć na Twoje życie w najbliższym czasie. Z tego powodu powinnaś skupić się na rzeczach, które sprawiają Ci przyjemność – im bardziej się zrelaksujesz, tym lepsze osiągniesz wyniki w każdej dziedzinie swojego życia.

DZIENNY HOROSKOP NA PONIEDZIAŁEK 23.03: KOZIOROŻEC

Osoby spod znaku koziorożca powinny przygotować się na dość kłopotliwy i męczący dzień. Niewykluczone, że rutynowe obowiązki skłonią Cię do pewnych przemyśleń, jednak nie jest to dobry czas na ostateczne decyzje. W miłości bez zmian.

DZIENNY HOROSKOP NA PONIEDZIAŁEK 23.03: WODNIK

Horoskop na poniedziałek namawia wszystkie Wodniki do powstrzymania niektórych emocji. Pomimo nadmiaru energii, Twoje dzisiejsze działania nie powinny wykraczać poza ustalone wcześniej granice. Samotne przedstawicielki znaku prawdopodobnie dowiedzą się, kto walczy o ich serce.

DZIENNY HOROSKOP NA PONIEDZIAŁEK 23.03: RYBY

Gwiazdy podpowiadają, że dzisiaj powinnaś skupić się jedynie na najpilniejszych obowiązkach służbowych – wszystko inne może poczekać. Nawet najmniejszy błąd może doprowadzić do poważnych konsekwencji. Horoskop wskazuje również, że sprawy miłosne zaczną układać się po Twojej myśli. 

Horoskop codzienny

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.