Horoskop codzienny
HOROSKOP VIVY!

Co czeka Twój znak zodiaku? Sprawdź swój horoskop na piątek!

Co wydarzy się 10.01.2020?

Redakcja VIVA! 10 stycznia 2020 06:25
Horoskop codzienny

Horoskop na 10.01.2020 ostrzega znaki zodiaku, że mogą mieć trudności w komunikacji z innymi. Gwiazdy wpłyną dziś na tendencję do wszelkiego rodzaju sporów. Aby dzień upłynął w bardziej spokojnej atmosferze, warto powstrzymać się od krytyki, nawet słusznej. Niektóre relacje miłosne nie wytrzymają tej próby.

HOROSKOP DZIENNY NA 10.01.2020: BARAN

Horoskop na piątek obiecuje Baranom dość udany dzień. Prawdopodobnie uda Ci się zaangażować w jeden z istotnych dla Twojej kariery projektów, jednak uważaj na rywali i spiski za Twoimi plecami. Gwiazdy nie wykluczają, że możesz znaleźć się w nieprzyjemnej sytuacji. Szczera rozmowa z bliską osobą podpowie Ci najlepsze rozwiązanie.

HOROSKOP DZIENNY NA 10.01.2020: BYK

Przed Tobą spokojny dzień. Horoskop na 10.01.2020 nie przewiduje dziś żadnych istotnych zmian, które mogłyby wpłynąć na Twoje życie. W Twojej relacji miłosnej w końcu zagości harmonia, a ukochana osoba potraktuje Cię z niespotykaną czułością.

HOROSKOP DZIENNY NA 10.01.2020: BLIŹNIĘTA

Nie poddawaj się melancholii i negatywnym myślom! Pomimo złego samopoczucia, postaraj się uwierzyć w siebie i swoje możliwości. Twoja pewność siebie to klucz do rozwoju zawodowego. Samotne Bliźnięta mają dziś szansę na duże zmiany w życiu osobistym. Warto jednak pamiętać, że tylko odważne działania doprowadzą Cię do celu.

HOROSKOP DZIENNY NA 10.01.2020: RAK

Horoskop na piątek przewiduje, że z powodzeniem unikniesz dziś nieprzyjemnych sporów, kłótni i sprzeczek. Im spokojniej zareagujesz na zarzuty otoczenia, tym lepiej. Gwiazdy ostrzegają, że sprawy miłosne mogą wymagać natychmiastowego działania. Ukochana osoba może poczuć się osamotniona.

HOROSKOP DZIENNY NA 10.01.2020: LEW

Prawdopodobnie znajdziesz się dziś w centrum uwagi – nieporozumienie, wywołane brakiem poprawnej komunikacji, może mieć nieprzewidywalne konsekwencje. Nie powinnaś się tego obawiać, ponieważ Twoje pomysły okażą się skuteczne i przydatne. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY NA 10.01.2020: PANNA

Osoby spod znaku Panny będą musiały zdać sobie sprawę z błędów przeszłości, aby odnaleźć wyjście z trudnych sytuacji. Postaraj się zamienić słowo „chcę” na słowo „muszę”, a poradzisz sobie z każdym problemem. Wieczorem koniecznie spotkaj się z ukochaną osobą.

HOROSKOP DZIENNY NA 10.01.2020: WAGA

Horoskop na piątek ostrzega, że Wagi mogą dziś ulegać złudzeniom. Jeśli aktywnie zabierzesz się do wykonywania swoich obowiązków, chaos i nieporządek znikną, a Ty odzyskasz szansę na awans lub nagrodę. To wspaniały dzień na kreatywną pracę. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY NA 10.01.2020: SKORPION

Przed Tobą bardzo spokojny, a nawet nieco leniwy dzień. Wykorzystaj nadmiar wolnego czasu i porządnie się zrelaksuj, szczególnie jeśli ostatnio czułaś się przemęczona. Już wkrótce powrócisz do typowego dla Ciebie trybu dnia... Niektóre osoby spod znaku Skorpiona będą miały udaną podróż.

HOROSKOP DZIENNY NA 10.01.2020: STRZELEC

Horoskop na 10.01.2020 nie wyklucza, że spełnisz dziś jedno ze swoich pragnień. Jakie? O tym przekonasz się szybciej, niż myślisz. Gwiazdy ostrzegają przed nieporozumieniami w sprawach miłosnych. Twoje dążenie do ideału może zrujnować związek.

HOROSKOP DZIENNY NA 10.01.2020: KOZIOROŻEC

Osoby spod znaku Koziorożca powinny dziś wyznaczyć priorytety i mocno się ich trzymać. Nie poddawaj się manipulacji innych, ale dąż do osiągnięcia swojego celu – tylko w ten sposób udowodnisz swój profesjonalizm. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY NA 10.01.2020: WODNIK

Horoskop na piątek będzie skłaniał Wodniki do wielkich podsumowań. Prawdopodobnie zdecydujesz się na ciekawe zmiany w swoim życiu – nie obawiaj się odważnych decyzji, ponieważ los jest po Twojej stronie. Unikaj jedynie nieprzemyślanych inwestycji finansowych. Śmiałe pomysły staną się rzeczywistością, jeśli pozostaniesz wierna swoim zasadom.

HOROSKOP DZIENNY NA 10.01.2020: RYBY

Przed Tobą dzień pełen przyjemnych wydarzeń i zachwycających niespodzianek! Pozytywne emocje zmotywują Cię do działania, dlatego wywiążesz się ze wszystkiego, co zaplanowałaś na dzisiejszy dzień. Wieczorne spotkanie z przyjaciółmi upłynie w cudownej atmosferze, podobnie jak romantyczna randka z ukochaną osobą. 

Horoskop, 2020
Fot. stock.adobe.com

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.