Horoskop codzienny
HOROSKOP VIVY!

Jak znaki zodiaku zakończa tydzień? Oto Twój horoskop na piątek!

Co wydarzy się 21.02.2020?

Redakcja VIVA! 21 lutego 2020 07:25
Horoskop codzienny

Horoskop na 21.02.2020 ostrzega, że nie jest to najlepszy dzień na odpowiedzialne, przyszłościowe decyzje. Znaki zodiaku nie będą skupione na swoich obowiązkach, co może obrócić się przeciwko nim. Gwiazdy podpowiadają jednak, że taka atmosfera dnia sprzyja rozwijaniu relacji z najbliższymi - rodziną, przyjaciółmi i ukochaną osobą.

HOROSKOP DZIENNY NA 21.02.2020: BARAN

Gwiazdy ostrzegają, że osoby spod znaku Barana powinny powstrzymać się od podejmowania błyskawicznych decyzji, nawet jeśli to od nich wiele zależy w ich życiu. Okoliczności w ciągu dnia mogą się zmieniać, więc bądź cierpliwa i obserwuj otoczenie. Nieporozumienia na tle finansowym mogą doprowadzić do kryzysu w relacji miłosnej.

HOROSKOP DZIENNY NA 21.02.2020: BYK

Horoskop na piątek przewiduje spokojny i dość przyjemny dzień dla wszystkich Byków. Gwiazdy nie wykluczają nieoczekiwanych propozycji zawodowych, które mogą przynieść satysfakcjonujący zysk. Również sprawy miłosne zaczną układać się po Twojej myśli.

HOROSKOP DZIENNY NA 21.02.2020: BLIŹNIĘTA

Przed Tobą dość trudny dzień, dlatego za wszelką cenę postaraj się opanować nadmierne emocje. Spory i konflikty będą miały negatywny wpływ na Twoje życie, zwłaszcza jeśli powiesz o kilka nieprzemyślanych słów za dużo. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY NA 21.02.2020: RAK

Prawdopodobnie będziesz musiała udowodnić, jak wiele potrafisz – nie ograniczaj się do minimum. Im bardziej się postarasz, tym szybciej osiągniesz upragniony cel. W Twojej relacji miłosnej zagości dziś harmonia. Wykorzystaj to, aby poprawić związek z bliską osobą.

HOROSKOP DZIENNY NA 21.02.2020: LEW

Horoskop na 21.02.2020 podpowiada wszystkim osobom spod znaku Lwa, że jest to doskonały dzień na planowanie i wyznaczanie celu na najbliższą przyszłość. Najważniejsze – nie słuchaj porad innych, ale zaufaj swojej intuicji. Na pewno Cię nie zawiedzie. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY NA 21.02.2020: PANNA

Nie będzie to łatwy dzień pod względem zawodowym. Bądź jednak wytrwała i powściągliwa w swoich opiniach, w przeciwnym razie tylko pogorszysz swoją sytuację. Odpowiednie podejście pozwoli Ci pokonać wszelkie trudności. Gwiazdy nie przewidują zmian w Twoim życiu osobistym.

HOROSKOP DZIENNY NA 21.02.2020: WAGA

Pomimo dość napiętej atmosfery dnia, nie zmieniaj swoich planów. Horoskop na 21.02.2020 ostrzega, że w żadnym wypadku nie powinnaś dziś działać wbrew sobie – decyzje, podjęte pod wpływem nacisku otoczenia, mogą mieć dla Ciebie nieprzewidywalny skutek. Wieczór najlepiej spędzić w kręgu rodzinnym.

HOROSKOP DZIENNY NA 21.02.2020: SKORPION

Gwiazdy nie wykluczają, że osoby spod znaku Skorpiona zaczną zastanawiać się nad wprowadzeniem radykalnych zmian w swoje życie. Warto jednak pamiętać, że los szykuje wiele niespodzianek... Twoja relacja miłosna rozkwitnie, jeśli zdecydujesz się na kompromis.

HOROSKOP DZIENNY NA 21.02.2020: STRZELEC

Horoskop na piątek podpowiada, że jest to doskonały dzień na wszelkie działania, związane z inwestycjami finansowymi. W tym temacie wszystko ułoży się doskonale – w przeciwieństwie do spraw osobistych. prawdopodobnie nie unikniesz nieprzyjemnej wymiany zdań z bliską osobą.

HOROSKOP DZIENNY NA 21.02.2020: KOZIOROŻEC

Horoskop na piątek ostrzega –  nie bądź dziś zbyt łatwowierna i naiwna, jeśli nie chcesz stracić tego, na co tak długo pracowałaś. Niestety, nie wszyscy będą wobec Ciebie szczerzy. Jedynie najbliższe, i naprawdę zafane osoby Cię dziś nie zawiodą.

HOROSKOP DZIENNY NA 21.02.2020: WODNIK

Horoskop przepowiada większości Wodników wspaniały dzień. Nie obawiaj się odważnych decyzji – im bardziej będziesz pewna siebie, tym lepiej na tym wyjdziesz. Samotne przedstawicielki znaku będą miały szansę na rozwój przyszłościowej znajomości.

HOROSKOP DZIENNY NA 21.02.2020: RYBY

Pomimo dość spokojnej atmosfery dnia, nie będziesz dziś w najlepszym nastroju. Skup się jedynie na najważniejszych obowiązkach, a resztę dnia poświęć na relaks. Gwiazdy nie przewidują znaczących zmian w Twoim życiu osobistym. 

Horoskop codzienny

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.