Horoskop codzienny
HOROSKOP VIVY!

Co czeka znaki zodiaku? Oto Twój horoskop na czwartek!

Przepowiednia na 13.02.2020

Redakcja VIVA! 13 lutego 2020 06:35
Horoskop codzienny

Horoskop na 13.02.2020 nalega: znaki zodiaku nie mogą odkładać pilnych spraw na później. Tylko uczciwe podejście do obowiązków przybliży je do sukcesu, zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Gwiazdy sugerują również, że jest to doskonały dzień na wszelkie sprawy, związane ze zdrowiem.

HOROSKOP DZIENNY NA 13.02.2020: BARAN

Horoskop na czwartek przewiduje, że osoby spod znaku Barana nie będą narzekać na dzisiejszy dzień. Niektóre przedstawicielki znaku będą miały szansę na szybszy awans, o ile przełożeni docenią ich zaangażowanie. Gwiazdy nie wykluczają jednak, że konieczny będzie powrót do starych projektów. W sprawach miłosnych warto zachować rozwagę. Nie decyduj się na rzeczy, których nie jesteś pewna.

HOROSKOP DZIENNY NA 13.02.2020: BYK

Przed Tobą bardzo twórczy dzień – prawdopodobnie zaangażujesz się w zupełnie nowe dla Ciebie obowiązki, i zainspirujesz innych do podobnego działania. Horoskop nie wyklucza też powodzenia w sprawach finansowych. Jeśli nie zaniedbasz potrzeb najbliższych, nie będziesz musiała się z tego tłumaczyć.

HOROSKOP DZIENNY NA 13.02.2020: BLIŹNIĘTA

Gwiazdy przewidują dość trudny czwartek dla wszystkich Bliźniąt. Niezaplanowane zadania wpłyną na Twój rozkład dnia, przez co ryzykujesz pogrążenie się w chaosie. Możesz być jednak pewna, że napięta atmosfera w pracy nie odbije się na Twoim życiu osobistym.

HOROSKOP DZIENNY NA 13.02.2020: RAK

Horoskop na 13.02.2020 przewiduje, że skupisz się dziś wyłącznie na relacji z ukochaną osobą. Szczera rozmowa pozwoli na ułożenie pewnych spraw. Uważaj jednak, ponieważ Twoje roztargnienie może odbić się na obowiązkach służbowych, a nie jest to najlepszy czas na błędy.

HOROSKOP DZIENNY NA 13.02.2020: LEW

Twoje działania pomogą Ci osiągnąć sukces, jednak musisz być przygotowana na niespodziewaną zawiść otoczenia. Jeśli chcesz uniknąć nieprzyjemnych nieporozumień, opanuj emocje i nie wdawaj się w żadne spory. Gwiazdy nie przewidują znaczących zmian w Twoim życiu osobistym.

HOROSKOP DZIENNY NA 13.02.2020: PANNA

Horoskop na czwartek przewiduje, że niektóre osoby spod znaku Panny otrzymają dziś propozycję wyjątkowej współpracy. Zanim podejmiesz ostateczną decyzję, rozważ inne możliwości rozwoju kariery. Niewykluczone, że uda Ci się zaangażować w coś lepszego. Ukochana osoba może skrytykować Twoje podejście do waszej relacji miłosnej.

HOROSKOP DZIENNY NA 13.02.2020: WAGA

Przed Tobą spokojny i nieco leniwy dzień, pomimo dość napiętej atmosfery. Niestety, Gwiazdy nie przewidują żadnych wydarzeń, które mogłyby pozytywnie wpłynąć na Twoje życie zawodowe. Bądź cierpliwa, a osiągniesz wymarzony cel. Również sprawy miłosne nie wymagają dziś pośpiechu.

HOROSKOP DZIENNY NA 13.02.2020: SKORPION

Niektóre przedstawicielki znaku Skorpiona zdecydują się dziś na poważne zmiany, zarówno w pracy, jak i w życiu osobistym. Los będzie Ci sprzyjał, dlatego nie obawiaj się odważnych decyzji – ryzyko błędu jest minimalne.

HOROSKOP DZIENNY NA 13.02.2020: STRZELEC

Horoskop na 13.02.2020 zachęca wszystkie Strzelce do odpoczynku. Twoje samopoczucie będzie miało wielki wpływ na rozwój wydarzeń, dlatego powinnaś zadbać o relaks i swoje zdrowie. Bliska osoba chętnie okaże swoje wsparcie. Twój związek będzie bardziej harmonijny, jeśli odważysz się na szczerą rozmowę.

HOROSKOP DZIENNY NA 13.02.2020: KOZIOROŻEC

Będziesz musiała wykazać się odpowiedzialnością i aktywnością, aby zrealizować krótko i długoterminowe cele. Pamiętaj, że im bardziej będziesz kreatywna, tym lepsze wrażenie wywrzesz na przełożonych i rywalach. Gwiazdy nie wykluczają pilnych transakcji finansowych, które mogą nadszarpnąć twój budżet. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY NA 13.02.2020: WODNIK

Osoby spod znaku Wodnika nie będą narzekać na brak pozytywnego nastawienia. Prawdopodobnie zaangażujesz się w kilka nowych projektów, jednak zanim to zrobisz, przeanalizuj swoje możliwości – w wyniku pośpiechu możesz popełnić kilka błędów. Sprawy finansowe przestaną Cię dziś martwić. Ukochana osoba może liczyć na przysługę, której nie będziesz mogła sprostać.

HOROSKOP DZIENNY NA 13.02.2020: RYBY

Horoskop na czwartek zachęca wszystkie Ryby do aktywnej pracy. Im bardziej się przyłożysz do swoich zadań, tym szybciej wywiążesz się ze wszystkich zaległych obowiązków. Jedyne ostrzeżenie Gwiazd – nie pozwól, aby ktokolwiek kierował Twoim czasem. W miłości bez zmian. 

Horoskop codzienny

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.