Jaki jest Twój znak zodiaku?

Redakcja VIVA! 1 lutego 2020 17:45

Co wydarzy się w Twoim życiu w nadchodzącym miesiącu? Ten horoskop podpowie, co powinnaś wiedzieć! Czy ominą Cię kłopoty miłosne? Być może zdecydujesz się na zupełnie nieoczekiwane zmiany w swoim życiu? Albo postanowisz działać w nieznany Ci dotąd sposób? Luty niesie za sobą wiele możliwości! Sprawdź swój znak zodiaku i przekonaj się, co wróżą karty Tarota... 

1/12
baran horoskop
Copyright @
1/12

BARAN

Twoja karta: Dwójka Mieczy

Karta sugeruje, że w nadchodzącym miesiącu powinnaś zaufać swojej intuicji, posłuchać podpowiedzi podświadomości, skupić się na uczuciach i przeczuciach. W przypadku poważnych problemów, warto poprosić o poradę kogoś, kto zawsze Cię wspiera. Aby powstało coś nowego, musisz odpuścić stare.

2/12
byk horoskop
Copyright @
2/12

BYK

Twoja karta: Rycerz Kijów

Karta mówi o nowych możliwościach, które pojawią się w Twoim życiu. Powinnaś panować nad emocjami, szczególnie w nieoczekiwanych sytuacjach. Jeśli chodzi o Twoje życie osobiste, znajdziesz się w centrum uwagi. Być może otrzymasz propozycję, na którą czekasz od dawna.

3/12
bliźnięta horoskop
Copyright @
3/12

BLIŹNIĘTA

Twoja karta: Szóstka Kijów

Osoby spod znaku Bliźniąt rozpoczną nowy miesiąc w doskonałym humorze. Nie odmawiaj sobie żadnej przyjemności, zadbaj o swój komfort psychiczny i fizyczny. Karty nie wykluczają, że otrzymasz ciekawą propozycję współpracy. Warto skorzystać z tej okazji.

4/12
rak horoskop
Copyright @
4/12

RAK

Twoja karta: Czwórka Monet

W nadchodzącym miesiącu powinnaś oszczędzać – energię, czas i pieniądze. Kłopoty w miejscu pracy mogą Cię zniechęcać, ale Twoje doświadczenie nie pozwoli Ci zrezygnować z celu. częste rozmowy z najbliższymi sprawią, że luty będzie zdecydowanie bardziej udany.

5/12
lew horoskop
Copyright @
5/12

LEW

Twoja karta: Król Kijów

Nie będziesz narzekać na nudę. Najważniejsza porada Gwiazd: nie rezygnuj ze swojego celu i nie pozwól, aby cokolwiek Cię rozpraszało. Produktywność to Twój klucz do sukcesu. W miłości wszystko potoczy się tak szybko, jak to tylko możliwe. Nie jest to dobry czas na negocjacje.

6/12
panna horoskop
Copyright @
6/12

PANNA

Twoja karta: Trójka Pucharów

W tym miesiącu musisz uważać na to, co mówisz – karty ostrzegają, że Twoje poglądy będą błędnie interpretowane przez osoby trzecie. Nie angażuj się też w wątpliwe inwestycje finansowe, ponieważ ryzyko porażki jest zbyt duże. W miłości nadszedł czas na kolejny krok.

7/12
waga horoskop
Copyright @
7/12

WAGA

Twoja karta: Królowa Mieczy

O ile nie będziesz narzekać w tym miesiącu na pracę, o tyle Twoje życie osobiste może być źródłem wielu nieporozumień. Postaraj się być bardziej tolerancyjna wobec słabości ukochanej osoby, inaczej nie unikniesz poważnych kłótni. Nie jest to też dobry czas na inwestycje finansowe.

8/12
skorpion horoskop
Copyright @
8/12

SKORPION

Twoja karta: As Mieczy

Przed Tobą dość produktywny miesiąc. Gwiazdy nie wykluczają, że nawet najprostsze decyzje mogą mieć znaczny wpływ na Twój rozwój zawodowy i osobisty. Musisz działać szybko, inaczej stracisz szansę na sukces. Sprawy miłosne również będą układać się po Twojej myśli.

9/12
strzelec horoskop
Copyright @
9/12

STRZELEC

Twoja karta: Dziesiątka Kijów

Karty przepowiadają, że w nadchodzącym miesiącu skupisz się na sprawach osobistych. Nie przegap szansy na spełnienie jednego z największych pragnień – może to być zakup nieruchomości, zmiana pracy, albo poważna decyzja miłosna. Los będzie Ci sprzyjał.

10/12
koziorożec horoskop
Copyright @
10/12

KOZIOROŻEC

Twoja karta: Piątka Mieczy

Osoby spod znaku Koziorożca muszą opanować negatywne emocje, inaczej nieświadomie przeleją nagromadzoną agresję na najbliższych. Takie postępowanie może mieć fatalne skutki. Dobry nastrój i chęć do działania powrócą dopiero pod koniec miesiąca.

11/12
wodnik horoskop
Copyright @
11/12

WODNIK

Twoja karta: Trójka Monet

Niestety nie unikniesz w tym miesiącu rozczarowania, ponieważ bliska osoba zawiedzie Twoje oczekiwania. Z tego powodu postanowisz działać samodzielnie, i prawdopodobnie będzie to najlepsze rozwiązanie. Nie rezygnuj z nowych, nieznanych Ci rzeczy. Los szykuje dla Ciebie niespodziankę.

12/12
ryby horoskop
Copyright @
12/12

RYBY

Twoja karta: Szóstka Mieczy

Prawdopodobnie będziesz chciała wypróbować wszystko, co niezwykłe. Na początek spróbuj odejść od codziennej rutyny, aby zrozumieć, czy to Ci odpowiada. Karty przewidują wyjątkowo korzystny czas pod względem finansowym. Również sprawy miłosne nie sprawią Ci kłopotów.

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.