Co czeka Twój znak zodiaku?

Redakcja VIVA! 29 lutego 2020 19:45

Być może poszukujesz odpowiedzi na męczące Cię od dawna pytania? Nie jesteś w stanie określić, czy podjęłaś dobrą decyzję, czy jednak nie? Jesteś ciekawa, co wydarzy się w Twoim życiu w nadchodzącym miesiącu? Odpowiedź znajdziesz w tym horoskopie na marzec 2020! Sprawdź swój znak zodiaku i przekonaj się, co wróżą karty Tarota...

1/12
baran horoskop
Copyright @
1/12

BARAN

Twoja karta: Dziesiątka Mieczy

Przed Tobą doskonały miesiąc na „posprzątanie” przestrzeni życiowej. To okazja do pozbycia się dawnych nawyków i przygotowanie się do zupełnie nowych doświadczeń. Zmiany obejmą zarówno Twoje życie zawodowe, jak i miłosne. Będzie się działo!

2/12
byk horoskop
Copyright @
2/12

BYK

Twoja karta: Rycerz Mieczy

Opanuj swoje emocje, a szybko odnajdziesz rozwiązanie nawet najtrudniejszych problemów. Gwiazdy podpowiadają, że spontanicznie podjęte decyzje będą w tym miesiącu skuteczniejsze niż szczegółowa analiza każdego kroku. Niektóre Byki zakończą dawną relację miłosną.

3/12
bliźnięta horoskop
Copyright @
3/12

BLIŹNIĘTA

Twoja karta: Siódemka Kijów

Przed Tobą dość szczęśliwy miesiąc. Los będzie Ci sprzyjał, a zaostrzona intuicja uchroni przed poważnymi błędami. To dobry czas na podjęcie ryzykownych działań, których wcześniej się obawiałaś. Jeśli chodzi o miłość, karta ostrzega przed nadmierną zazdrością.

4/12
rak horoskop
Copyright @
4/12

RAK

Twoja karta: Ósemka Kijów

Osoby spod znaku Raka powinny przygotować się na dość trudny i chaotyczny miesiąc. Zachowaj szczególną ostrożność we wszelkich sprawach, związanych z finansami. Ogólny dynamizm Twojego życia może doprowadzić do kryzysu w sprawach miłosnych.

5/12
lew horoskop
Copyright @
5/12

LEW

Twoja karta: Rycerz Pucharów

Karty przepowiadają wiele radosnych chwil w Twoim życiu. Nowe możliwości, interesujące propozycje i zyskowne oferty pozwolą na wyczekiwany rozwój zawodowy. Również relacja z ukochaną osobą zacznie układać się po Twojej myśli.

6/12
panna horoskop
Copyright @
6/12

PANNA

Twoja karta: Trójka Mieczy

Rutynowe obowiązki mogą Cię męczyć, ale Gwiazdy ostrzegają, że nie jest to dobry czas na spontaniczne zmiany. Postaraj się odnaleźć równowagę między życiem zawodowym a uczuciowym, jeśli nie chcesz doprowadzić do poważnego kryzysu w związku.

7/12
waga horoskop
Copyright @
7/12

WAGA

Twoja karta: Ósemka Monet

Osoby spod znaku Wagi powinny skoncentrować się na rozwoju zawodowym i zdobywaniu nowych umiejętności. Interesująca oferta współpracy zmotywuje Cię do działania. W życiu osobistym kluczowe będą zaufanie i zdolność do negocjacji.

8/12
skorpion horoskop
Copyright @
8/12

SKORPION

Twoja karta: Piątka Kijów

Przed Tobą trudny miesiąc. Nieporozumienia i brak odpowiedniej komunikacji doprowadzą do poważnych błędów, za które będziesz odpowiedzialna. Pomimo wszystko, takie doświadczenie przyda Ci się w najbliższej przyszłości. Relacja miłosna zejdzie na drugi plan.

9/12
strzelec horoskop
Copyright @
9/12

STRZELEC

Twoja karta: Dziesiątka Pucharów

W nadchodzącym miesiącu nie będziesz narzekać na nudę, szczególnie w pracy. Karty podpowiadają jednak, że powinnaś skupić się na sobie – zadbaj o swoje samopoczucie, zmień dietę, udaj się na zakupy... Twoje życie miłosne nabierze w marcu nowych barw.

10/12
koziorożec horoskop
Copyright @
10/12

KOZIOROŻEC

Twoja karta: Szóstka Kijów

Prawdopodobnie otrzymasz należną nagrodę za swoje zaangażowanie w sprawy zawodowe. Z tego powodu w nadchodzącym miesiącu powinnaś skupić się na życiu rodzinnym i uczuciowym. Niektóre decyzje mogą Cię jednak przerosnąć.

11/12
wodnik horoskop
Copyright @
11/12

WODNIK

Twoja karta: Czwórka Kijów

Wodniki czeka wyjątkowo udany miesiąc. Z łatwością przezwyciężysz ewentualne trudności, a stabilny zysk przybliży Cię do zupełnie nowej, zdecydowanie lepszej jakości życia. Jedynie sprawy miłosne mogą potoczyć się nie po Twojej myśli.

12/12
ryby horoskop
Copyright @
12/12

RYBY

Twoja karta: Dwójka Monet

Pomimo wielu pomysłów, planów i możliwości, nie będziesz mogła dokonać ostatecznego wyboru. Karta ta sugeruje jednak dość znaczące zmiany życiowe, dlatego zaufaj swojej intuicji. Zakochane przedstawicielki znaku zdecydują, jak będzie wyglądał ich związek w przyszłości.

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.