horoskop
Fot. stock.adobe.com
HOROSKOP VIVY!

Sprawdź swój horoskop na ostatnią niedzielę 2019 roku!

Przepowiednia na 29.12.2019

Redakcja VIVA! 29 grudnia 2019 05:35
horoskop
Fot. stock.adobe.com

Gwiazdy przekonują, że to doskonały dzień na aktywne, energiczne działania – znaki zodiaku nie powinny jednak przeceniać swoich sił. Horoskop na 29.12.2019 ostrzega przed nadmierną podejrzliwością w sprawach miłosnych. Sprzeczka wywołana zazdrością może przerodzić się w poważną kłótnię.

HOROSKOP DZIENNY 29.12.2019: BARAN

Horoskop na niedzielę doradza Baranom utrzymanie kontroli nad wszystkim, co dzieje się w ich życiu. Dzień będzie wydawał się trudny i długi. Skup się na budowaniu relacji z bliskimi, szczególnie jeśli ostatnio zaniedbałaś sprawy rodzinne. W sprawach miłosnych warto zaufać intuicji.

HOROSKOP DZIENNY 29.12.2019: BYK

Unikniesz kłopotów, jeśli posłuchasz głosu serca. Gwiazdy nie wykluczają, że otrzymasz dziś odpowiedzi na pytania, które od dawna Cię dręczyły. To doskonały dzień na spełnienie jednego z Twoich pragnień – czy nie marzyły Ci się ostatnio długie wakacje? W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY 29.12.2019: BLIŹNIĘTA

Bliźnięta muszą skupić się na rozwiązaniu bieżących problemów finansowych, aby zamknąć rok na czysto. Postaraj się oddać długi i sama upomnij się o to, co Twoje. Podpowiedź horoskopu: Twój związek nie potrzebuje wątpliwych porad otoczenia. Eksperymenty mogą tylko pogorszyć sytuację.

HOROSKOP DZIENNY 29.12.2019: RAK

Horoskop na 29.12.2019 przewiduje dość trudny dzień dla wszystkich Raków. Ukochana osoba może rozczarować Cię podejściem do wspólnej przyszłości, a przyjaciel sprzed lat prawdopodobnie zawiedzie Twoje zaufanie. Nieprzyjemne chwile skłonią Cię do przemyśleń i słusznych decyzji.

HOROSKOP DZIENNY 29.12.2019: LEW

Zwróć szczególną uwagę na swoje samopoczucie, aby nie doprowadzić do kłopotów zdrowotnych. Oszczędzaj siłę i energię na nadchodzące tygodnie nowego roku – los przygotował dla Ciebie wiele niespodzianek...

HOROSKOP DZIENNY 29.12.2019: PANNA

Tego dnia męczyć Cię będzie wszystko. Zły nastrój udzieli się najbliższym, ale nie prowokuj kłótni. Unikaj również spontanicznych wydatków, ponieważ Twoja sytuacja finansowa nie jest jeszcze stabilna. Samotne Panny powinny przygotować się na niespodziewane spotkanie, które zmieni Wasze plany na najbliższe dni.

HOROSKOP DZIENNY 29.12.2019: WAGA

Horoskop na niedzielę obiecuje Wagom przyjemny dzień. Prawdopodobnie uda Ci się zrealizować wszystko, co zaplanowałaś. Nie unikniesz też zmian w relacji miłosnej – będziesz musiała podjąć ostateczną decyzję o przyszłości obecnego związku.

HOROSKOP DZIENNY 29.12.2019: SKORPION

Nie będziesz dziś narzekać na nudę. Pewne okoliczności mogą zmobilizować Cię do zmiany zawodu, jednak nie jest to dobry moment na ostateczne działania. Lepiej skup się na domu, rodzinie i swoim zdrowiu. Harmonia powróci do Twojego życia miłosnego.

HOROSKOP DZIENNY 29.12.2019: STRZELEC

Osoby spod znaku Strzelca zdecydowanie nie powinny się dziś przemęczać – gorsze samopoczucie nie zniknie przez dłuższy czas. Jeśli zaczniesz przestrzegać swoich własnych zasad, możesz uchronić się przed licznymi problemami, zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY 29.12.2019: KOZIOROŻEC

Horoskop na niedzielę przewiduje, że osiągniesz dziś wszystko, co chciałaś. Przeszkody znikną, a sukces zmotywuje Cię do dalszego rozwoju zawodowego. Pamiętaj jednak o równowadze życiowej i nie zaniedbuj najbliższych. Ukochana osoba może poczuć się urażona Twoim chłodnym podejściem. Postaraj się udowodnić, jak wiele dla Ciebie znaczy.

HOROSKOP DZIENNY 29.12.2019: WODNIK

Wodniki muszą przygotować się na prawdziwie szalony dzień! Twoja lista zadań będzie naprawdę obszerna, ale nie popełnisz żadnego błędu, jeśli wszystko zaplanujesz z wyprzedzeniem. Horoskop na 29.12.2019 ostrzega, że nie powinnaś prowokować dziś sporów z bliską osobą. Dobrą taktyką będzie odnalezienie kompromisu. Im szybciej, tym lepiej.

HOROSKOP DZIENNY 29.12.2019: RYBY

Uwierz w siebie i w swoje możliwości – Twoja wydajność pozwoli osiągnąć sukces na sam koniec mijającego roku. Skorzystaj z nabytego doświadczenia, aby nie zniszczyć swojej reputacji. Jedynie sprawy miłosne mogą Cię dziś rozczarować. Niektóre Ryby prawdopodobnie zdecydują się na rozstanie z dotychczasowym partnerem. 

horoskop codzienny
Fot. stock.adobe.com

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.