horoskop tygodniowy viva 1
Fot. Adobe Stock
horoskop

Tygodniowy horoskop „VIVY!” od 4 sierpnia 2022 - co szykują gwiazdy dla twojego znaku zodiaku?

Co czeka cię w najbliższych dniach?

Redakcja VIVA! 4 sierpnia 2022 13:52
horoskop tygodniowy viva 1
Fot. Adobe Stock

Oto tygodniowy horoskop „VIVY!” na najbliższe trzy tygodnie - od 4 do 24 sierpnia. Możesz znajdziesz w nim odpowiedzi na pytania, dotyczące przyszłości? Co czeka twój znak zodiaku?

ZOBACZ TAKŻE: Horoskop chiński na 2022: Rok Tygrysa. Co nas czeka w roku 2022?

Horoskop tygodniowy „VIVY!”:  od 4 do 24 sierpnia 2022
 

LEW (23.07-22.08)

Najbliższe tygodnie z pewnością nie będą nudne. Propozycje zawodowe, stabilność finansowa i harmonia w związku – to wszystko sprawi, że poczujesz smak sukcesu. Nie osiadaj jednak na laurach, jeśli zależy ci na dalszym rozwoju. Wiele jeszcze przed tobą… Jedyna podpowiedź planet: nie zostawiaj nierozwiązanych spraw na później.

PANNA (23.08-22.09)

Najlepsze wyniki osiągniesz… w samotności. Zajęcia grupowe i projekty zespołowe chwilowo nie będą twoją mocną stroną. Nie stracisz na tym wiele, dlatego nie przejmuj się opinią otoczenia. Warto również poświęcić większą uwagę finansom. Prawdopodobnie będziesz musiała podjąć decyzję o inwestycji, od której zależna będzie twoja przyszłość.

WAGA (23.09-22.10)

Jak podpowiada horoskop, nadszedł czas na zmiany zawodowe. Nie chodzi jednak o stanowisko czy miejsce pracy, ale o twoje podejście do obowiązków. Nie powinnaś brać odpowiedzialności za to, co robią inni. Najpierw uporządkuj własne zaległości i ustal priorytety. W sprawach miłosnych należy zachować rozsądek. Nie podejmuj decyzji bez rozmowy z bliskimi.

SKORPION (23.10-21.11)

Odpowiedzialność, opanowanie, ogarnięcie. Te trzy „o” pozwolą ci na poszerzenie horyzontów, jeśli chodzi o dalszą karierę. Takie cechy z pewnością zrobią wrażenie na współpracownikach. Co ważne, nie rób niczego wbrew sobie. Dotyczy to także twojej relacji miłosnej – jeśli czujesz, że pewne zadania czy rozmowy są ponad twoje siły, po prostu odpuść.

STRZELEC (22.11-21.12)

Planety radzą: zwolnij! Nie stracisz wiele, jeśli pozwolisz sobie na chwilę słodkiego lenistwa. Wręcz przeciwnie, odzyskasz energię do działania, a wraz z nią motywację. Uważaj też na inwestycje. Nie jest to dobry czas na wydawanie pieniędzy, nawet małych kwot. Porada bliskiej osoby może wskazać ci ciekawy kierunek zmian w życiu osobistym.

KOZIOROŻEC (22.12-19.01)

Natłok negatywnych myśli nie doprowadzi do niczego dobrego. Zanim zaangażujesz się w nowy projekt lub nową znajomość, postaraj się uporządkować głowę. Przeszłość nie musi wpływać na teraźniejszość. Nie oglądaj się za siebie i nie ulegaj tęsknocie. Los lubi zaskakiwać, dlatego wkrótce przekonasz się, jak wiele zyskałaś tu i teraz.

WODNIK (20.01-18.02)

Negocjacje, zawieranie umów, kontrakty finansowe… Nadchodzące dni upłyną w atmo- sferze ściśle biznesowej. Nie zmarnuj swojej szansy na rozwój, szczególnie jeśli zależy ci na poprawieniu sytuacji materialnej. Z drugiej strony musisz być przygotowana na pewne nieporozumienia w relacji miłosnej. Bliska osoba może zarzucić ci brak zaangażowania.

RYBY (19.02020.03)

Z pewnością nie będziesz narzekać na to, co obecnie dzieje się w twoim życiu. Jak wskazują planety, doskonały nastrój wpłynie na różne jego sfery. Zawodowa pewność siebie przyniesie nowe propozycje, harmonia w związku skłoni do ważnych pytań o przyszłość, a stabilność finansowa – do słusznych inwestycji. Ciesz się życiem!

BARAN (21.03-19.04)

Pozbędziesz się poczucia zmarnowanego czasu, jeśli pozwolisz sobie na odrobinę fantazji. Choć trudno ci w to uwierzyć, twórcze podejście do obowiązków pozbawi cię wielu kłopotów. Nie obawiaj się nowych pomysłów. Im większą pewność siebie okażesz, tym więcej zyskasz. W miłości cisza przed burzą. Pamiętaj, że nie możesz wymagać zbyt wiele.

BYK (20.02-20.05)

Odpocznij. To główne zalecenie planet na nadchodzące tygodnie. Energia nie powróci tak szybko, jakbyś tego chciała, dlatego zadbaj o siebie. Zajmij się tym, co najpilniejsze – reszta może poczekać. Dotyczy to również spraw prywatnych. Nie możesz być odpowiedzialna za działania innych. Kiedy to zrozumiesz, życie wyda się nieco łatwiejsze.

BLIŹNIĘTA (21.05-21.06)

Masz wiele świeżych pomysłów? Świetnie! Ale nie poradzisz sobie sama. Rozwój twojej kariery zależny będzie od innych osób, ale nie traktuj tego jako porażki. Wręcz przeciwnie, zdobądź nowe kontakty. Z pewnością przydadzą ci się w niedalekiej przyszłości. W sprawach finansowych warto zachować rozsądek. Nie kieruj się emocjami podczas zakupów.

RAK (22.06-22.07)

Luźne nastawienie i doskonały nastrój sprawią, że nic nie wytrąci cię z równowagi. To się sprawdzi, ponieważ planety przewidują kłopoty. Możesz być jednak pewna, że ze wszystkiego wyjdziesz bez szwanku. Pamiętaj jedynie, aby nie przesadzić. Totalny brak zainteresowania zapewni znacznie gorszy rezultat. I jeszcze jedno – miłość uskrzydla!

horoskop viva byk 2022
Fot. Adobe Stock

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.