Horoskop codzienny
HOROSKOP VIVY!

Gwiazdy przepowiadają emocjonalny dzień. Sprawdź swój horoskop na środę!

Co wydarzy się 18.03.2020?

Redakcja VIVA! 18 marca 2020 07:15
Horoskop codzienny

Horoskop 2020 na 18.03 przepowiada emocjonalny, ale dość spokojny dzień dla większości znaków zodiaku. Jednocześnie nie jest to najlepszy moment na podejmowanie poważnych decyzji – warto powstrzymać się od wszelkich inwestycji finansowych, które wiążą się z ryzykiem.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 18.03: BARAN

Niektóre osoby spod znaku Barana ulegną dziś melancholii. Pomimo tęsknoty za przeszłością, Gwiazdy namawiają do skupienia się na przyszłości – najprawdopodobniej bez trudu osiągniesz wszystkie cele, jakie dziś ustalisz. Nie oczekuj jednak dużego zysku. W miłości bez zmian.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 18.03: BYK

Horoskop na 18.03.2020 nie przewiduje znaczących zmian w Twoim życiu, zwłaszcza osobistym. Pewne wydarzenia mogą wpłynąć na Twój tok myślenia, jednak wszelkie decyzje należy odłożyć na inny dzień. Postaw na rozwój osobisty – szkolenie umiejętności przybliży Cię do upragnionego awansu.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 18.03: BLIŹNIĘTA

Gwiazdy podpowiadają, że nadchodzący dzień to doskonała okazja do uporządkowania pewnych spaw w Twoim życiu. Zastanów się, czy nie marnujesz czasu i energii na rzeczy oraz osoby, które nie są tego warte. Intuicja Cię nie zawiedzie, jak i porady najbliższych.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 18.03: RAK

Osoby spod znaku Raka nie będą narzekać na dzisiejszy dzień. Prawdopodobnie uda Ci się zrealizować jedno z pragnień, więc dobry humor nie opuści Cię przez dłuższy czas. Również sprawy miłosne zaczną układać się po Twojej myśli.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 18.03: LEW

Horoskop na środę nie przewiduje wielu radosnych chwil, ale nie oczekuj również niepowodzeń. Im bardziej będziesz uważna podczas wykonywania rutynowych obowiązków, tym lepiej dla Ciebie – nie będziesz musiała odpowiadać za błędy, popełnione przez kogoś innego. W miłości bez zmian.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 18.03: PANNA

Osoby spod znaku Panny powinny zadbać o swoje samopoczucie. Nieprzewidziane problemy zdrowotne zmuszą Cię do rezygnacji z pewnych działań, które mogłyby wpłynąć na rozwój Twojej kariery – postaraj się do tego nie dopuścić. Sprawy miłosne nie będą dziś Twoim priorytetem.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 18.03: WAGA

Gwiazdy namawiają wszystkie Wagi do odpoczynku. Relaks w gronie najbliższych Ci osób zmotywuje Cię do dalszego działania i rozwoju w wielu kierunkach. Niewykluczone, że zdecydujesz się na spore zmiany w swoim życiu, zarówno zawodowym, jak i uczuciowym.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 18.03: SKORPION

Horoskop na 18.03.2020 przewiduje, że osoby spod znaku Skorpiona poświęcą czas swojej karierze. Prawdopodobnie zechcesz wykazać się profesjonalizmem w każdej dziedzinie życia. Pamiętaj jednak, że nadmierna pewność siebie może Cię zgubić. Gwiazdy nie przewidują zmian w Twoim życiu prywatnym.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 18.03: STRZELEC

Przed Tobą dość trudny dzień. Tylko realna ocena własnych możliwości powstrzyma Cię od niezbyt rozsądnych decyzji, których konsekwencje mogłyby Cię nieprzyjemnie zaskoczyć. Pomimo to, wciąż będziesz miała szansę na ciekawą propozycję zawodową. Bliska osoba wesprze Cię w trudnym momencie.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 18.03: KOZIOROŻEC

Gwiazdy przewidują dość spokojny dzień. Osoby spod znaku Koziorożca skoncentrują się dzisiaj na swoim życiu miłosnym. To doskonały moment na szczerą rozmowę o przyszłości – odważ się na ujawnienie swoich pragnień, a ukochana osoba chętnie podzieli się z Tobą swoimi marzeniami.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 18.03: WODNIK

Pomimo dość napiętej atmosfery, nie będziesz narzekać na wydarzenia dzisiejszego dnia. Jedyna podpowiedź horoskopu: jeśli chcesz zachować równowagę finansową, powstrzymaj się od nieprzemyślanych wydatków. W sprawach miłosnych warto zaufać własnej intuicji.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 18.03: RYBY

Horoskop na środę namawia wszystkie osoby spod znaku Ryb do zasłużonego odpoczynku. Skup się jedynie na najważniejszych obowiązkach dzisiejszego dnia – Gwiazdy zapewniają, że nowe projekty mogą poczekać. Nieoczekiwane wyznanie bliskiej osoby zmotywuje Cię do rozwoju obecnej relacji miłosnej. 

Horoskop codzienny

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.