Horoskop codzienny
HOROSKOP VIVY!

Jak minie Twój dzień? Sprawdź swój horoskop na sobotę!

Co wydarzy się 15.02.2020?

Redakcja VIVA! 15 lutego 2020 07:35
Horoskop codzienny

Horoskop na 15.02.2020 przepowiada doskonały dzień na wszelkie działania, związane z budowaniem relacji miłosnych i rodzinnych. Gwiazdy podpowiadają, że znaki zodiaku wykażą się tendencją do porządkowania – zarówno spraw zawodowych, jak i miłosnych.

HOROSKOP DZIENNY NA 15.02.2020: BARAN

Osoby spod znaku Barana powinny zastanowić się nad strategią, która pozwoli pokonać wszystkie przeszkody na drodze do sukcesu. Wykaż się bardziej optymistycznym nastawieniem, a wszystko wyda Ci się łatwiejsze. Gwiazdy nie przewidują większych zmian w Twoim życiu uczuciowym.

HOROSKOP DZIENNY NA 15.02.2020: BYK

Gwiazdy nie wykluczają, że poświęcisz się dziś rozwiązywaniu zaległych kłopotów. Nie unikniesz przykrych konsekwencji, związanych z wcześniejszą bezczynnością, ale końcowy rezultat Cię zadowoli. Ukochana osoba może Cię boleśnie skrytykować – nie prowokuj jednak kłótni, jeśli nie chcesz doprowadzić do rozstania.

HOROSKOP DZIENNY NA 15.02.2020: BLIŹNIĘTA

Horoskop na sobotę obiecuje wszystkim Bliźniętom dość spokojny, a nawet przewidywalny dzień. Wytrwałość i optymizm pozwolą Ci na pokonanie konkurentów w sprawach, które wcześniej wydawały Ci się przegrane. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY NA 15.02.2020: RAK

Prawdopodobnie poświęcisz cały dzień na komunikację z osobami, które wpłyną na Twój rozwój zawodowy. Pamiętaj jednak, że podniesienie kwalifikacji i uzupełnienie zasobów wiedzy zwiększą Twoje szanse na awans. Wieczorem zwróć szczególną uwagę na swoje samopoczucie, aby kłopoty zdrowotne nie zaskoczyły Cię w najmniej odpowiednim momencie.

HOROSKOP DZIENNY NA 15.02.2020: LEW

Horoskop na 15.02.2020 przewiduje, że poświęcisz się dziś porządkowaniu swoich spraw prywatnych. Niewykluczone, że spotkasz się z kimś z przeszłości, aby rozpocząć wszystko na nowo, lub ostatecznie zamknąć ten rozdział Twojego życia. Cokolwiek postanowisz, intuicja Cię nie zawiedzie.

HOROSKOP DZIENNY NA 15.02.2020: PANNA

Osoby spod znaku Panny będą dziś dążyć do sukcesu za wszelką cenę. Gwiazdy ostrzegają jednak, że nadgorliwość i brak zasad mogą doprowadzić do poważnych problemów, zwłaszcza finansowych. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY NA 15.02.2020: WAGA

Horoskop na sobotę przewiduje spokojny dzień dla wszystkich Wag. Los w końcu się do Ciebie uśmiechnie, a sprawy miłosne nie będą już zmartwieniem. Ukochana osoba prawdopodobnie zaskoczy Cię ciekawą propozycją na wspólną przyszłość – nie odmawiaj.

HOROSKOP DZIENNY NA 15.02.2020: SKORPION

Spotkanie z przyjaciółmi będzie najskuteczniejszym sposobem na smutek i stres minionego tygodnia. Szczerze poproś o poradę w sprawie, która nie daje Ci spokoju, a na pewno uzyskasz niezbędne wsparcie. Również najbliżsi krewni Cię dziś nie zawiodą.

HOROSKOP DZIENNY NA 15.02.2020: STRZELEC

Gwiazdy podpowiadają, że dzisiejszy dzień powinnaś przeznaczyć na relaks i spełnianie drobnych pragnień, które poprawią Ci humor i zmotywują do działania. Nie wykorzystuj jednak ukochanej osoby – nadmierny egoizm może doprowadzić do nieprzyjemnej wymiany zdań.

HOROSKOP DZIENNY NA 15.02.2020: KOZIOROŻEC

Horoskop na 15.02.2020 nie przewiduje większych zmian w Twoim życiu. Jedynie sprawy finansowe ułożą się tak, jak tego chciałaś. Wieczorem koniecznie spotkaj się z bliską osobą, ponieważ Gwiazdy nie wykluczają przyjemnej niespodzianki od losu.

HOROSKOP DZIENNY NA 15.02.2020: WODNIK

Osoby spod znaku Wodnika nie będą narzekać na dzisiejszy dzień, o ile nie pogrążą się w melancholii. Samokrytyka nie zmotywuje Cię do zmian – zastanów się nad lepszym rozwiązaniem. Gwiazdy nie przewidują kłopotów w Twoim życiu osobistym.

HOROSKOP DZIENNY NA 15.02.2020: RYBY

Prawdopodobnie będziesz musiała podjąć trudną decyzję, związaną z życiem zawodowym. Horoskop uspokaja jednak, że nie popełnisz błędu, a rezultat pozytywnie Cię zaskoczy. Samotne przedstawicielki znaku prawdopodobnie spotkają kogoś, kto zmieni ich pogląd na miłość. 

Horoskop codzienny

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.