Zobacz co Cię czeka w najbliższym czasie?
Fot. Materiały Prasowe
HOROSKOP VIVY!

Sprawdź swój horoskop na nadchodzące tygodnie!

Czy gwiazdy będą Ci sprzyjać?

Redakcja VIVA! - Bianka 3 października 2019 15:15
Zobacz co Cię czeka w najbliższym czasie?
Fot. Materiały Prasowe

Tak jak Martyna Wojciechowska jesteś zodiakalną Wagą? Wygląda na to, że przed Tobą zaskakujące, pozytywne zmiany. Co z resztą znaków? Koniecznie sprawdź swój horoskop na najbliższe tygodnie!

Waga

23.09–22.10

Kondycja ci dopisze, pod warunkiem że zadbasz o siebie i postarasz się walczyć ze stresem. Przyjaciele o tobie nie zapomną i będą cię intensywnie namawiali do nadrobienia zaległości towarzyskich. Wolne Wagi mogą się uwikłać w romans bez przyszłości. Opieka nad starszą lub chorą osobą z rodziny będzie wymagała wielu wyrzeczeń. Jeśli masz podpisać  ważne umowy, nie zmieniaj decyzji, bo sprawy bardzo się skomplikują.

Skorpion

23.10–21.11

Romantyczny film, flirt i dobre wino – wszystko to łagodzi kiepski nastrój. Możesz nie rozumieć potrzeb niektórych osób w swoich kręgach rodzinnych. W kluczowych sprawach zawodowych nie słuchaj rad kogoś z konkurencyjnego stanowiska. Twoje stosunki z kolegami z pracy będą się układały bardzo dobrze. W weekend ktoś kochany przekaże ci dobrą nowinę.

Strzelec

22.11–21.12

Poprawi się twoja kondycja psychofizyczna. W kontaktach rodzinnych cieplejsza aura. W twoim domu zagości spokój. Chociaż jesteś powściągliwa, możesz oczarować swojego partnera spontanicznością i erotycznym apetytem. Samotni Strzelcy mają teraz szansę na spotkanie miłości, która może się rozgościć na długo. W sprawach zawodowych intuicja podsunie ci niejedno rozwiązanie. W finansach przyjemna stabilizacja.

Koziorożec

22.12–19.01

W sferze romansów tłoczno jak w centrum stolicy. W sypialni nie zadowoli cię rutyna. Od ukochanego będziesz oczekiwała niecodziennych propozycji, ale sama też wykażesz się pomysłowością. W rozmowach biznesowych bądź otwarta na zdanie innych. Może warto zorganizować domową imprezę? Twoje wcześniejsze inwestycje zapewnią ci dobrobyt. W weekend możesz odczuć spadek sił witalnych.

Wodnik

20.01–18.02

Jeśli zachowasz zdrowy rozsądek i nie dasz się ponieść emocjom, w pracy zdobędziesz to, co jest twoim celem. Los nie sypnie dodatkowym groszem, jednak nie powinnaś narzekać, bo stać cię będzie na kupienie wszystkiego, czego potrzebujesz. W stałych związkach partner spełni każde twoje marzenie. Doświadczysz wielkiego szczęścia w miłości. Jeśli akurat planujesz ślub, możesz być pewna, że wszystko zagra doskonale.

Ryby

19.02–20.03

Magnetycznym urokiem zdobędziesz każdego, kto wpadnie ci w oko. Staniesz się odważniejsza i bardziej przebojowa. Zaczniesz realizować swoje plany z podwójnym przyspieszeniem. Czeka cię spotkanie służbowe, na którym przekonasz przełożonych do swoich pomysłów. Możesz liczyć na nowy, obiecujący kontrakt. Podpisana umowa stanie się na długo źródłem niezłych dochodów. Wkrótce czeka cię jakieś prestiżowe wyróżnienie.  

Baran

21.03–19.04

Czasami trzeba zmienić zdanie na czyjś temat. Dotyczy to zarówno przyjaciół, jak i… wrogów. Spotkasz kogoś dawno niewidzianego. Wspomnieniom nie będzie końca. Łatwo zapomnisz o obietnicach i zrobisz coś nieprzewidywalnego. W weekend możesz zacząć snuć wyjazdowe plany. Twoi bliscy będą cię w tym wspierać. W pracy drobne przeoczenie może cię drogo kosztować. Spokojem reaguj na prowokacje.

Byk

20.04–20.05

Otwórz serce dla tych, którzy będą chcieli się do ciebie zbliżyć. Zaufaj im. Będziesz rozmyślać o przyszłości. W relacjach miłosnych zrozumienie, harmonia i wzajemna akceptacja. W finansach doświadczysz tak ważnego dla ciebie poczucia bezpieczeństwa i stabilizacji. Dzięki wsparciu kosmosu w pełni wywiążesz się z obowiązków i jeszcze znajdziesz czas na drobne przyjemności. Intuicja z pewnością cię nie zawiedzie.

Bliźnięta

21.05–21.06

Zechcesz spędzać więcej czasu w domowym zaciszu. Długie jesienne wieczory umili ci dobry film lub książka. W stałych związkach odżyje namiętność. Sytuacja finansowa powoli się normalizuje. Zwracaj uwagę na najdrobniejsze szczegóły. Gwiazdy będą ci sprzyjać w sprawach urzędowych i przy podpisywaniu umów. Wykażesz się pomysłowością i zaradnością. Postaraj się bardziej szanować zdanie innych.

Rak

22.06–22.07

Ogarnie cię radosny nastrój. Będziesz wyjątkowo skłonna do towarzyskich spotkań. Znajomi wreszcie mają szansę być przez ciebie zauważonymi. Nadeszła pora, aby wyjaśnić wszystko, co wprowadza chaos w partnerstwie. Dobry czas na wyznania. Gwiazdy sprzyjają szukającym stałego zatrudnienia. Osoby pracujące na własne rachunek mogą dostać ważny list. Dojdzie ci więcej obowiązków, ale masz szansę na premię.

Lew

23.07–22.08

Już niedługo czeka cię podróż. Będziesz miała znakomitą okazję, by odpocząć psychicznie. Znajdź chwilę na rozmyślania i lekturę – rzeczy, na które od dawna sobie nie pozwalasz. W dalszej przyszłości czas poświęcony sobie na pewno zaprocentuje. Lwy po przejściach muszą się otworzyć na nową miłość  i częściej wychodzić z domu. W firmie nie angażuj się w niepotrzebne spory i kłótnie, bo nie warto.

Panna

23.08–22.09

Warto puścić w niepamięć wszystkie żale z przeszłości. Nie stresuj się drobiazgami. Uwierz w siebie i nie unikaj towarzystwa bliskich ludzi. Znajomości zawarte w internecie nabiorą tempa i zaczną się interesująco rozwijać. Na brak porywających zajęć nie będziesz narzekała. Możesz liczyć na sukcesy finansowe. Spotkania i rozmowy zawodowe mogą przynieść propozycję poważnej współpracy. W weekendowe dni ostrożnie na drodze!  

Martyna Wojciechowska, VIVA! 19/2019
Fot. Zdjęcia Mateusz Stankiewicz/Samesame

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.