Horoskop codzienny
HOROSKOP VIVY!

Jak znaki zodiaku rozpoczną nowy tydzień? Oto Twój horoskop na poniedziałek

Co wydarzy się 09.03.2020?

Redakcja VIVA! 9 marca 2020 07:25
Horoskop codzienny

Horoskop 2020 na 09.03 przepowiada, że znaki zodiaku mają dziś szansę na upragniony sukces. To doskonały dzień na przyjmowanie nowych wyzwań i planowanie przyszłości, również w związkach miłosnych.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 09.03: BARAN

Osoby spod znaku Barana nie będą narzekać na początek tygodnia – nieoczekiwany zysk zmotywuje do dalszej walki o osiągnięcie zamierzonego celu. Nie obawiaj się nowych wyzwań, ponieważ ryzyko popełnienia błędu jest naprawdę minimalne. W miłości bez zmian.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 09.03: BYK

Horoskop na poniedziałek przepowiada dość spokojny, a nawet nieco leniwy dzień dla wszystkich Byków. Pomimo sprzyjającej atmosfery, nie zapominaj o podstawowych obowiązkach służbowych – ktoś uważnie obserwuje Twoje działania. Ukochana osoba może Cię zaskoczyć nietypowym wyznaniem.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 09.03: BLIŹNIĘTA

Gwiazdy nie wykluczają, że poświęcisz dziś wiele czasu na rozmowy z najbliższymi. Zachowaj jednak pewien dystans, jeśli nie chcesz wpaść w nieoczekiwane kłopoty zawodowe. Nadmierne zainteresowanie cudzym życiem nie doprowadzi do niczego dobrego. Samotne przedstawicielki znaku prawdopodobnie poznają kogoś wartościowego.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 09.03: RAK

Prawdopodobnie skupisz się dzisiaj na wszystkim, co związane jest z ewentualnym rozwojem Twojej kariery. Pomimo kuszących ofert zawodowych, nie decyduj się na zmiany, dopóki nie przeanalizujesz wszystkich za i przeciw. Niewykluczone, że odkryjesz dla siebie coś nowego, na przykład ukryte umiejętności, których wcześniej nie wykorzystywałaś.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 09.03: LEW

Horoskop na 09.03.2020 przepowiada przyjemny początek tygodnia dla wszystkich osób spod znaku Lwa. Twoje wcześniejsze działania doprowadzą do wywiązania się z jednego z najtrudniejszych projektów – przełożeni docenią Twój wysiłek. W miłości bez zmian.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 09.03: PANNA

Gwiazdy nie przewidują znaczących zmian w Twoim życiu, zarówno zawodowym, jak i prywatnym. Pomimo pozornej stagnacji, nie rezygnuj z ostatnich planów. Horoskop zapewnia, że już wkrótce powrócisz do aktywnego trybu. Również relacja miłosna zacznie układać się po Twojej myśli.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 09.03: WAGA

Przed Tobą dość trudny i emocjonalny dzień. Postaraj się opanować negatywne emocje, jeśli nie chcesz doprowadzić do nieprzyjemnych konfliktów z otoczeniem. Dziś nawet najmniejszy spór obróci się przeciwko Tobie, dlatego uważaj na to, co mówisz. W miłości bez zmian.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 09.03: SKORPION

Osoby spod znaku Skorpiona powinny skupić się na wszystkim, co związane jest z finansami. To doskonały dzień na inwestycje, szczególnie w nieruchomości. Zanim jednak podejmiesz ostateczną decyzję, poproś o poradę kogoś, komu ufasz. Szczera rozmowa z bliską osobą pomoże utrzymać harmonię w związku.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 09.03: STRZELEC

Horoskop na poniedziałek nie przewiduje znaczących wydarzeń w Twoim życiu. Wykorzystaj spokojną atmosferę dnia na poprawę samopoczucia. Zadbaj o pozytywne nastawienie, a nie będziesz musiała obawiać się o sukces w najbliższej przyszłości. Gwiazdy nie przewidują zmian w Twoim życiu osobistym.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 09.03: KOZIOROŻEC

Gwiazdy ostrzegają, że nie jest to odpowiedni moment na poważne decyzje, związane z karierą. Powstrzymaj się od spontanicznych działań i nie rezygnuj z tego, co osiągnęłaś do tej pory. Brak rozwagi może być dla Ciebie zgubny. Samotne przedstawicielki znaku prawdopodobnie zdecydują się na odważne wyznanie.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 09.03: WODNIK

Horoskop na poniedziałek przewiduje, że osoby spod znaku Wodnika skupią się dzisiaj na zaległych obowiązkach służbowych. Im szybciej zamkniesz pewne sprawy, tym lepiej dla Ciebie – rywale czekają na Twoje potknięcie, a konsekwencje zaniedbania mogą być nieprzyjemne. W miłości bez zmian.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 09.03: RYBY

Osoby spod znaku Ryb powinny zachować ostrożność we wszystkim, co związane jest z rozwojem ich kariery. Opanuj negatywne emocje i nie pozwól, aby problemy osobiste wpływały na Twoją pracę. Gwiazdy nie wykluczają, że nowy projekt zmieni Twoje podejście do finansów. Bliska osoba okaże Ci swoje wsparcie, o ile zdecydujesz się na szczerą rozmowę. 

Horoskop codzienny

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.