Horoskop codzienny
HOROSKOP VIVY!

Jak znaki zodiaku rozpoczną nowy tydzień? Oto Twój horoskop na poniedziałek

Przepowiednia na 16.03.2020

Redakcja VIVA! 16 marca 2020 07:15
Horoskop codzienny

Horoskop 2020 na 16.03 przewiduje dość chaotyczny dzień dla wszystkich znaków zodiaku. Nie jest to najlepszy czas na podejmowanie decyzji o przyszłości. Gwiazdy ostrzegają również, że błędna ocena ocena obecnych związków może doprowadzić do nieprzyjemnych konsekwencji.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 16.03: BARAN

Horoskop na poniedziałek obiecuje niektóry osobom spod znaku Barana znaczące zmiany w ich życiu, zarówno zawodowym, jak i prywatnym. Bez względu na okoliczności, nie zmieniaj ustalonych wcześniej planów. Intuicja Cię nie zawiedzie.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 16.03: BYK

Prawdopodobnie skoncentrujesz się dzisiaj na wszystkich sprawach, związanych z finansami. Zanim podejmiesz decyzję o inwestycji, poproś o poradę kogoś, kto ma większe doświadczenie niż Ty – ryzyko popełnienia błędu spadnie do minimum. W miłości bez zmian.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 16.03: BLIŹNIĘTA

Gwiazdy przepowiadają dość trudny dzień, jednak uspokajają, że z powodzeniem przezwyciężysz dzisiejsze problemy, jeśli wykażesz się rozwagą. Nie podejmuj żadnych pochopnych decyzji i nie zgadzaj się na projekty, których nie jesteś pewna. Los szykuje niespodziankę w Twoim życiu miłosnym.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 16.03: RAK

Osoby spod znaku Rana nie powinny tracić czujności. Gwiazdy nie wykluczają, że właśnie dziś otrzymasz interesująca propozycję zawodową, która wpłynie na rozwój Twojej kariery. Samotne przedstawicielki znaku prawdopodobnie zdecydują się na szczerą rozmowę z kimś bliskim.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 16.03: LEW

Horoskop na 16.03.2020 przepowiada znakomity dzień dla większości Lwów. Inwestycja z przeszłości przyniesie znaczny zysk – niewykluczone, że zdecydujesz się na realizację jednego z marzeń. Jeśli chodzi o sprawy miłosne, musisz pamiętać, że w tym dniu ważne będą Twoje czyny, a nie słowa.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 16.03: PANNA

Osoby spod znaku Panny skupią się dzisiaj na samorozwoju. To doskonały dzień na naukę nowych rzeczy, podnoszenie kwalifikacji i szkolenie dotąd zdobytych umiejętności. Uważaj jedynie na niewielkie problemy zdrowotne, które mogą negatywnie wpłynąć na Twoje samopoczucie. W miłości bez zmian.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 16.03: WAGA

Gwiazdy nie wykluczają zmian w Twoim życiu. Wykorzystaj najlepsze cechy swojego charakteru, aby zdobyć to, czego rzeczywiście pragniesz. Los będzie Ci sprzyjał. Również w Twojej relacji miłosnej zapanuje harmonia i pełne porozumienie z ukochaną osobą.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 16.03: SKORPION

Horoskop na poniedziałek ostrzega, że nie jest to dobry dzień na wszelkie decyzje, które mogłyby wpłynąć na stan Twoich finansów. Powstrzymaj się od inwestycji, ponieważ ryzyko błędu jest zbyt duże. Życie osobiste niektórych Skorpionów zacznie rozwijać się w dobrym kierunku.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 16.03: STRZELEC

Przed Tobą dość trudny i napięty dzień. Prawdopodobnie przytłoczy Cię nadmiar obowiązków służbowych, jednak nie poddawaj się – Twój nawyk samoorganizacji zrobi wrażenie zarówno na współpracownikach, jak i na przełożonych. W miłości bez zmian.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 16.03: KOZIOROŻEC

Osoby spod znaku Koziorożca skupią się dzisiaj na wszystkim, co związane jest z życiem osobistym i rodzinnym. Twoja życzliwość w pozytywny sposób wpłynie na relacje z najbliższymi, a ich pomoc już wkrótce może Ci się przydać. Twoja relacja miłosna wymaga zdecydowanych czynów.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 16.03: WODNIK

Horoskop na poniedziałek zachęca osoby spod znaku Wodnika, aby zaakceptowały wszystkie zmiany, które wydarzą się w ich życiu. Zaufaj Gwiazdom – dziś nic nie dzieje się bez przyczyny. Unikaj jedynie nieprzemyślanych wydatków. W miłości bez zmian.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 16.03: RYBY

Gwiazdy podpowiadają, że znaczące zmiany nie są teraz wskazane, zarówno w życiu zawodowym, jak i uczuciowym. Skoncentruj się na tym, co już osiągnęłaś, inaczej stracisz wszystko. Poświęć więcej czasu sobie i popracuj nad samopoczuciem. Pozytywne nastawienie skłoni Cię do podjęcia właściwych decyzji. 

Horoskop codzienny

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.