horoskop codzienny
Fot. stock.adobe.com
HOROSKOP VIVY!

Znaki zodiaku czeka trudny początek tygodnia. Sprawdź swój horoskop na dziś!

Co wydarzy się 30.12.2019?

Redakcja VIVA! 30 grudnia 2019 06:45
horoskop codzienny
Fot. stock.adobe.com

Gwiazdy przewidują dość nieprzewidywalny początek nowego tygodnia. Komunikacja z otoczeniem może być trudna – sympatia z łatwością przerośnie w konflikt, jeśli dobierzemy nieodpowiednie słowa i czyny. Horoskop na 30.12.2019 obiecuje jednak, że sprawy miłosne większości znaków zodiaku ułożą się tak dobrze, jak nigdy dotąd.

HOROSKOP DZIENNY 30.12.2019: BARAN

Horoskop na poniedziałek podpowiada Baranom, że warto zastanowić się nad tym, jak traktuje Cię otoczenie. Być może Twoje zachowanie odbiega ostatnio od normy? Jeśli uraziłaś bliską osobę, najwyższy czas na szczere przeprosiny. Uważaj na wszelkie transakcje finansowe – chciwość nie wyjdzie Ci na dobre. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY 30.12.2019: BYK

Prawdopodobnie nie będziesz dziś w zbyt dobrym nastroju. Nie obwiniaj o to nikogo ze znajomych Ci osób, dopóki nie będziesz pewna, co tak naprawdę wpływa na zmianę Twojego samopoczucia. Gwiazdy nie wykluczają nieoczekiwanego zwrotu w Twoim życiu osobistym. Jedyna podpowiedź w tym temacie – nadmierna krytyka ukochanej osoby obróci się przeciwko Tobie.

HOROSKOP DZIENNY 30.12.2019: BLIŹNIĘTA

Horoskop na 30.12.2019 przewiduje, że Bliźnięta odniosą dziś ogromny sukces. Jeśli przyłożysz się do obowiązków zawodowych, nie zmarnujesz szansy na wyższy zysk i szybszy rozwój kariery. Niestety, relacja miłosna może Cię rozczarować. Pamiętaj, że kompromis to najlepszy sposób na harmonię w związku.

HOROSKOP DZIENNY 30.12.2019: RAK

Nie polegaj zbytnio na innych, jeśli nie chcesz zaczynać czegoś od nowa. Koniec roku nie jest najlepszym momentem na zmarnowanie pracy z poprzednich miesięcy. Jeśli poczujesz, że jesteś całkowicie wyczerpana, odpocznij i zapomnij o małoważnych obowiązkach – Gwiazdy obiecują, że nie poniesiesz żadnych konsekwencji. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY 30.12.2019: LEW

Przed Tobą spokojny, nieco nudny poniedziałek. Gwiazdy namawiają do odpoczynku, ponieważ pośpiech będzie dziś wyjątkowo złym doradcą. Nie obawiaj się szczerej rozmowy z ukochaną osobą – prawdopodobnie spełni jedno z Twoich marzeń. Samotne Lwy otrzymają ostatnią w tym roku szansę od losu na zmiany w życiu osobistym.

HOROSKOP DZIENNY 30.12.2019: PANNA

Niektóre Panny poświęcą dzień na ciężką pracę, a inne będą relaksować się w gronie zaufanych przyjaciół. Twój dzień może obfitować w przyjemne niespodzianki, ale nie zaniedbuj obowiązków rodzinnych i domowych. Gwiazdy nie przewidują zmian w Twoim życiu miłosnym.

HOROSKOP DZIENNY 30.12.2019: WAGA

Horoskop na poniedziałek obiecuje Wagom dobry dzień. Unikaj jedynie toksycznych osób, które będą chciały zepsuć Ci nastrój. Skup się wyłącznie na tych zadaniach, które na dziś zaplanowałaś – im szybciej wywiążesz się z obowiązków, tym szybciej poczujesz atmosferę Sylwestra. Ukochana osoba może zaskoczyć Cię pytaniem o przyszłość. Czy jesteś gotowa na kolejny krok w relacji miłosnej?

HOROSKOP DZIENNY 30.12.2019: SKORPION

Gwiazdy namawiają Skorpiony do uważnej obserwacji samopoczucia. Nawet najdrobniejsza oznaka kłopotów ze zdrowiem powinna Cię skłonić do konsultacji lekarskiej. Horoskop na 30.12.2019 nie ukrywa też, że Twoja sytuacja finansowa może ulec pogorszeniu. Pomimo tych trudności, pozytywne myśli Cię nie opuszczą, a bliska osoba może zaskoczyć przyjemną niespodzianką.

HOROSKOP DZIENNY 30.12.2019: STRZELEC

Realizacja jednego z Twoich pragnień okaże się zbyt skomplikowana. Zastanów się, czy zrobiłaś wszystko, co mogłaś, aby sobie pomóc? Jeśli nie, opracuj nowy plan i poszukaj motywacji, która skłoni Cię do działania w nowym roku. Gwiazdy przypominają, że czasami milczenie jest złotem. Szczególnie w sprawach miłosnych.

HOROSKOP DZIENNY 30.12.2019: KOZIOROŻEC

Koziorożce nie będą dziś zbyt rozmowne. Prawdopodobnie zaczniesz poszukiwać sposobów na awans, ale Twoje pomysły mogą być mało realne. Dlatego nie przegap szansy od losu na spotkanie z osobą, która może mieć wpływ na Twój rozwój zawodowy i osobisty – i nie obawiaj się trudnych pytań i odpowiedzi. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY 30.12.2019: WODNIK

Horoskop na poniedziałek przewiduje, że Wodniki z wielką radością powitają nowy tydzień. Nic dziwnego – wykażesz się dziś profesjonalizmem i otrzymasz zasłużoną nagrodę za wysiłek ostatnich kilku miesięcy. Jedynie problemy miłosne mogą popsuć Ci dziś humor. Pomimo wielu powodów, nie prowokuj kłótni z ukochaną osobą.

HOROSKOP DZIENNY 30.12.2019: RYBY

Gwiazdy namawiają Ryby do zasłużonego odpoczynku. Nie planuj na dziś nowych projektów, ale poświęć czas sobie i swoim najbliższym. To doskonały dzień na inwestycje i większe zakupy – nie tylko upolujesz prawdziwą okazję, ale też rozsądnie wydasz oszczędności. Samotne Ryby powinny przygotować się na przyjemną randkę. 

horoskop codzienny
Fot. stock.adobe.com

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.