Horoskop codzienny
HOROSKOP VIVY!

Jak znaki zodiaku rozpoczną nowy tydzień? Sprawdź swój horoskop na dziś!

Co wydarzy się 03.02.2020?

Redakcja VIVA! 3 lutego 2020 05:55
Horoskop codzienny

Gwiazdy przepowiadają spokojny dzień dla wszystkich znaków zodiaku. Dziś największy sukces odniosą te osoby, które skupią się na promowaniu swoich pomysłów – nie należy rezygnować z planów, ustalonych wcześniej. Horoskop na 03.02.2020 namawia też do pracy nad komunikacją w relacji miłosnej.

HOROSKOP DZIENNY NA 03.02.2020: BARAN

Osoby spod znaku Barana mogą liczyć na dość przyjemny początek tygodnia. Nie nastawiaj się jednak na konkretny cel, ponieważ niespodziewane okoliczności mogą wszystko zmienić – Gwiazdy nie wykluczają zupełnie nowych projektów, które przyniosą nieoczekiwanie zadowalający zysk. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY NA 03.02.2020: BYK

Horoskop na poniedziałek przewiduje kłopoty w komunikacji, zarówno w sprawach zawodowych, jak prywatnych. Zwróć szczególną uwagę na swoje słowa, aby nie popełnić błędu i nie powiedzieć zbyt dużo. Nie jest to również dobry dzień na duże zakupy i spontaniczne inwestycje. Romantyczne wyznanie bliskiej osoby może Cię zmotywować do kolejnego kroku w relacji miłosnej.

HOROSKOP DZIENNY NA 03.02.2020: BLIŹNIĘTA

Gwiazdy ostrzegają, że nie będzie to łatwy poniedziałek. Prawdopodobnie poniesiesz konsekwencje swojej uległości i będziesz musiała wziąć odpowiedzialność za coś, co nie należy do Twoich obowiązków. Zadbaj o swoje samopoczucie – nadmierny stres i przemęczenie mogą doprowadzić do poważnych kłopotów ze zdrowiem. Jedynie relacja miłosna nie będzie Cię dziś martwić.

HOROSKOP DZIENNY NA 03.02.2020: RAK

Osoby spod znaku Raka nie będą narzekać na początek tygodnia. Przemyślany plan działania pozwoli na szybkie wywiązanie się z obowiązków służbowych, a resztę dnia warto przeznaczyć na rozwój zawodowy i osobisty. Niektóre przedstawicielki znaku podejmą trudną, a jednocześnie słuszną decyzję o rozstaniu z bliską osobą.

HOROSKOP DZIENNY NA 03.02.2020: LEW

Horoskop na 03.02.2020 namawia do rozwagi. Nie okazuj negatywnych emocji, nawet jeśli będzie to dla Ciebie trudne. Pamiętaj, że rywale czekają na Twoje potknięcie i wykorzystają każdą sytuację, która mogłaby Cię pogrążyć. W przypadku gorszego samopoczucia, koniecznie poproś o wsparcie – ukochana osoba zrobi wszystko, co może, abyś poczuła się lepiej.

HOROSKOP DZIENNY NA 03.02.2020: PANNA

Przed Tobą dość napięty dzień. Gwiazdy przypominają, że pośpiech to zły doradca. Pomyśl o tym zanim zaangażujesz się w projekt, który nie wzbudza Twojego zaufania. Jednocześnie możesz liczyć na pomyślne rozwiązanie kłopotów finansowych. Jeśli chodzi o sprawy miłosne, nie unikniesz nieporozumień. Nie prowoku jednak kłótni, jeśli zależy Ci na tym związku.

HOROSKOP DZIENNY NA 03.02.2020: WAGA

Horoskop na poniedziałek przypomina: nie musisz udowadniać swojej racji, nawet jeśli wydaje Ci się, że otoczenie popełnia błąd. Nie wtrącaj się w wybory innych osób, ale skup się na swojej karierze. Gwiazdy nie wykluczają, że otrzymasz dziś informację, która pozytywnie wpłynie na Twój rozwój zawodowy. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY NA 03.02.2020: SKORPION

Osoby spod znaku Skorpiona będą cieszyć się przyjemnym, spokojnym poniedziałkiem. Horoskop nie przewiduje znaczących zmian w Twoim życiu – zarówno sprawy zawodowe, jak i osobiste nie będą dla Ciebie kłopotliwe.

HOROSKOP DZIENNY NA 03.02.2020: STRZELEC

Horoskop na poniedziałek przewiduje, że udzieli Ci się nerwowa atmosfera dnia. Pomimo pewnych trudności, skoncentruj się na swoich obowiązkach i nie odpuszczaj tego, co zaplanowałaś. Opóźnienie może Cię wiele kosztować... Odzyskasz dobry nastrój, jeśli spotkasz się z najbliższymi. Ogranicz się jednak do osób, którym naprawdę ufasz.

HOROSKOP DZIENNY NA 03.02.2020: KOZIOROŻEC

Osoby spod znaku Koziorożca nie będą narzekać na nudę, jeśli przyłożą się do swoich obowiązków służbowych. Nawet jeśli otoczenie nie zaakceptuje Twoich pomysłów, nie jest to powód do rezygnacji. Los jest po Twojej stronie, ale na sukces musisz jeszcze poczekać. Unikaj niepewnych transakcji finansowych, ponieważ ryzyko błędu jest zbyt duże. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY NA 03.02.2020: WODNIK

Gwiazdy nie wykluczają, że stracisz dziś czujność i stracisz szansę na obiecującą ofertę zawodową. Aby tak się nie stało, szczegółowo zaplanuj swój dzień i postaraj się nie myśleć o sprawach osobistych. Samotne przedstawicielki znaku prawdopodobnie wybiorą się na romantyczną randkę. Horoskop nie mówi jednak, czy ta znajomość przerodzi się w coś więcej.

HOROSKOP DZIENNY NA 03.02.2020: RYBY

Osoby spod znaku Ryb będą miały cudowny dzień! Współpracownicy i przełożeni docenią Twoje zaangażowanie w pracę, dlatego horoskop nie wyklucza awansu lub premii. Pozbędziesz się również męczących kłopotów finansowych, a niedawna inwestycja zacznie przynosić zysk. Jedynie Twoja relacja miłosna może być źródłem niepewności. Szczera rozmowa z ukochaną osobą powinna rozwiązać problem. 

Horoskop codzienny

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.