Horoskop tygodniowy VIVA
Fot. Adobe Stock
horoskop

Tygodniowy horoskop „VIVY!” od od 9 lutego 2023!

Co szykują gwiazdy dla twojego znaku zodiaku?

Redakcja VIVA! 9 lutego 2023 14:30
Horoskop tygodniowy VIVA
Fot. Adobe Stock

Oto tygodniowy horoskop „VIVY!” na najbliższe dwa tygodnie - od 9 do 22 lutego 2023. Możesz znajdziesz w nim odpowiedzi na pytania, dotyczące przyszłości? Co czeka Twój znak zodiaku?

ZOBACZ TEŻ: Horoskop Chiński na 2023 rok. Co się wydarzy w Roku Królika?

Horoskop tygodniowy „VIVY!”:  od 9 do 22 lutego 2023
 

WODNIK (20.01-18.02)

Masz wrażenie, że prześladuje cię pech? Planety podpowiadają, że czas zmienić nastawienie. Kłopoty są wynikiem twoich nieprzemyślanych działań, a nie pecha. Postaraj się więc w każdej sytuacji odnaleźć pozytywy. Tym bardziej że teraz możesz zaufać ludziom, a ich porady okażą się bezcenne. Nie myśl o przeszłości… Otwórz się na przyszłość.

RYBY (19.02020.03)

Jak wskazuje horoskop, nadchodzące dni upłyną pod znakiem porządków. Nie tylko domowych – raczej skoncentrujesz się na sprzątaniu najbliższego otoczenia. To dobry ruch, o ile rozważnie do tego podejdziesz. Czasami warto dać drugą szansę… Poza tym postaraj się zapanować nad finansami. I nie poddawaj się impulsom do kupowania.

BARAN (21.03-19.04)

Po dość napiętym okresie twoje myśli podążą we właściwym kierunku. To oznacza koniec lęków i niepewności, co będzie miało korzystny wpływ na najważniejsze aspekty twojego życia. Taka postawa pomoże nie tylko tobie. Bliskie osoby będą szczególnie polegać na twoim zdaniu i twoich poradach. Nie zawiedź ich zaufania.

BYK (20.02-20.05)

Zastanów się, czy wydarzenia ostatnich dni to na pewno przypadkowe zbiegi okoliczności. Być może powinnaś popracować nad sobą? Jednym słowem – nie kuś losu. I nie unikaj okazji do dobrych uczynków. W miłości szczerość zawsze jest ważna, ale wyjątkowo uważaj na to, co mówisz. A przynajmniej dopóki nie będziesz pewna swoich osądów.

BLIŹNIĘTA (21.05-21.06)

Planety zapewniają, że niepokojące myśli już wkrótce będą tylko wspomnieniem. Ale zanim w twoim życiu się poukłada, musisz zacisnąć zęby i jeszcze trochę wytrzymać. Uwierz jednak, że cierpliwość się opłaci. W kontaktach z otoczeniem zdecydowanie powstrzymaj się od plotek, jeśli sama nie chcesz paść ich ofiarą.

RAK (22.06-22.07)

Nie unikniesz skomplikowanych sytuacji. O ile te w sprawach zawodowych okażą się niewielkim wyzwaniem i w zadziwiającym tempie je rozwiążesz, o tyle te w życiu osobistym będą wymagać twojego czasu i poświęcenia. Jak sugerują planety, przygotuj się na porzucenie swojej strefy komfortu. Ostatecznie odniesiesz sukces.

LEW (23.07-22.08)

Twoje zaangażowanie w pracę z pewnością zostanie docenione, ale nie możesz zapomnieć o odpoczynku. Energia szybko się zużyje, dlatego znajdź dobry sposób na jej odzyskanie. Ważna porada gwiazd – nie doszukuj się ukrytego znaczenia we wszystkim, co dzieje się wokół ciebie. Niektóre rzeczy po prostu muszą się wydarzyć, czy tego chcesz, czy nie.

PANNA (23.08-22.09)

Zafunduj sobie eksperyment – spróbuj spojrzeć na siebie z zewnątrz. Oceń ostatnie działania i wyciągnij odpowiednie wnioski. Zapewne cię zaskoczą… A jeśli nie chcesz wpaść w kłopoty zawodowe, nie powinnaś ryzykować. Skoncentruj się na tym, co już masz, a nowe projekty chwilowo muszą poczekać. W miłości nadchodzi cisza przed burzą. Kieruj się uczuciami.

WAGA (23.09-22.10)

Jeśli okaże się, że musisz podjąć trudną decyzję lub dokonać wyboru, kieruj się wyłącznie własnym przeczuciem. Intuicja cię nie zawiedzie, za to porady otoczenia mogą okazać się wyjątkowo nietrafione. W wolnej chwili zastanów się nad przyszłością. Planowanie kolejnych kroków i poszukiwanie sposobów na szybki sukces przyniesie ci satysfakcję

SKORPION (23.10-21.11)

W twoim życiu chwilowo pojawi się mnóstwo dylematów, ale planety obiecują, że pomogą ci zauważyć najlepsze rozwiązania. Jedna podpowiedź – nie możesz teraz działać pochopnie. Dokładnie przemyśl każdy swój krok. W życiu uczuciowym także nie czas na bezczynność. Jeśli nie spróbujesz, nigdy się nie dowiesz, czy było warto. Nie obawiaj się emocji!

STRZELEC (22.11-21.12)

Otwórz się na nieuniknione zmiany, a twoje życie z pewnością stanie się nieco lżejsze. Pewne rzeczy po prostu muszą się zdarzyć i nie masz na to wpływu. Im szybciej się z tym pogodzisz, tym szybciej ruszysz dalej. I pamiętaj, że w najgorszym momencie warto zaufać bliskim. Nie upieraj się na działanie w samotności, bo możesz wiele przegrać. Miej też na uwadze, że nowa znajomość może być źródłem przydatnych informacji.

KOZIOROŻEC (22.12-19.01)

Tak wiele nowego przed tobą! Ale najpierw… powinnaś nieco zwolnić. Straconej energii nie odzyskasz, a możesz być pewna, że nie wszystkie zadania zasługują na twoje zaangażowanie. Motywacja nie zniknie, jeśli na chwilę wciśniesz pauzę. W uczuciach pojawią się wątpliwości. Jak się ich pozbyć? Zdobądź się na szczerą rozmowę, a będziesz wiedzieć, na czym stoisz.

 

horoskop viva byk 2022
Fot. Adobe Stock

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…