Horoskop codzienny
HOROSKOP VIVY!

Dziś ostatni dzień stycznia! Sprawdź swój horoskop na piątek

Przepowiednia na 31.01.2020

Redakcja VIVA! 31 stycznia 2020 05:35
Horoskop codzienny

Gwiazdy przewidują, że znaki zodiaku zanurzą się dziś w wirtualnym świecie – marzenia oderwą od codziennych problemów, a fantazje będą kusić znacznie bardziej niż rzeczywistość. Horoskop na 31.01.2020 podpowiada jednak, że przez takie podejście możemy nie zauważyć tego, co dostępne jest na wyciągnięcie dłoni.

HOROSKOP DZIENNY NA 31.01.2020: BARAN

Prawdopodobnie będziesz musiała rozliczyć się z błędów, które popełniłaś w przeszłości. Jeśli wyciągniesz prawidłowe wnioski, uda Ci się uniknąć licznych nieporozumień. Horoskop na piątek ostrzega, że nie jest to dobry dzień na jakiekolwiek inwestycje finansowe. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY NA 31.01.2020: BYK

Gwiazdy namawiają wszystkie Byki do odpoczynku. Porzuć nadmierne ambicje – nowe projekty nie wpłyną na Twój rozwój zawodowy, dlatego nie trać na nie czasu. Lepiej zajmij się swoim samopoczuciem, ponieważ narażona jesteś na kłopoty ze zdrowiem. Bliska osoba może poprosić Cię o wsparcie. Nie odmawiaj, jeśli nie chcesz wywołać kłótni.

HOROSKOP DZIENNY NA 31.01.2020: BLIŹNIĘTA

Horoskop na 31.01.2020 podpowiada, że los pozostawia Ci pewne wskazówki, dzięki którym ułożysz najlepszy dla siebie plan na najbliższą przyszłość. Nie unikaj dodatkowych obowiązków, ale traktuj je z umiarem. Twoja wydajność zrobi wrażenie na przełożonych. Niektóre przedstawicielki znaku podejmą dziś decyzję o końcu długotrwałych relacji miłosnych.

HOROSKOP DZIENNY NA 31.01.2020: RAK

Przed Tobą dość trudny dzień. Panuj nad emocjami i szczególnie uważaj na to, co mówisz – nawet najdrobniejszy błąd negatywnie wpłynie na Twoją reputację. Jeśli uda Ci się ograniczyć niepotrzebną komunikację, z powodzeniem wywiążesz się z zaległych obowiązków. Gwiazdy nie przewidują zmian w Twoim życiu osobistym.

HOROSKOP DZIENNY NA 31.01.2020: LEW

Prawdopodobnie nie wydarzy się dzisiaj nic, co mogłoby wpłynąć na twoje życie. Naciesz się tym spokojnym dniem, ponieważ nowy miesiąc niesie za sobą wiele niespodzianek od losu. Wieczorne spotkanie z ukochaną osobą uświadomi Ci, jak wiele dla niej znaczysz.

HOROSKOP DZIENNY NA 31.01.2020: PANNA

Horoskop na piątek namawia wszystkie Panny do… odpoczynku. Ogranicz aktywność, ponieważ w tym dniu potrzebujesz bezwzględnego spokoju. To doskonały moment na drobne przyjemności, do których nie miałaś wcześniej głowy. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY NA 31.01.2020: WAGA

Gwiazdy nie wykluczają, że niektóre Wagi zdecydują się dziś na poważne zmiany. Może to być nowa praca, przeprowadzka, lub coś innego, co przewróci Twoje życie do góry nogami. Romantyczna kolacja i szczera rozmowa z bliską osobą pozytywnie wpłynie na Twoją relację miłosną.

HOROSKOP DZIENNY NA 31.01.2020: SKORPION

Gwiazdy ostrzegają, że osoby spod znaku Skorpiona nie mogą być dziś leniwe. Nie unikniesz odpowiedzialności, nawet jeśli bardzo się postarasz. Nie odkładaj żadnych pilnych spraw na później. Samotne przedstawicielki znaku prawdopodobnie poznają kogoś, kto zmieni ich pogląd na miłość.

HOROSKOP DZIENNY NA 31.01.2020: STRZELEC

Horoskop na piątek przewiduje spokojny dzień. Przyjemne okoliczności wpłyną na Twoje życie zawodowe. Gwiazdy nie wykluczają nieoczekiwanego spotkania z osobą, z którą w przeszłości utraciłaś kontakt. Zanim podejmiesz decyzję o odnowieniu relacji, zastanów się, czy warto.

HOROSKOP DZIENNY NA 31.01.2020: KOZIOROŻEC

To doskonały dzień dla wszystkich Koziorożców! Prawdopodobnie zrealizujesz jedno ze swoich najważniejszych marzeń. Będziesz dziś wyjątkowo zajęta, dlatego skup się na najpilniejszych sprawach. Horoskop nie wyklucza też niespodziewanego zysku. W miłości również nie będą Cię martwić kłopoty.

HOROSKOP DZIENNY NA 31.01.2020: WODNIK

Nie unikniesz odpowiedzialności za wcześniejsze błędy, ale szczere przyznanie się do winy złagodzi ewentualną karę. Jeśli problemy zaczną Cię przerastać, koniecznie zwróć się po poradę do zaufanych współpracowników. Gwiazdy nie przewidują zmian w życiu miłosnym.

HOROSKOP DZIENNY NA 31.01.2020: RYBY

Horoskop na 31.01.2020 przewiduje, że będziesz dzisiaj nieco... ekscentryczna. To doskonała wiadomość dla tych przedstawicielek znaku, które uwielbiają pracę twórczą. O ile nie będziesz mogła liczyć na powodzenie w finansach, o tyle Twoje życie osobiste może Cię przyjemnie zaskoczyć. Los szykuje niespodziankę! 

Horoskop codzienny

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.