Chiński Nowy Rok 2023
Fot. Adobe Stock
VIVA! Tylko u nas

Horoskop Chiński na 2023 rok. Co się wydarzy w Roku Królika?

Przygotuj się na duże zmiany

Aleksandra Frankowska 6 stycznia 2023 13:27
Chiński Nowy Rok 2023
Fot. Adobe Stock

Już na początku 2023 roku w Chinach obchodzony będzie Chiński Nowy Rok. Z roku Tygrysa wejdziemy w rok Królika, który według wierzeń Chińczyków będzie prawdziwym błogosławieństwem dla wszystkich tych, którzy są już zmęczeni ciągłymi wyzwaniami życiowymi. Koniec z rewolucjami, czas na stabilizację i spokój. Co czeka Cię w roku Królika 2023?

ZOBACZ TEŻ: Horoskop chiński na 2022: Rok Tygrysa. Co nas czeka w roku 2022?

Horoskop Chiński 2023: Rok Królika

Rok Królika będzie spokojny, pełen rutyny i braku szaleństw. Po burzliwym roku Tygrysa, pozwoli odpocząć, nabrać dystansu i zadbać o ciało i duszę. Dla wielu osób będzie to czas wytchnienia, odrzucenia adrenaliny, bliskości z naturą i budowania pozytywnych więzi. Brzmi naprawdę doskonale! Innymi słowy, rok Królika ma przynieść ludziom zrozumienie, zarówno siebie, jak i otoczenia. Czeka nas jednak kilka wyzwań, jak przemiany społeczne i konieczność zapanowania nad pożądaniem, w wielu sferach życia.

Chiński horoskop 2023: co Cię czeka?

Już od stycznia szykują się spore zmiany, dlatego koniecznie sprawdź, co czeka Twój chiński znak zodiaku w nadchodzącym roku Królika 2023. Może pozytywnie się zaskoczysz, a może będziesz zwracał na coś większą uwagę?

Chiński horoskop 2023: Szczur

Szczur w roku Królika 2023 powinien mieć oczy dookoła głowy. Nawet maleńkie potkniecie może doprowadzić do sytuacji, która skończy się negatywnie. Ostrożność – to cecha, którą trzeba będzie wyczulić.

Chiński horoskop 2023: Bawół

Dla Bawoła to będzie tok sukcesów, pod warunkiem, że nie spocznie na laurach. Nie wszystko będzie przychodziło łatwo, ale ciężką pracą będzie on w stanie osiągnąć naprawdę wiele. Los będzie mu sprzyjał.

Chiński horoskop 2023: Tygrys

Od każdego Tygrysa, rok Królika będzie wymagał poświęceń i wysiłku. Konieczne będzie maksymalne zaangażowanie, aby osiągnąć jakikolwiek sukces. Warto mieć to na względzie już od samego początku.

Chiński horoskop 2023: Królik

W trudnej sytuacji, Królikowi zawsze pomogą najbliżsi. Może czuć się dzięki temu bezpiecznie i nie bać się, że grozi mu coś złego. Dzięki temu wyzwania będą dla niego znacznie łatwiejsze w tym roku.

ZOBACZ TEŻ: Horoskop chiński - tajemnice: Jak się go wylicza? Skąd się wziął? Jak funkcjonuje?

Chiński horoskop 2023: Smok

To będzie spokojny, ale i satysfakcjonujący rok dla Smoka. Już na początku roku, Smok będzie mógł zauważyć kilka wyjątkowych okazji, które będą dla niego możliwością na zmianę jakości swojego życia.

Chiński horoskop 2023: Wąż

Wokół Węża w tym roku będzie się sporo działo, a on sam postawi przede wszystkim na swój rozwój osobisty. Wąż będzie musiał również nauczyć się wychodzić ze swojej strefy komfortu, co bardzo opłaci mu się w przyszłości.

Chiński horoskop 2023: Koń

Dla Konia w 2023 roku pojawi się wiele utrudnień, ale ważne to nie poddawać się. Zresztą, Konie w naturze mają zapisane wyzwania i chęć radzenia sobie z przeszkodami, więc spokojnie uda mu się wszystko pokonać.

Chiński horoskop 2023: Koza

Rok królika będzie dla osób spod znaku Kozy niezwykle pozytywny. Owoce ciężkiej pracy zostaną docenione, a Koza będzie bardzo zadowolona z życia. To bardzo dobry czas.

Chiński horoskop 2023: Małpa

Małpa, która do tej pory wykazywała się brakiem pewności siebie, w końcu zabierze wiatru w żagle. Oznacza to, że będzie miała w końcu większą kontrolę nad wszystkim i poczuje ją w swoich rękach.

Chiński horoskop 2023: Kogut

To będzie czas pełen zmienności dla Koguta, który jednego dnia odniesie sukces, drugiego zaś porażkę. Trzeba więc być gotowym na cały rollercoaster.

Chiński horoskop 2023: Pies

Pies w roku Królika nie powinien spoczywać na laurach, bo mogą zaskoczyć go negatywne sytuacje. Rok ten będzie dla niego bardzo przeciętny, ale wyciszający. Pozwoli poczuć się komfortowo i bezpiecznie, bez stresów.

Chiński horoskop 2023: Świnia

Piękny i pozytywny okres czeka Świnię w Roku Królika. Można wręcz pokusić się o stwierdzenie, że będzie on idealny. Wszystko zacznie zmierzać w dobrym kierunku, a po smutkach z Roku Tygrysa nie będzie śladu. 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.