Chiński Nowy Rok 2023
Fot. Adobe Stock
VIVA! Tylko u nas

Horoskop Chiński na 2023 rok. Co się wydarzy w Roku Królika?

Przygotuj się na duże zmiany

Aleksandra Frankowska 6 stycznia 2023 13:27
Chiński Nowy Rok 2023
Fot. Adobe Stock

Już na początku 2023 roku w Chinach obchodzony będzie Chiński Nowy Rok. Z roku Tygrysa wejdziemy w rok Królika, który według wierzeń Chińczyków będzie prawdziwym błogosławieństwem dla wszystkich tych, którzy są już zmęczeni ciągłymi wyzwaniami życiowymi. Koniec z rewolucjami, czas na stabilizację i spokój. Co czeka Cię w roku Królika 2023?

ZOBACZ TEŻ: Horoskop chiński na 2022: Rok Tygrysa. Co nas czeka w roku 2022?

Horoskop Chiński 2023: Rok Królika

Rok Królika będzie spokojny, pełen rutyny i braku szaleństw. Po burzliwym roku Tygrysa, pozwoli odpocząć, nabrać dystansu i zadbać o ciało i duszę. Dla wielu osób będzie to czas wytchnienia, odrzucenia adrenaliny, bliskości z naturą i budowania pozytywnych więzi. Brzmi naprawdę doskonale! Innymi słowy, rok Królika ma przynieść ludziom zrozumienie, zarówno siebie, jak i otoczenia. Czeka nas jednak kilka wyzwań, jak przemiany społeczne i konieczność zapanowania nad pożądaniem, w wielu sferach życia.

Chiński horoskop 2023: co Cię czeka?

Już od stycznia szykują się spore zmiany, dlatego koniecznie sprawdź, co czeka Twój chiński znak zodiaku w nadchodzącym roku Królika 2023. Może pozytywnie się zaskoczysz, a może będziesz zwracał na coś większą uwagę?

Chiński horoskop 2023: Szczur

Szczur w roku Królika 2023 powinien mieć oczy dookoła głowy. Nawet maleńkie potkniecie może doprowadzić do sytuacji, która skończy się negatywnie. Ostrożność – to cecha, którą trzeba będzie wyczulić.

Chiński horoskop 2023: Bawół

Dla Bawoła to będzie tok sukcesów, pod warunkiem, że nie spocznie na laurach. Nie wszystko będzie przychodziło łatwo, ale ciężką pracą będzie on w stanie osiągnąć naprawdę wiele. Los będzie mu sprzyjał.

Chiński horoskop 2023: Tygrys

Od każdego Tygrysa, rok Królika będzie wymagał poświęceń i wysiłku. Konieczne będzie maksymalne zaangażowanie, aby osiągnąć jakikolwiek sukces. Warto mieć to na względzie już od samego początku.

Chiński horoskop 2023: Królik

W trudnej sytuacji, Królikowi zawsze pomogą najbliżsi. Może czuć się dzięki temu bezpiecznie i nie bać się, że grozi mu coś złego. Dzięki temu wyzwania będą dla niego znacznie łatwiejsze w tym roku.

ZOBACZ TEŻ: Horoskop chiński - tajemnice: Jak się go wylicza? Skąd się wziął? Jak funkcjonuje?

Chiński horoskop 2023: Smok

To będzie spokojny, ale i satysfakcjonujący rok dla Smoka. Już na początku roku, Smok będzie mógł zauważyć kilka wyjątkowych okazji, które będą dla niego możliwością na zmianę jakości swojego życia.

Chiński horoskop 2023: Wąż

Wokół Węża w tym roku będzie się sporo działo, a on sam postawi przede wszystkim na swój rozwój osobisty. Wąż będzie musiał również nauczyć się wychodzić ze swojej strefy komfortu, co bardzo opłaci mu się w przyszłości.

Chiński horoskop 2023: Koń

Dla Konia w 2023 roku pojawi się wiele utrudnień, ale ważne to nie poddawać się. Zresztą, Konie w naturze mają zapisane wyzwania i chęć radzenia sobie z przeszkodami, więc spokojnie uda mu się wszystko pokonać.

Chiński horoskop 2023: Koza

Rok królika będzie dla osób spod znaku Kozy niezwykle pozytywny. Owoce ciężkiej pracy zostaną docenione, a Koza będzie bardzo zadowolona z życia. To bardzo dobry czas.

Chiński horoskop 2023: Małpa

Małpa, która do tej pory wykazywała się brakiem pewności siebie, w końcu zabierze wiatru w żagle. Oznacza to, że będzie miała w końcu większą kontrolę nad wszystkim i poczuje ją w swoich rękach.

Chiński horoskop 2023: Kogut

To będzie czas pełen zmienności dla Koguta, który jednego dnia odniesie sukces, drugiego zaś porażkę. Trzeba więc być gotowym na cały rollercoaster.

Chiński horoskop 2023: Pies

Pies w roku Królika nie powinien spoczywać na laurach, bo mogą zaskoczyć go negatywne sytuacje. Rok ten będzie dla niego bardzo przeciętny, ale wyciszający. Pozwoli poczuć się komfortowo i bezpiecznie, bez stresów.

Chiński horoskop 2023: Świnia

Piękny i pozytywny okres czeka Świnię w Roku Królika. Można wręcz pokusić się o stwierdzenie, że będzie on idealny. Wszystko zacznie zmierzać w dobrym kierunku, a po smutkach z Roku Tygrysa nie będzie śladu. 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.