Horoskop, Byk, Co Cię czeka w najbliższym czasie?
Fot. Materiały Prasowe
horoskop vivy!

Co czeka Cię w najbliższych dniach?

Sprawdź swój horoskop!

Redakcja VIVA! - Bianka 16 maja 2019 17:00
Horoskop, Byk, Co Cię czeka w najbliższym czasie?
Fot. Materiały Prasowe

Byki będą chętniej ryzykować, Raki mają szansę spełnić marzenia, a Panny odnajdą właściwą życiową drogę! Co czeka Cię w nadchodzących tygodniach? Dowiedz się z naszego horoskopu, przygotowanego przez wróżkę Biankę!

Horoskop VIVY! na drugą połowę maja 2019

Byk
20.04–20.05

Czas refleksji. Zaczniesz doceniać słuszność swoich decyzji. Między tobą a partnerem może dojść do ważnego kompromisu, który korzystnie wpłynie na twój związek. Pozwolisz sobie na ryzykowne kroki, które przyniosą nad wyraz dobre rezultaty. Unikaj ludzi, którzy próbują tobą manipulować. Swoje oszczędności uda ci się zainwestować w najlepszy możliwy sposób, i to niezależnie od tego, ile zer masz na koncie.

Bliźnięta
21.05–21.06

Amulety pomogą ci odzyskać spokój wewnętrzny. Dużo odpoczywaj i sięgnij po pełen zestaw witamin i mikroelementów. Powinnaś zdać sobie sprawę, że miłość i stały związek nie oznaczają rezygnacji z własnych pasji i przyjemności. Ujawnią się twoje nietuzinkowe zdolności. W pracy same sukcesy, nie musisz się obawiać żadnych niemiłych niespodzianek. Dokonasz trafnych inwestycji i uporasz się z zaległymi rachunkami.

Rak
22.06–22.07

To, czego pragniesz, niebawem się spełni. Wkrótce na twoim towarzyskim horyzoncie pojawią się nowi ludzie. Będzie to okazja do nawiązania bliskich kontaktów, może nawet przyjaźni. W firmie spodziewaj się mnóstwa nieoczekiwanych zdarzeń. Sprawy odłożone na bok nagle staną się pilne! W weekend chwile euforii będą się przeplatać z nastrojem melancholijnym. Dobrze zrobią ci długie spacery i lektura ulubionej książki.

Lew
23.07–22.08

W nawale pracy nie zapominaj o przyjemnościach. Warto popracować nad kondycją, zadbać o sylwetkę, ale też spotkać się z przyjaciółmi. Pojawi się szansa na poznanie kogoś interesującego. Znajomość ta może przerodzić się w trwały związek. Nie pozwól, żeby twoje wewnętrzne konflikty odbiły się na życiu rodzinnym. Powinnaś unikać sytuacji i miejsc, które grożą wypadkami komunikacyjnymi.

Panna
23.08–22.09

Przypomnisz sobie, co w twoim życiu jest priorytetem, i znowu zaczniesz iść we właściwą stronę. Znajdziesz w sobie więcej ciepła i serdeczności dla innych. Ktoś udzieli ci cennej rady. Dobry czas na samorozwój. Może podnieść kwalifikacje? Wymyśl coś! Gwiazdy zapewniają ci jasny umysł i polot. Grzechem by było z tego nie skorzystać. Twoja cierpliwość i wytrwałość zostaną wynagrodzone. Na wszelki wypadek pilnuj ważnych dokumentów i kluczy.

Waga
23.09–22.10

Zadbaj o siebie, a wyjdzie ci to na zdrowie! Ludzie szczęśliwi umieją się cieszyć tym, co tu i teraz. Weź z nich przykład! Na wielkie romantyczne uniesienia nie masz co teraz liczyć, ale to nie znaczy, że pozostaniesz samotna. Poznasz osoby, które zmienią twoje poglądy na wiele istotnych spraw. Dostaniesz zaproszenie na ważną uroczystość rodzinną. To okazja na omówienie wspólnych planów. Nie grozi błąd w obliczeniach – możesz inwestować.

Skorpion
23.10–21.11

Nadchodzą dni sprzyjające byciu we dwoje. Będziesz bardziej romantyczna niż zazwyczaj i wyjątkowo sympatycznie, przyjaźnie nastawiona do partnera, dzięki temu bardzo się do siebie zbliżycie. Podbijesz niejedno serce wdziękiem i dowcipem. Spokojna atmosfera w firmie. Uda ci się zapanować nad projektem, który spędzał ci sen z powiek. Dobre wiadomości z banku. Nerwy ukoisz na łonie natury.

Strzelec
22.11–21.12

Kosmos obdarzy cię wyjątkową energią. Postaraj się dobrze ją wykorzystać. Odzyskasz zaufanie do kogoś, na kim ci zależy. Możesz jednak zbyt wiele wymagać od kogoś, kto cię bardzo kocha. Twoja przebojowość sprawi, że szef pomyśli o tobie z podziwem. Konkurencja będzie bez szans. Sprawy, które się wydarzyły, zostaw za sobą. Nie powinnaś narzekać na poważniejsze problemy zdrowotne.

Koziorożec
22.12–19.01

Odzyskasz wiarę w siebie, dzięki czemu będzie ci się lepiej wieść na każdej płaszczyźnie życiowej. W miłości zaczniesz odważnie mówić o swoich pragnieniach. Szczęśliwy czas dla zakochanych. Zawodowe sprawy ułożą się po twojej myśli. Po okresie niepewności nagle pojawią się nowe, ciekawe perspektywy. Twoja pomysłowość zostanie doceniona przez pracodawcę. Doskonale dasz sobie radę na szkoleniach i prezentacjach.

Wodnik
20.01–18.02

Twoja samoocena będzie się utrzymywać na wysokim poziomie. W nadchodzących dniach na pewno nie będziesz narzekać na brak atrakcji towarzyskich. Nowy adorator obudzi w tobie pragnienie przeżycia romantycznych uniesień. W biznesie pojawi się wiele okazji do zawierania interesujących umów i kontraktów. Możesz liczyć na poparcie wpływowych osób. Nie pozwól tylko, by ktoś wykorzystał twoje słabości do własnych celów.

Ryby
19.02–20.03

Twoja marzycielska natura sprawia, że za mało czasu poświęcasz drobiazgom, więc teraz powinnaś zwrócić na nie uwagę. W stałych związkach czekają cię poważne życiowe decyzje. Uważaj na słowa, bo możesz urazić ukochaną osobę. Nie warto tracić czasu na kłótnie. Jeżeli marzysz o awansie, obecność przeciwnika może być poważną przeszkodą. Nie lekceważ problemów zdrowotnych. Wzmacniaj się mikroelementami.

Baran
21.03–19.04

Przed tobą czas harmonii i zrozumienia. Wzrośnie twoja pewność siebie. Twój optymizm może pomóc bliskiemu przyjacielowi. Niewykluczona miłość od pierwszego wejrzenia! Nie broń się przed nią. Wkrótce przekonasz się, że gwiazdy nie pomyliły się, łącząc was ze sobą. Staraj się nie oddalać od bliskich osób. W biznesie nareszcie zaczniesz realizować swoje ambitne plany.

Anna Mucha
Fot. MATEUSZ STANKIEWICZ/SAMESAME

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?